experiente mistice(3)

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gwendoline spune:

Oau ce ............nu stiu cum sa-i spun!

Multumesc 3X3 pt raspuns si raman fidela acestui subforum !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikole
As putea intreba cine modereaza aceasta sectiune??si daca nu cer prea mult, ar putea din cand in cand trece pe aici, interveni?Nikole, mami de Albastrel si AlbastricaAnd I saw the river Over which every soul must pass To reach the kingdom of heaven And the name of the river was suffering – And I saw the boat Which carries souls across the river And the name of that boat was Love. ---Saint John of the Cross
Iti raspund eu Nikole: NIMENI. Nu stiu daca ai citit cu vreo 10 pagini in urma unde strigam in gura mare dupa moderatori si NU A APARUT VREUN MODERATOR. Concluzia este ca acest subforum nu este moderat. Dar nu-i problema, putem incepe noi se ne facem automoderare intr-un mod cat se poate de simplu, stiti voi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui light
Concluzia este ca acest subforum nu este moderat.

Evident ca nu este moderat.
Este chiar exagerat de-a binelea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul
Citat:
citat din mesajul lui lightConcluzia este ca acest subforum nu este moderat.
Evident ca nu este moderat.Este chiar exagerat de-a binelea.
Putina sare si piper nu strica niciodata. ...insa moderatorii ar fi trebuit sa rezolve problema cu veninul care curge pe aici din greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Eu nu am vazut venin. Daca tot va doriti moderare, sa stiti ca vi se va cere sa ramaneti la subiect in postarile voastre. Lucru greu, de vreme ce nu exista subiect.

Si pe aceasta cale vreau sa ii multumesc lui Treioritrei ca a aratat public un lucru esential: spre deosebire de el/ea, care isi sterge mesajele sau le editeaza ca sa indulceasca stilul, eu ce am spus public, i-am zis si in mesajul privat.

Iar Nikole, e de apreciat ca ai primit un sfat mistic asa de important: sa mergi la medic. Ma intreb de ce nu isi urmeaza si Treioritrei propriul sfat. E de bun-simt-el, sfatul.

PS Rugaciunile v-au fost ascultate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Tanti, , nu stiu de ce dar stranut de atatia fulgi care au rasarit d'amble in jur!
Sa fie intr-un ceas bun !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui light
Dar nu-i problema, putem incepe noi se ne facem automoderare intr-un mod cat se poate de simplu, stiti voi...

Sa iti dau o veste buna: desi e intr-adevar nevoie sa va si automoderati, exista si moderatori. Si as mai vrea sa spun ca acesta nu e totusi un subforum privat, asa ca intr-o discutie civilizata si publica e loc si de pareri opuse, si de dubii.
Si, pentru ca s-a ajuns deja la 40 de pagini si e cam greu de urmarit firul narativ, va invit la un capitol nou de experiente la fel de interesante: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168536

Mergi la inceput