LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***308***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Anna, esti totala! Din ce a mai scapat pisik pe aici legat de seminarii, eu am recunoscut exact ideile ce le-am citit in ceva carti de care pomenise mai demult si Bianca. E drept ca eu le-am citit cu ani in urma, si-or fi pierdut efectul de inca forumesc.

Povestea cu salvarea e veche, cand ne-am externat din maternitate, n-am ajuns bine acasa, ca a trebuit sa chemam salvarea si sa ne mutam la alt spital. Acum as vrea sa nasc la cel de-al doilea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

mamici care aveti sterilizator electric..il mai folositi? k eu as vrea sa iau unul second hand..k nu avem cuptor cu microunde si parca nu este nici atat de sanatos.. lui Tudor nu-i mai sterilizam biberonul de mult timp deja..

si poate imi vinde cineva un pont!

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor,pestisor de 12.03.09 si de fluturas de 32+

nasterea in apa

pozici dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Anna, esti totala! Din ce a mai scapat pisik pe aici legat de seminarii, eu am recunoscut exact ideile ce le-am citit in ceva carti de care pomenise mai demult si Bianca. E drept ca eu le-am citit cu ani in urma, si-or fi pierdut efectul de inca forumesc.

Povestea cu salvarea e veche, cand ne-am externat din maternitate, n-am ajuns bine acasa, ca a trebuit sa chemam salvarea si sa ne mutam la alt spital. Acum as vrea sa nasc la cel de-al doilea.

Keutu cheliutu


Tony Robbins- Descopera forta din tine.

E tare nenea asta...eu l-am studiat bine ca sa stiu cum sa fac seminariile si conferintele de vanzari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Dar eu nu stiu la ce seminarii au fost fetele noastre. Ce e interesant este ca ambele au avut aceeasi reactie de dupa.

Chiar sunt curioasa ce au aflat.

Sa stiti ca eu nu judec chestiile astea, doar ca eu nu pot participa la nicio intalnire de genul asta. Nu pot fi atenta si comentez la fiecare idee. Dar sa ii invit pe altii e alta treaba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Salut,Noi azi am fost prin oras ca ne plictisisem de atata stat in casa.Am fost si la un loc de joaca de pe splaiul unirii, am uitat cum ii zice, dar nu mi-a placut ca nu aveau nimic pt copiii mici, am stat 15 min si am plecat, dupa aceea am fost in sun plaza sa se dea Theo cu trenuletul.Noi am avut sterilizator pt microunde,l-am dat deja.Annan, din ce am mai citit si eu esti indrumat sa traiesti viata si sa incerci sa schimbi ceea ce nu iti place.Astept si eu cu inters raspunsul fetelor pt ca imi place de Nicoleta S.Ce bine ca s-au rezolvat problemele Mihaelei si ca cea mica nu a avut de suferit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Povestea cu salvarea e veche, cand ne-am externat din maternitate, n-am ajuns bine acasa, ca a trebuit sa chemam salvarea si sa ne mutam la alt spital. Acum as vrea sa nasc la cel de-al doilea.

Keutu cheliutu


Aha, m-am linistitMa gandeam sa nu fi patit ceva recent, bine ca problema e deja si demult rezolvata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ah, nici eu nu vreau sa se inteleaga ca iau in deradere seminariile respective, stiu ca si mie mi-au prins bine ideile cartilor respective. Altfel nici nu le citeam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Eu am vrut sa ma inscriu la un curs pt dezvoltarea mea profesionala, dar era 1000 eur si nu am acum acesti bani.Sper sa reusesc in toamna.Dar ca sa nu stau degeaba m-am inscris la un curs de cosmetica si make-up la eurocor,asta e 150 ron pe luna timp de 8 luni.Acum astept sa-mi vina cursurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Mie mi-a placut cum si-a gasit linistea Pisik dupa seminarul ala, de aici si curiozitatea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Salutare!

Sunt si eu pe aici, dar...noua tot timpul ni se intampla ceva. Iulia de cand a fost bolnavioara i se tot irita ba funduletul ba prunuta (asa se zice la noi). O dau cu nidoflor de vreo doua ori ii trece peste vreo doua trei zile iar se irita. Am sunat-o pe pediatra si mi-a spus ca s-ar putea sa aiba viermisori si sa ii fac examen coproparazitologic. Asa ca... Incep sa ma gandesc cu groaza ca nu mai este mult si incep si eu munca.
Am inscris-o la gradinita din septembrie, program scurt pt inceput.
Vom vedea ce-o mai fi.

Pisik am vazut blogul tau, e super

Pisigri, e bestiala Ilinca cum vorbeste

Ilinca, intrebai de CM. Nici mie nu imi vine regulat, adica primele trei luni a fost cum a fost dar in decembrie am sarit peste luna iar in ianuarie am fost la dr si mi-a dat duphaston. Drept urmare luna aceasta mi-a venit la 26 zile.

Novusica, e tare scumpa Alexandra cum vorbeste.



Mergi la inceput