experiente mistice(3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns msl1 spune:

nu faci aceasta simbioza intre planuri, sustii disarmonia energetica dintre plan urile subtile si planurile fizice! cu consecinte pe toate nivelele: chakra1-familie social, chakra2, in relatie cu altul, chakra3, in imaginea de sine, chakra4, in relatia de iubire si capacitatea de a iubi, chakra5, in vointa si cuvant rostit-decizie, chakra6, in mentalul ce poate deveni carausul unui stress inimaginabil, chakra 7, limitarea vederii, credintei ca ceea ce experimentezi se limiteaza la realitatea perceputa fizic si atat

3x3, de ce nu ma inveti cum sa fac aceasta "simbioza"? fi "doctor" pina la capat, da si "tratamentul" nu doar "diagnosticul"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui msl1

nu faci aceasta simbioza intre planuri, sustii disarmonia energetica dintre plan urile subtile si planurile fizice! cu consecinte pe toate nivelele: chakra1-familie social, chakra2, in relatie cu altul, chakra3, in imaginea de sine, chakra4, in relatia de iubire si capacitatea de a iubi, chakra5, in vointa si cuvant rostit-decizie, chakra6, in mentalul ce poate deveni carausul unui stress inimaginabil, chakra 7, limitarea vederii, credintei ca ceea ce experimentezi se limiteaza la realitatea perceputa fizic si atat

3x3, de ce nu ma inveti cum sa fac aceasta "simbioza"? fi "doctor" pina la capat, da si "tratamentul" nu doar "diagnosticul"!


ma bucur ca ai pus intrebarea asta!

eu sa te invat cum sa iubesti in loc sa dispretuesti sau urasti? sa te invat cum sa ierti in loc sa intretii conflictul? sa te invat cum sa accepti cu recunostinta tot ce primesti, in loc sa arati neajunsul si nemultumirea? sa te invat cum sa respecti fiinta umana, indiferent daca primesti sau nu ceea ce doresti de la ea? sa te invat iubire, in loc de comprimis? sa te invat verticalitate, ceea ce gandesti sa fie si ceea rostesti, traiesti?
...imi pare rau ca te dezamagesc, asa ceva nu te pot invata! iubirea, iertarea, acceptarea, respectul, verticalitatea sunt traite in forma lor cea mai intima de fiecare fiinta! ce traiesti, este exact ceea ce accepti si alegi sa traiesti! nimeni, dar absolut nimeni, nu ia decizii pentru tine!
toate raspunsurile de care ai nevoie sunt in inima ta! in IUBIRE! iar DUMNEZEU este iubire! traiesti altceva decat iubire, este pur, creatia si inventia egoului! iar daca egoul blagosloveste cu suferinta, atunci, este atat de clar ca are nevoie de ceva reclicare! si de asta are grija VIATA! istoria se va repeta, sau altfel spus, vei primi iar si iar si iar si iar lectia de viata pana vei vedea! ce? atitudinea egoului fata de sine, fata de viata, fata de familie, fata de societate, fata de iubire, fata de gandire, fata de credinte...sa fie in IUBIRE, CARE INSEAMNA CREATIE, ca feedback al tau de a fi din interior in exterior.
daca cauti o solutie universala, am numai una: DUMNEZEU!
daca cauti o solutie individuala, iti recomand cu caldura ajutorul psihologiei!
intre psihologie si Dumnezeu este lumea subtila a universului tau!
cum se face o simbioza in planuri a unui act de viata? pentru ca nu am un exemplu concret de viata, am sa generez unul, numai de dragul exemplului.

plan fizic
plan psihic
plan energetic fizic
plan energetic spiritual
plan karmic
plan divin

planul divin cuprinde totul! planurile celelalte se proiecteaza in divin! act de viata. TOT ce ti se intampla in viata este AL TAU SI PENTRU TINE! enegia-creatie vine din karma ta prin emotie, din ceea ce ai sadit si cladit pana acum in universul tau, din viata asta si din alte vieti. traiesti actul de viata mai putin placut, asteptat.
din planul karmic intra provocarea in viata ta, prin centrul inimii, emotional!
in planul fizic, traiesti aceasta energie, ca profunda provocare fizica. in planul psihic, mintal citesti aceasta emotie-energie, conform experientelor tale, cunostintelor tale, limbajului tau personal. odata citita aceasta emotie-energie provocare din subtil, declansezi o reactie in lant la nivelul tuturor planurilor mentionate mai sus.
la nivel energetic, comform reactiei (ura-de exemplu) faci feedbackul pe linia karmica, si traiesti ceea ce traduci in planul psihologic-ura; ura traduci in energia de viata, ura traiesti. se genereaza un bolcaj de comunicare intre planurile energetic fizic si energetic spiritual, pentru ca ura nu este o realitate divina, este o realitate a egoului! si egoul isi va consuma energia de viata, hranindu-si, intretinandu-si ura! cum? arata cu degetul la celalalt...tu esti de vina! societatea este de vina pentru dezastrul meu! eu ego nu merit asa ceva! eu ego am drepturi , asteptari si alte bazaconii!cu alte cuvinte, eu ego genereaza o varza emotionala care se reflecta in energetica fizicului-ulterior in fizic, in energetica spirituala , si se acumuleaza in memoria karmica! la nivel de lege divina, nu s-a trecut examenul de iubire, si, karma exista tocmai pentru a ne reaminti din spiritual ca exista o ordine mai presus de ego si creatia lui, ca de exemplu ura! exista iubire!
cum planul spiritual si karmic nu intra in consonanta energetica cu planul energetic fizic si mintal si fizic, atunci clar, ai cateva planuri care iti vorbesc limbaje diferite, iar ceea ce traiesti, este realtiatea egoului si teoriei lui, ura, pentru ca ESTE SINGURA VOCE CE SE FACE AUZITA IN HARMALAIA ENERGETICA EMOTIONALA DECLANSATA DE URA! mai mult, la nivel de plan fizic, corpul ca si celula, sufera aceasta experienta de viata, ura, si se declanseaza tot felul de reactii fiziolgice sa compenseze lipsa de armonie perceputa prin emotie(prima reactie-ridicarea nivelului de stress-se crispeaza la propiu). egoul dicteaza ca si autoritate si ce manifesta in planul fizic, la nivel de energie-emotie.
daca se trece examenul, actul care pare disarmonic, este primit prin acelasi traseu, pe linia inimii din karma; insa dupa traducerea lui ca ura, simti ura, vezi ura, psihologic se face intrarea in patrimoniul autoritatii egoului, ca posesie traire.
acum, egoul in loc de a replica pe limba lui, asculta (daca cineva se manifesta in ura, probabil el insusi are nevoie de multa iubire, este in suferinta, cu atat mai mult are nevoie de ajutor, de sustinere, de iubire). in inima ai numai iubire, limbaj cu care te conectezi cu planul energetic al planului spiritual; iubirea hraneste planul fizic, predispune o conditie pozitiva si creativa la nivel psi (poti vedea usor solutiile la problema daca exista una); la nivel de plan fizic, corpul nu mai intra in reactie de rezistenta, prin stress, iar in karma intra LUMINA, PRIN IUBIRE SI CREATIA GESTULUI TAU IN ACTUL DE VIATA! cu alte cuvinte, treci mai departe, promovezi la nivel karmic! in iubire, toate planurile comunica, karmic, spiritual, divina, fizic si energetic! vorbesc UNA SI ACEEASI LIMBA! IUBIREA
planul fizic nu mai se simte epuizat
planul psi nu mai se simte stressat
planul spiritual se deschide in armonie in planul psi, si vezi cum materia se manifesta pentru tine, vine in sustinerea planului tau; apar acele momente de "omul potrivit la locul potrivit".
planul karmic, care se elibereaza de datorie
planul divin, care vibreaza in IUBIRE FATA DE PROPIA SA CREATIE; OMUL! ai primit ura, ai sadit lumina! TRAIESTI IN LUMINA, IN IUBIRE!
ai fost LUCRATOR IN LUMINA! CHIP SI ASEMANARE DE DUMNEZEU!
corpul nu se inbolnaveste, psihicul nu sufera tensiunea ratacirii dupa raspunsuri, eu ego nu se/ mai sufoca in propia lui autoritate si putere!
ce alege omul dintre ura sau iubire, este DECIZIE STRICT INTIMA SI PERSONALA intre el si DUMNEZEU!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msl1 spune:

[/quote]

ma bucur ca ai pus intrebarea asta!

eu sa te invat cum sa iubesti in loc sa dispretuesti sau urasti? sa te invat cum sa ierti in loc sa intretii conflictul? sa te invat cum sa accepti cu recunostinta tot ce primesti, in loc sa arati neajunsul si nemultumirea? sa te invat cum sa respecti fiinta umana, indiferent daca primesti sau nu ceea ce doresti de la ea? sa te invat iubire, in loc de comprimis? sa te invat verticalitate, ceea ce gandesti sa fie si ceea rostesti, traiesti?



Eu nu!
rindurile tale au asa un iz de ...energie negativa ca sa zic asa ,ca sa pastram "tema mistica"...

ti-am cerut doar o parere, puteai sa raspunzi la obiect sau sa nu raspunzi deloc...ceea ce ai scris aici cam sugereaza ceva cam...jignitor...sau oi fi io prea sensibila
citid rindurile astea am ajuns la concluzia ca sint dupa parerea ta cea mai neiertatoare, neiubitoare, necredincioasa etc etc pe pamint...un drac de-a dreptul ce mai!
probabil ca ai fost intr-o dispozitie proasta cind ai scris?
nu ma cunosti in realitate si nu ai de unde sa stii cit iert am iertat sau cit iubesc sau ce ai mai scris tu acolo...

si aici se termina contributia mea la acest subiect pt ca m-am lamurit! timpul meu e prea pretios ca sa-l pierd aiurea batitnd cimpii si primind jigniri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

msl1,
m-am bucurat ca ai cerut detalii, pentru ca mi-ai dat posibilitatea sa vorbesc mai clar ce inseamna ego si divin in planul fizic, ca experienta de viata, cand este vorba de atitudinea egoului, ce alege intre iubire si ura...
in nici un chip nu am vorbit DESPRE TINE! viata este mult mai complexa, in clipa traita! in nici un caz nu poate fi traita de fiinta umana in limita calitatilor egoului. pentru ca fiecare fiinta are frumusetea ei interioara, fiecare fiinta are plusuri si minusuri, iar daca nu am trai in ego, am fii sfinti!
si nu suntem, pentru ca inca suferim! inclusiv eu!
am zis clar, sa te invat... in loc de...ca exemplu! nu am facut nici o assumptie referitoare la CE ESTI TU! din mai multe motive, dar in special, dintr-unul singur: ESTI SCANTEIE DIVINA, IN CARE BATE O INIMA PLINA DE IUBIRE CEREASCA! cat traiesti din ceea ce divin esti, ESTE O CHESTIUNE STRICT CONFIDENTIALA SI PRIVATA! SI NU AM DREPTUL SA DISCUT, CU ATAT MAI MULT SA PUN PE POST ASA CEVA!
totusi, asa cum au fost personal interpretate, cuvintele mele ti-au produs suferinta. trebuie sa fii un om frumos, daca cauti raspunsuri la viata! daca raspunsul meu nu a ajuns la tine in forma armonica,
imi cer iertare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

referitor la intamplarea cu puiul meu, rugaciunea nu a "functionat", de la inceput, de cand am constatat semnele de defensa a organismului; simptomele de aparare ale organismului aparusera mult inaintea eruptiei urticariei.
Din planul energetic, coborarea gratiei divine pentru vindecare a fost blocata. Daca copilul mi se vindeca, iar eu continuam sa o expun chimicalelor, care inca erau stocate in jeturile de la jacuzzi, problema nu era rezolvata din ambele parti. Nici copilul nu era bine, nu se vindeca , si continua sa fie expusa, intoxicarii, etc. asadar, solutia nu era vindecarea copilului,ci gasirea cauzei. Odata izvorul raului gasit, gratia divina pt vindecare a inundat trupul intoxicat si copilul mi s-a vindecat.
asa am evitat de a ii administra cortizonul, o chimicala foarte puternica, pentru trupusorul ei! chiar daca era in scop benefic, trupul ingurgita un alt tip de chimicala! am plans, am ingenunchiat, si m-am rugat sa ma lumineze DUMNEZEU, ca sa pot vedea in cauza copilului meu, eram suparata, sa vad ca nu am nici un semn de vindecare de la DUMNEZEU! AM STRIGAT CERULUI, sa nu imi puna la indoiala credinta! si daca eu am gresit, sa platesc eu, nu puiul meu!am supravegheat-o pe asta mica sa stiu ca nu apar semne de urgenta, si in veghere, s-a facut pace, in mental. au aparut scenele care s-au intamplat, oamenii pe care i-am intalnit, si deodata a aparut mental imaginea din vis cu cada, si intrebarea doamnei despre chimicale in casa! s-au pus mental doua imagini in legatura, imaginea cazii si imaginea informatiei despre chimicala. Atunci, am avut revelatia! am realizat ca cu zile in urma facusem curatenie in baie, si pentru prima data in 3 ani de zile, am folosit chimicala asta!am stiut! am simtit o imensa bucurie interioara, si am multumit lui DUMNEZEU, INGERILOR CARE M-AU AJUTAT SI DOAMNEI CARE M-A INSPIRAT. i-am dat telefon! apoi, am stiut ca cea mica se va vindeca! am plans, de fericire! m-am intins langa puiul meu, l-am luat in brate, si am adormit langa el, cu el, in iubire limitata a inimii mele si iubirea cosmica a sufletului meu!

Ce vreau sa subliniez este simtirea raului pt copilul meu in visul cu cada. In vis stiam, si simteam ca cineva dorea sa ii faca rau copilului. Simteam raul puternic. am facut ce am facut in vis, iar treaza am facut o imagerie ghidata. Chimicala care intoxicase copilul, care incepuse sa genereze disarmonie in sanatatea trupului, in vis a aparut ca simtire-emotie intentie de rau din exterior... iar exteriorul erau niste culoare intunecate, de subsol...nu stiam ce, in mod clar, nu cunosteam sursa. tot ceea ce stiam, era necesitatea de a spala cada, in vis! ulterior, cand m-am trezit, am facut si o imagerie ghidata! Mesaj care trebuia sa ajunga la cunostinta prin vis spunea, parca, " curata cada bine, pentru ca chimicala pe care nu o vezi,si inca exista acolo, iti va inbolnavi copilul".

Nu am preluat mesajul, copilul a suferit! Iata ce inseamna sa nu pun in comunicare armonica planurile. Am folosit un produs de curatat, am fost avertizata de ingeri prin vis, mi s-a aratat unde sa caut raul...si ignoranta mea a fost platita cu inbolnavirea puiului!

ignoranta nu numai naste monstrii, dar si inbolnaveste!

...asta este lucrare mistica! clipa de viata, simpla, in traire, si simtire! o incercare de unire a planurilor, fizic, energetic spiritual, si transcedental! a fost planul fizic, cu cauza de rau, a fost planul energetic, cu visul, a fost rugaciune, ascultare, vindecare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

de ce este atat de importanta aceasta comunicare intre planuri? tin minte, cu ani in urma, aveam o prietena care imi zicea foarte des, sa imi echilibrez planurile. si, sincer, nu intelegeam ce este aia! am cerut mai multe explicatii, nimeni nu mi-a dat nimic concret! mi-au trebuit, prin experienta, ani de zile, sa inteleg ce inseamna comunicarea armonioasa intre planuri, sa inteleg cum disarmonia duce la boala, si cum sa traiesc in armonia acestor planuri.
de ce echilibrul dintre planuri este echivalent cu sanatate, cum se face ca dezechilibrul duce la boala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

nu a visat nimeni caderea in hau, cadearea in gol, caderea...iar la sfarsitul caderii de fapt s-a facut trezirea in planul fizic!? cu emotia caderii inca, cu rasuflarea taiata, insa cu bucuria ca nimic nu s-a intamplat, si ca totul a fost doar...vis!
caderea este o "aterizare" brusca a corpului energetic in corpul fizic, in mod constient! imaginea de inalt apartine in universul energetic imaginii de subtil! trecerea de la nivelul energetic spiritual la nivelul energetic fizic, in cadere, se face in mod brusc, cu constienta experientei de cadere; apoi continuarea caderii din energetica planului fizic, corpul, urmata de constientizare a experientei de cadere!
experienta inversa, de iesire din corp, si calatoria in tunel, de cele mai multe ori descrise in experientele de moarte clinica, cu vizualizarea experientelor de viata, este o calatorie "cu viteza luminii" prin chakrele energetice ale planului fizic, dinspre chakra1 catre chakra7.calatoria constiintei cu viteza luminii nu poate sa perceapa decat...lumina! iar tunelul de lumina descrie iesirea din corp pe canalele de lumina ale corpului fizic! treversarea fiecarui centru energetic, va aduce in fata "ochilor mintii" experientele de viata cu amprenta emotionala semnificativa pentru subiect, conform memoriei emotionale fiecarui centru energetic. iar la capatul tunelului...LUMINA, LUMINA DIVINA!

intrarea si iesirea din corp sunt realitati experimentate normal, in stare de vis sau stari modificate de constienta (atentie, nu constiinta!), generate de practici voluntare(meditatii, yoga, etc.).intrarea si iesirea din corp se poate inregistra in stari mai putin asteptate si dorite de individ; ca de exemplu, caderea din vis, este o "expeditie" fortata de dincolo, pentru a inceta o situatie in planul energetic, care nu este benefica individului; iesirea in mod involuntar, poate sa apara in situatia unui accident, cand corpul energetic este propulsat in planul subtil instantaneu. este atunci, o reactie de suport a corpului fizic! individul nu mai este constient de durerea fizica.individul nu mai are memoria accidentului, din punct de vedere emotional, pentru ca emotionalul este retras in forma energetica din corpul energetic subtil ce iese din fizic!
la toate iesirile din corp, omul este "supravegheat", din planul subtil. pana cand omul devine constient de realitatea lui, in totalitate, calatoria in celelalte planuri energetice se face dirijata. cand omul isi constientizeaza potentialul si realitatea ca treime sfanta, iesirea din corp se poate face in mod natural. ingerul meu, spre exemplul dupa ani de zile de experiente si "antrenamente", iesirea din corp o face in mod automatizat, fara dirijare. calatoriile le face prin chakra3 si prin chakra 7. si eu am iesit prin plexul solar, si prin crestetul capului.
toate calatoriile sunt doar doar experiente pe diferite planuri, fizic, energetic, spiritual sau transdecental-mistic!caderea din vis este o experienta pe plexul solar, cand individul se trezeste cu emotia caderii atat de vie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Am si eu o propunere. Ideea mi-a venit pentru ca am simtit de ceva vreme, chiar destul de multa vreme, ca nu imi vine sa mai scriu pe forum. Citesc in stanga, citesc in dreapta, vad peste tot lupte si lupte intre useri, agresiuni, rastalmaciri, luat peste picior, multa energie negativa. Mi-am imaginat cum ar decurge niste subiecte cu informatii utile si interesante cu discutii fie ele si contradictorii dar de bun simt. Asa m-am gandit sa creez un grup privat pe fb unde cei care doresc cu adevarat pot sa vina si sa poarte un dialog interesant si civilizat, fara teama de a fi ridiculizati. Cine doreste detalii ma poate contacta pe pm.


www.scribd.com/doc/11505845/Its-Up-to-You-Now" target="_blank">IT'S UP TO YOU, NOW!
my deviantArt GalleryUna Pe Zi de Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

va scriu din experienta unei doamne, care, dupa o zile de insomnie si mari responsabilitati in toate planurile, ajunsese la un grad de oboseala greu de tinut pe picioare. doctorul i-a prescris xanax. m-a contactat. am discutat despre ce i se intampla. iata povestea.


"Deci, dupa ce am citit mesajul tau, m-am linistit, nu am luat pastilele. M-am intins in pat cu fata in sus, m-am relaxat, am spus rugaciunea.si...am avut senzatia ca vuieste ceva deasupra mea. Am simtit furnicaturi in tot corpul .Apoi, (ieri am incercat de 2 ori si de fiecare data am avut aceeasi senzatie) am simtit un curent asupra fetei dupa care un vartej deasupra pieptului, intre sani. Adica senzatia a fost ca si cum deasupra fetei mele si deasupra pieptului meu vuiau 2 motoare, parca erau motoare de avion. .. Practic era ca si cum o palnie energetica se invartea in si deasupra pieptului meu. Instantaneu dupa ce "motoarele" astea au inceput sa isi cresca turatia, am simtit cu ma invart, ca si cum ametesti, asa simteam, dar cu o viteza ff mare, senzatia de vartej a fost ff clara. Intre timp spuneam TN, la un moment dat s-a oprit vartejul asta si..nu mai stiu, am adormit. Mai stiu insa apoi ca am simtit azi noapte, cred (doar cred instinctiv pentru ca nu stiu nici macar daca m-am trezit, dar am impresia) ca era ora 2, 3 cand am simtit un curent puternic in corp. Si mai am senzatia ca acea extrem de puternica senzatie de elctrocutare pe care am avut-o in noapte a fost ca si cum o amprenta energetica uriasa s-ar fi contopit cu corpul meu de m-am cutremurat toata. Am simtit ca si cum ceva m-ar fi curentat ff puternic, deodata, din cap pana in picioare.Ca si cum ceva a intrat in mine. Singurul lucru pe care il stiu e ca m-am cutremurat toata si apoi m-am intors pe o parte (dormeam pe spate cu fata in sus). Si m-am trezit azi la ora 11. Adica am dormit aproximativ 11 ore.
Acum ma doare capul si simt nevoia sa ma bag iar in pat, asa o sa si fac."
cand planul fizic experimenteaza insomnia, exista un plus de energie care coboara dinspre energetic, spiritual catre planul fizic.
corpul fizic are nevoie de energie-gratie divina pentru a fi sustinut in vitalitate. se stie deja ca daca cineva este privat de somn apar serioase tulburari fizice si psihologice. daca in insomnie corpul fizic este foarte ancorat in planul fizic, atunci coboara corpul spiritual in planul fizic, iar ceea ce experiemnteaza corpul fizic este ...supraincarcare cu energie din planul subtil...sau...insomnie!
sunt momente cand corpul fizic este pregatit din punct de vedere experiential sa triasca iesirea din corp in mod constient. cat de mult se poate constientiza o experienta de iesire din corpul fizic in planurile subtile, este o chestiune absolut individuala. cu timpul, se poate invata aceasta calatorie in afara corpului, si face in mod natural normal simplu!
preluand mesajul ca este posibila o iesire din planul fizic in planul subtil, si acceptand insomnia ca o situatie normala de manifestare in planul fizic, dar cu un determinism care poate scapa judecatii umane, urmatoarea experienta a fost de constientizare a chakrelor pe care de fapt, doamna a facut iesirea din corp. teama de a nu stii ce se va intampla, daca va iesi si cum sa se intoarca in corpul fizic, a determinat-o sa iasa si sa intre in corp in mod mai putin armonic, echilibrat. daca intrarea se face rapid, si corpul energetic (pe care il vezi in vis) nu se calchiaza pe corpul fizic in mod armonic, apar tulburari, manifestate pe fizic, cum a marturisit doamna, dureri de cap!
senzatia de tulburare, ameteala, durere de cap, sau alte stari, sunt bine cunoscute daca dormi profund si cineva te trezeste cand tu nu esti inca pregatit sa te trezesti, sa te intorci din vis...din subtil...in mod brusc...e ca si cum cineva te loveste cu ceva in moalele capului!
intoarcerea in corpul fizic s-a facut fortat in cazul doamnei datorita temerii de a nu sti cum sa se intoarca...niciodata iesirea daca se face nu va fi facuta in emotia de frica...de aceea in timpul somnului se face in mod inconstient iesirea din corpul fizic, cand ego este...redus la tacere; iar spiritul isi poate face datoria fata de corpul fizic, sa il ridice in universul de energie unde sa se incarce si purifice de cele facute in viata...si sa trimita mesaje importante prin expereinta corpului energetic din vis, ceea ce este necesar ca ego sa constientizeze.

in mesajul viitor am sa va scriu despre perceperea campurilor pe care doamna a facut iesirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3x3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LUCIA MIRELA

Am si eu o propunere. Ideea mi-a venit pentru ca am simtit de ceva vreme, chiar destul de multa vreme, ca nu imi vine sa mai scriu pe forum. Citesc in stanga, citesc in dreapta, vad peste tot lupte si lupte intre useri, agresiuni, rastalmaciri, luat peste picior, multa energie negativa. Mi-am imaginat cum ar decurge niste subiecte cu informatii utile si interesante cu discutii fie ele si contradictorii dar de bun simt. Asa m-am gandit sa creez un grup privat pe fb unde cei care doresc cu adevarat pot sa vina si sa poarte un dialog interesant si civilizat, fara teama de a fi ridiculizati. Cine doreste detalii ma poate contacta pe pm.


www.scribd.com/doc/11505845/Its-Up-to-You-Now" target="_blank">IT'S UP TO YOU, NOW!

my deviantArt Gallery

Una Pe Zi de Victor



pentru cei care doresc sa scrie, fara teama de a fi ridiculizati, am sa contribui la ideea luciei cu mare bucurie.

Mergi la inceput