Mar-Apr 2011(158)Bravo bb_yasmi!!Bravo wmagnolia!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

delia ai latit pagina, mai da cate un spatiu intre emoticoane sau mai sterge cate unu din fiecare

cami, multumesc mult de urari eu-s innebunita dupa palarii si rochii elegante... machiaje , cred ca am trait undeva pe la 1900 in UK in era Edwardiana sau poate mai devreme , chiar victoriana , ca noi acum si traim intr-o casa victoriana veche de 120 ani si e super, renovata acum si modernizata desi nu ma prea impac cu scarile mici si inguste dar e ok, m-am obisnuit cu ele...

Stefy , pai cand vii la Londra sa nu uitam sa mergem sa cumparam palarie daca si tu iti doresti sa fii mireasa cu palarie te astept si la un pahar de sampanie

Gata inchei aici pentru acum si ma duc la amenajat camera bubulinei, in sfarsit !!! abia astept sa o vad gata

Revin mai tarziu in pauze sau/si la final sa va arat pozici sa vedeti cum a iesit



_
Mind the Bump!35+ Sophia Nicole

AMR 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

delia ai latit pagina, mai da cate un spatiu intre emoticoane sau mai sterge cate unu din fiecare

cami, multumesc mult de urari eu-s innebunita dupa palarii si rochii elegante... machiaje , cred ca am trait undeva pe la 1900 in UK in era Edwardiana sau poate mai devreme , chiar victoriana , ca noi acum si traim intr-o casa victoriana veche de 120 ani si e super, renovata acum si modernizata desi nu ma prea impac cu scarile mici si inguste dar e ok, m-am obisnuit cu ele...

Stefy , pai cand vii la Londra sa nu uitam sa mergem sa cumparam palarie daca si tu iti doresti sa fii mireasa cu palarie te astept si la un pahar de sampanie

Gata inchei aici pentru acum si ma duc la amenajat camera bubulinei, in sfarsit !!! abia astept sa o vad gata

Revin mai tarziu in pauze sau/si la final sa va arat pozici sa vedeti cum a iesit



_
Mind the Bump!35+ Sophia Nicole

AMR 5 saptamani



cred ca sti ca nu te primim fara pozici??

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 37+

2+ weeks to go

AMR MAX 16 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

bb_yasmi Te felicit din tot sufletul, esti o ''micuta'' ambitioasa... Multe pentru tine, iar pentru micut multi .

strumphy nu incetezi a ne surprinde, .... esti o tipa deosebita...te apreciez tare mult. Sunteti doi frumosi...atit de tare semanti... Va felicit din tot sufletul!!!

madutza greu sa exprim in cuvinte ceea ce-am zarit in foto... o familie ...model. Astep povestiri si impresii mai multe despre fratiorul Catalinei...Sa fiti sanatosi cu totii!!!

alina.n Ma repet, ... o familie model. Alexandru creste pe zi ce trece... Sa ne mai povestesti picanterii, ...Natalia cum reactioneaza? Multa sanatate si fericire intregii familii!

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA 33+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Yasmi, felicitari! Recuperare usoara si laptic bun pt bebe! Bun veni bebe Lucas Eduard, sa ai o viata frumoasa!

Madutza, nu ma satur sa ma uit la pozele tale, e asa de linistita si frumoasa, micuta... Numai bine va doresc!

Monas, pai ce-ti veni mama? Te pleostesti asa la final? Vrei sa-i superi pe aia mici? Sa vina pe lume tristi? Eu zic ca o fi de la exploziile solare si azi, maine trec efectele. Asa ca astept sa ne anunti schimbarea de spirit.

Pisuc, veste buna cu salariul ala! Mie mi-au taiat macaroana...

Miki, daca te-au externat, e ok. O sa fie totul bine. Mai ai putin si tu si o sa o tii in brate pe micuta!

Strumphy, casa de piatra, inca o data! Frumoase poze, frumosi miri, ce tort!! E o arta sa stii sa porti o palarie, nu orice femeie reuseste. Tu insa da! Ca o britanica get beget. Felicitari!

in S 31+ cu minune de sanatos si fortzos!!!
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

AMR 9 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wmagnolia spune:

Dragi prietene,

Va anunt ca am nascut Luni 14 februarie 2011 o fetita, Rebecca (2.5 kg). A venit un pic prematur la 35 de saptamani (mi s-a rupt apa fara nici un fel de dureri). Nu ma asteptam mai ales ca eu nu am avut contracti sau nu le-am simtit niciodata pe perioada sarcinii. Ma simtem bine. Eu am stat in spital o saptamana si nu am putut sa va anunt mai devreme. Rebecca e in continuare la incubator dar ii merge bine asa ca nu trebuie sa va ingrijorati.
O sa intru mai rar pe aici si va rog sa nu va suparati.
O sa incerc sa revin cu vesti.
Multumesc foarte mult pentru suport.

Asteptand o minune 8+months


AMR : 35 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Am mai vizionat niste poze!
Alina.n, ce-a crescut bebele tau!!! E un grasunel si un frumusel

Rhynna ce minune ai si tu acolo!!!

in S 31+ cu minune de sanatos si fortzos!!!
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

AMR 9 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui wmagnolia

Dragi prietene,

Va anunt ca am nascut Luni 14 februarie 2011 o fetita, Rebecca (2.5 kg). A venit un pic prematur la 35 de saptamani (mi s-a rupt apa fara nici un fel de dureri). Nu ma asteptam mai ales ca eu nu am avut contracti sau nu le-am simtit niciodata pe perioada sarcinii. Ma simtem bine. Eu am stat in spital o saptamana si nu am putut sa va anunt mai devreme. Rebecca e in continuare la incubator dar ii merge bine asa ca nu trebuie sa va ingrijorati.
O sa intru mai rar pe aici si va rog sa nu va suparati.
O sa incerc sa revin cu vesti.
Multumesc foarte mult pentru suport.

Asteptand o minune 8+months


AMR : 35 de zile



FELICITARI PT PRINTESICA


sa creasca repede si sa fie sanatoasa ..sa va bucurati de ea!!!

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 37+

2+ weeks to go

AMR MAX 16 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

am vazut si eu printesica rhyannei...o minunatie care sigur umple sufletul parintilor de bucurie si fericire!!!

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 37+

2+ weeks to go

AMR MAX 16 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

wmagnolia Felicitari! si bun venit pe lume Rebecai!!!

Multumim pentru vesti...bune. S-a cam grabit micuta ce-i drept, ...important este ca sunteti bine amindoua. Va doresc din suflet recuperare rapida!!!

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA 33+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

he he ce repede a venit bb Lucas...el mititelul batea la usa , nuca mami nu vroia sa meraga l spital

BB LUCAS Sa AI O VIATA FRUMOASA ALATURI DE MAMI SURIOARA SI TATI!!!!
YASMI REFACERE USOARA (aia astept sa spui cum a fost, daca nu ai mai prin epi) si MULT LAPTIC!!!!!

WMGNOLIA FELICITARI PT MICUTZA REBECCA!!!!
SA CRESCA MARE SI SANATOASA!!1!!
SI SA VINA REEDE ACASA!!!!.....e destul de maricica pt 35s....la bucuresti cand bb prematur atinge greutatea de 2kg le cam da drumul din spital....sunt sigura ca si tu o sa iti ei printesa repede acasica

------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99)
cu inca o fitzoasa....36 cronologic....
doar 23 de zile au mai ramas pana la mare intalnire

Mergi la inceput