Mar-Apr 2011(156) Hai bb_yasmy!!!bv madutza_bra!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui dorinut@

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Fetele din Bucuresti:voi faceti cumparaturi pt bebe din Cora??
Mie preturile acolo mai ales la produsele cosmetice mi s-au parut mai mici decat in alte magazine...

M-am uitat si la hainute..acolo nu am gasit ceva special..iar ce imi placea mult era exagerat de scump...


30+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

AMR 10 saptamani!!!!


eu una nu am Cora aproape si n-am fost niciodata cred...Lucruri dragute gasesti in Carrefour.

------------------------------------------------------------------------------------------
37+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen
AMR - 8 zile!!!!

Ana-Maria

lucruri dragute gasesti pt bb (haine, paturici) si in auchan

mami de printesa de 7 ani si ingeras(2008) si 34+ cu dodoloatza frumoasa

AMR 4 saptamani
69/11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Daa si eu am luat body-uri de acolo, chiar au multe

------------------------------------------------------------------------------------------
37+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen
AMR - 8 zile!!!!

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

intreba cineva de produsele de la HIPP
eu le stiu doar pe cele alimentare de copii
dar antonia mea nu a fost tare incantata de ele
ma refer la mancarea de la borcanase
desi stiu alti copii care le-au agreat
despre cele cosmetice daca exista nu am nici cea mai mica idee

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 33+ PETRA ADRIANA
AMR 6 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

deliaaaaaaaaaaaaaafelicitari pt schimbarea semnaturii
voua va misca bebe mult
eu sunt cam disperata ca de vreo 2 -3 zile misca ca un fluturas
abia o mai simt
pana acum noaptea ma trezeam si o simteam in activitate
da acu nici noaptea nu am mai simtit-o
offffffffff
i-am dat si putin vin
ahahaha
numa sa dea un semn
si rasp am primit
da ceva f vag

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si 33+ PETRA ADRIANA
AMR 6 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Andreea trebuie sa mai pun si eu poze...ai dreptate dar asta inseamna ca trebuie sa le si fac....off cat o sa regret ca nu m-am pozat mai des, ca asa drag imi e ca am burtica , de nici mie nu imi vine sa cred

Dorinutza ce interesant ca avem aceeasi greutate la aceleasi saptamani...acum sa asteptam finalul....dar la femur cat a avut bb edy

Cami , da s-au mai facut schimbari....nu am vazut salile de op si nastere nici la bebeii desi patrunsesem in corpul acela...insa aveam o retinere...si ma grabeam sa ies mai repede din spital...o sa va pov eu sa muriti de ras....
in corpul B unde am fost cazta nu prea se vedea nimic modern....ba ni s-a parut si cam frig...ori fusese geamul tocmai inchis ori asa era acolo

Anamira ,nici bubulina mea nu s-a miscat decat o data in 20 minute....am fost stresata de asta...mai ales ca doctora imi zisese ca daca misca ff des sa nu apas tot asa de des .....numai ca bubulina dormea dusa , ca de obicei ....chiar am fost stresata insa doctora mi-a explicat ca nu miscarile sunt importante ci bataile inimii si nu mai stiu ce alte masuratori...ei isi dau seama dupa cum oscileaza linia aia neagra pe band roz daca bebe are suferintza fetala.....asa ca m-am linistit...mi-a zis ca's multe cazuri cand bebe dorme la monitorizare

culmea , culmiror a fost cand m-am ridicat pe pe pat si terminase dr. cu mine...a inceput mandra sa se intinda....apoi 2-3 suturi....iar calm ..... cred ca era suparata ca o deranjasem de la somnul de frumusete


Yasmi , hai cu vestile de la eco....doamne cand ma gandesc ca doar maine nu-i poimaine...nu stiu cat de calma o sa fii tu....dar eu si pt monitorizarea asta nu am putut dormi...dar cand s-o apropia data de 7....nu mai dorm cateva nopti

------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99)
cu inca o fitzoasa....36 cronologic....
doar 23 de zile au mai ramas pana la mare intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

pisuc eu dorm normal ca si inainte, pe o perna. insa cateodata simt nevoia de a sta mai sus si o mai ridic putin in rest dorm bine, mai greu cu intorsul de pe o parte pe alta ca asa grea este burta....

ally

deea ma bucur ca bebelina este bine. nu-i nimic daca este lenesa, inseamna ca mai mult doarme si creste mareeee

alina.n multumesc de raspuns in legatura cu indemnizatia. era clar ca te incap hainele ca tu nu te-ai ingrasat prea tare

S-a intamplat minunea mult asteptata38+

AMR 1 sapt si un pic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

anamira ma bucur ca este bine bebelina si este grasunica

S-a intamplat minunea mult asteptata38+

AMR 1 sapt si un pic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi hai cu vestile



S-a intamplat minunea mult asteptata38+

AMR 1 sapt si un pic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Lalely si mie hinutele din cora mi s-au parut cam nasolale si scumpe....ce am luat ca nu gaseam marimi mici pe nici unde, caciulite din acelea de casa.
am luat 6...2nr18,2nr20, si 2nr.22.....am zis sa am pt marimea lui bb.....rareori am vazut ceva misto la astia
insa Ailed are dereptaate cu auchanul....au chestii misto si uneori chiar la super pret....pai prin august aveau body uri cu capse pe fata , exact cum ne-ar trebui noua acum la 4-5 lei si calitate buna bbc

------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99)
cu inca o fitzoasa....36 cronologic....
doar 23 de zile au mai ramas pana la mare intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

cami, ailed, lalely

S-a intamplat minunea mult asteptata38+

AMR 1 sapt si un pic!!!

Mergi la inceput