Concurs: lupta cu raceala si gripa

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rosanita spune:

Multumesc mult pentru premiu!Imediat trimit datele:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eugenius spune:

Din pacate nu pot trimite PM, primesc mesajul ca admin, anda 08 nu primeste mesaje primate. Cum sa procedez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
eugenius Publicat la - 07/03/2011 : 17:48:41
--------------------------------------------------------------------------------
Din pacate nu pot trimite PM, primesc mesajul ca admin, anda 08 nu primeste mesaje primate. Cum sa procedez?


Pentru cei care nu pot trimite PM astept datele la adresa andraf@desprecopii.com (nu uitati sa precizati si numele de membru)




O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduta_79 spune:

Felicitari tuturor castigatorilor si multumim pentru premiu!
Am incercat sa trimit MP, dar am primit raspunsul "Scuze, Anda08 nu accepta mesaje private "...cum trimit datele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
anduta_79 Publicat la - 08/03/2011 : 08:33:18
--------------------------------------------------------------------------------
Felicitari tuturor castigatorilor si multumim pentru premiu!
Am incercat sa trimit MP, dar am primit raspunsul "Scuze, Anda08 nu accepta mesaje private "...cum trimit datele?


am mentionat mai sus: Pentru cei care nu pot trimite PM astept datele la adresa andraf@desprecopii.com (nu uitati sa precizati si numele de membru)




O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Mai asteptam datele urmatorilor membrii pana la data de 10 martie (inclusiv), in caz contrar, membrii care nu trimit datele vor pierde premiul:

toanca
Dorsilia
balaur
naty27
cloreta
plateea
Raza de soare
ina.click
diannaalex





O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Wow, multumim pentru premiu! Noi stam acasa bolnavioare, nici pe DC nu am intrat, mai aveam putin si pierdeam si premiul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Multumim de premiu e primul pe care il castigam. Am trimis datele.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micsa spune:

Buna ziua! Va,multumim.o zi faina tuturor.
toate desenele imi plac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Deoarece castigatoarea naty27 nu a trimis datele cerute la timp, a mai urmat o tragere la sorti - iar ultima castigatoare este eve44

Astept datele personale pe PM (nume/prenume, adresa, cod postal, nr. telefon si precizarea daca aveti o fetita sau baietel) cat mai curand posibil.

Felicitari!


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput