Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri25

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Felicitari Danangie si refacere rapida sa poti alerga dupa cei 3 nazdravani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Mcrissa sanatate multa la puiut, ai sa vezi ca daca incepe sa manance si nu mai vomita, o sa isi revina extrem de repede, copilasii recupereaza rapid, au o perioada cand mananca bine si e asa de bine cand ii vezi de la o zi la alta ca arata mai bine, mai puternici. Sanatate multa, e teribil la spital cand incearca sa le puna perfuzii :-(

Roxana sa ii odihneasca Dumnezeu in pace pe puiutii tai. Ma gandesc la tine.

Doina Cat mai multe zile linistite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doina84 spune:

Irinel si Roxana ce placut sa vad ca va ganditi la mine.
Imediat se vor implini 2 luni de la nasterea Anei....
Eu ma repet dar vreau sa multumesc inca odata tuturor mamicilor de aici care mi-au scris...vreau sa stiti ca simt cu adevarat ca m-au ajutata aceste cateva saptamani in care am povestit, chiar daca mai am zile groaznice ca cea de azi...
va imbratisez

mami de ingeras scump


"Dacă vei rosti numele copilului meu, poate că voi plange. Dacă nu îl vei pomeni, mi se va frange sufletul."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Fetele!! Am spus ca a nascut Monica (monica_sorescu). Hello!!



Mami de (28.10.2008)/unnecesarean si de (13.11.2010)/VBAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Buna dimineata!

Va doresc o saptamana senina si linistita

Vreau sa o felicit si eu pe Dana si aici. Sa fie sanatos puiul, papcios si necolicios si abia o astept cu impresii de mamica ori 3

alinushca, desi nu o cunosc pe Monica ii doresc si eu un bebe sanatos care sa ii aduca numai bucurii



Monica de Zgatie cu Blog
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

nici eu nu o cunosc pe Alina, dar ma bucur pt ea, ii doresc numai bine, refacere rapida si un copilas sanatos!!!

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doina84 spune:

Insfarsit am avut curajul sa postez poze cu Ana mea scumpa...tare mi-am dorit sa va arat pt ca si eu am vazut atatea pozici cu voi toate, dar cumva simteam ca nu sunt pregatita.

Sper sa apara la semnatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Monica felicitari pentru puiut!!! Sa fie sanatos si mancacios si tu sa ai laptic mult pentru el!

Doina am vazut pozele, ce mandrete de fetita! Chiar n-ai banui ca ar fi fost bolnavioara in vreun fel. Si tu esti asa tanara! Un pupic.

Alinushca ce mai fac copilasii? Mai aveti probleme cu gelozia? Ca al meu al mare mai are cateva luni si face 7 ani si tot e gelos pana la cer, ii pare mereu ca ii fac toate voile lui David dar nu si lui...ca il iubesc mai mult (?!?!?)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doina84 spune:

Ce ma bucur Irinel ca ai avut timp sa te uiti peste pozele cu Ana
Eu cred ca problema coagularii sangelui s-a declansat din cauza unui soc a unei traume....poate chiar din cauza ca s-a nascut mai greu si poate nu avuse aer ceva timp. Eu am citi ca e posibil sa intri in CID de la un soc ceva sau un bebe mic daca cumva are momente de axfisiere...
Sincer cu adevarat nu ma vor convinge medicii de ce s-a intamplat

Stiu ca tu ai spus cu drag ca sunt tanara si pt asta te ...
Sunt insa si persoane in jurul meu care mi-au zis ca "lasa ca esti tanara"...vai ce ma dispera
Abramburica te imbratisez pt mesajul lasat.


Mie asa dor de scumpa mea Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Doina ai un ingers minunat...nici nu zici ca ar fi avut ceva probleme...


Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput