Concurs: lupta cu raceala si gripa

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Si la noi a ajuns astazi. Multumim mult Imunogrip si !



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

A ajuns si la noi azi un nene care zicea ca era mai aproape sa vina decat sa puna la posta, in fine, nu are nicio legatura cu ce arata aici ca premiu, mi-a adus un set caciula si fular de la Kiabi, intr-o punga veche, nu arata cine stie ce, caciula e si f mica. Am noroc ca fetita mea nu e suparacioasa, o sa le dam cuiva mai mic.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cloreta

A ajuns si la noi azi un nene care zicea ca era mai aproape sa vina decat sa puna la posta, in fine, nu are nicio legatura cu ce arata aici ca premiu, mi-a adus un set caciula si fular de la Kiabi, intr-o punga veche, nu arata cine stie ce, caciula e si f mica. Am noroc ca fetita mea nu e suparacioasa, o sa le dam cuiva mai mic.


www.dropshots.com/curlycloreta1" target="_blank">gargarita


La noi a ajuns exact modelul "de fetite" din poze.Marca LC Walkiki scrie pe ea.E drept ca setul e pentru 18-24 luni si fetita mea are 5 ani si ceva deja ... dar ii sunt oricum bune caciula si fularul,mai putin manusile.In plus fiind crem poate sa poarte setul si baietelul,el are fix 18 luni.
Oricum ... "calul de dar nu se cauta la dinti", nu?

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

a ajuns azi si la noi premiul, l-am impartit frateste, caciulita am dat-o fetitei, fularul fiind crem baietelului si manuselele o sa le dam unui bebe ca noua ne sunt mici

multumim, copiii s-au bucurat, pt ei e o realizare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduta_79 spune:

Si copilasii mei le-au impartit. Manusile ii revin Anemonei, caci lui Florian ii sunt mici :) Eiii, sa fi vazut ce fericit era cand a vazut caciulita!!! Bineinteles ca p asta o poarta acum, nu mai vrea alta. Si la toata lumea spunea ca e castigat de el :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Noi am primit ieri premiul, de la un domn tare simpatic si foarte educat - mi-a spus "Sarut-mana" de min 10 ori.

Multumim , multumim Imunogrip (sper sa nu gresesc)!

Sunt atat de pufoase, ca le-am mangaiat juma' de ora...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eve44 spune:

Azi a sosit si la noi premiul.
Baietelul meu este foarte incantat .
Multumim mult Imunogrip ,Desprecopii si LC WaIKKI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Am primit si noi premiul, cam micut , dar o sa-l poarte sora sa cand va mai creste, multumim si Imunogrip. pentru ea bucuria e ca a participat si castigat

Ramona, mamica fericita de mici comori - Maria Lavinia (01.03.2006) si Elena Elisa (07.10.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Am primit si noi premiul multumim mult despre copii si imunogrip. E superb setul ne e cam mare dar vom mai creste si il vom purta atunci

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Azi am primit si noi premiul, foarte fain. Multumim si Imunogrip

mami de Vlad (29.10.2009) si 9+
Multumesc Doamne!

Mergi la inceput