Bun venit pe lume, bebe Andrei!Mai-Iunie 2009(103)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

picky sanatate si tie si sarcina usoara in continuare cu o nastere si mai usoara



mamica fericita si implinita de baietel frumos Razvan Andrei

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

pui mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Ioana, felicitari inca o data, multumim ca ne-ai scris, ce-a fost mai greu a trecut, te asteptam cu drag "acasa".

Monica, .

Picky, chiar la tine ma gandeam azi, mai ai putin, sa ne spui cand sa scoatem agitatele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_MVT spune:

Ioana ma bucur ca sunteti bine si tu si Andrei. Cum mai e Rebeca?

Eu revin cand imi vor da voie sa respir ca imi dau aer cu portia la servici.

mami de Tudor (24/07/02) si Eduard (02/05/09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

IOANA un buchet mare si din partea noastra pentru o mamica curajoasa!M-am emotionat foarte tare cand am citi mesajul tau, multumim ca ne tii la curent ! BB cum este ? S-a adaptat usor la viata noua ? Inimioara e lui e bine? Te asteptam cu vesti bune.

Eu am avut saptamana aceasta (si o sa ramana si saptamana viitoare) un ajutor pretios : pe bunicul meu care implineste astazi 83 de ani; dupa cateva zile Mihnea s-a atasat de strabunicul lui care se ingrijeste de el exemplar, sunt uimita cu ce rabdare si cu ce placere se joaca si il supravegheaza, azi i-a dat si papa putin; am impresia uneori ca se poarta mai natural decat bunicii lui; apropo de asta am fost in deplasare saptamana trecuta la socrii care erau vadit deranjati de preocuparile nepotului : inchis si deschis sertare de n ori pe zi, plimbat usi culisante, etc in apartamentul lor renovat relativ recent...asa ca nu am facut purici prea multi acolo, nici nu au insistat sa ramanem mai mult.

Incerc sa raspund din amintiri.
ANDATA, bafta la targ, cu siguranta o sa fie o reusita privindu-ti creatiile.
OTILIA, cum mai doarme Matei? A revenit la sentimente mai bune ?
CLODY, imi pare bine ca s-a rezolvat cu Razvan, incredibili dr de la voi, ar merita o reclamatie ceva, cum sa nu aiba ce sa ii faca!
SORINA, cum mai e RAzvan?
DICI cum merge intarcatul? Eu l-am cam pacait zilele astea fara, seara si noaptea nu prea reusesc.
ALYNTA, sa intelegem ca MAtei e bine acum; la Maria poate sunt dintisorii... David e bine ?
CARMINA, Andreea folosea suzeta la somn sau si in timpul zile ? Ati scapat de ea ? Frumoasa petrecerea lui Bogdan.
MARIA, ne pare bine ca Darius e cumintel. Vrem detalii despre tine, poze ceva !
ANDREEA P, e frumos in Azore? Va place, v-ati acomodat ? Baietii cum resimt schimbarile ?
LauraOana, ce baiat mare ai tu ! Uff, ce as vrea sa il duc si eu pe Mihnu la cresa, dar mi-e tare frica...
RELUSHA, sa iti traiasca comorile, cred ca e o atmosfera tare placuta la voi in familie ! Felicitari !
SERI, si Cezara e fetita mare care va merge la cresa !
luckyblue, felicitari Sarei pentru manierele bune pe care le arata, domnisoara nu gluma!
CARLA, fetele sunt bine ?
ANAELA, ce face Darius ? Burtica creste ? Dana e bine, Bubu ?
OANA, a trecut raceal lui Eduard?

Pupici la intreg stupul. Sper sa nu fi uitat pe cineva, nu e cu intentie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

Nimeni in schimbul 3? Dici, Ely , Anaela, Andata ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

pe aici....cu si mai multa treaba si foooarte prost dispusa


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luckyblue spune:

FELICITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARI, Beca!!!
Abia astept sa vad poze cu toti 5!!!

Irina, mami de Sara Magdalena (19.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luckyblue spune:

Carla, ce misto terenul! (visul meu sa am un pic de teren langa mare). Dar n-avem banii astia din pacate.

Irina, mami de Sara Magdalena (19.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luckyblue spune:

dici, care-i baiu'?

Irina, mami de Sara Magdalena (19.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

Dici, niste voie buna de unde gasim de cumparat? Bafta/spor/inspiratie/chef la/de munca!

Mergi la inceput