Fluturasi.de martie-aprilie 2011(149)Bv Rhynna!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Rhynna felicitari !!! Sa va dea Dumnezeu sanatate tie si Sophiei! Mi-a placut foarte mult urarea lui Ionut. Super measjul, se simte ca e foarte fericit!
Simo ai grija cu varicela. Cu toate ca nu prea ai ce sa-i faci, ca deja ai venit in contact cu ea. Poate ca nu o faci. Doamne da! Roaga-te si impartaseste-te cum a zis Cami.
Cami La multi ani!!! bubulinei tale Antonia!!!
Stefana, Ally,Dorinutpozici foarte frumoase am vazut!!! Stefana nu iti face griji, si mie la un moment dat parca a explodat burtica, acum de o luna parca nu a mai crescut atat!

Feli cu Miriam in burtica 37 +
AMR 3S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi ce bebe grasunel, ma bucur ca este bine. asa mult a luat intr-o saptamana?

simona imi pare tare rau ca a facut puiutul varicela. si nici n-ai cum sa te feresti, doar daca il duci la mama ta sau.... ai grija. stii sigur ca n-ai anticorpi la asta?

cami LA MULTI ANI! pentru antonia. sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii alaturi de suroioara ei

rhyanna mi-a placut mesajul de la sotul tau. foarte frumos. si cu dilatatia....eu chiar am nevoie de dilatatie maxima abia astept sa vii sa ne povestesti tot.

anaxena nu mi-a dat friul de cerclaj, chiar eram curioasa sa vad cum arata
mie mi se pare ca a mai crescut burticuta, este tare frumoasa

claubut ma bucur ca bebe dolofanel este bine

stefana si burticuta ta a mai crescut

madutza ce frumoase sunt pozele de la nastere, impresionante, cu cristi asa mic, de abia iesit de la caldurica..... a fost grasunel la nastere

ally ce burticuta frumoasa si a mai crescut dar nu esti chiar asa imensa

merg sa mananc ca am o foameeeee.....

dorinut, mandreeac, lalely, ailed, cami, viss, alina.n



S-a intamplat minunea mult asteptata38+

AMR 1 sapt!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

simona va anunt eu cand nasc, nu scapati voi asa cu una cu doua

catank te aud si eu ca te odihnesti......foarte bine faci.

S-a intamplat minunea mult asteptata38+

AMR 1 sapt!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Mada nu eram prin zona atunci

Roxy ma bucur ca desi ti-a scos firul, colul este inchis. Vroiam sa te intreb si tu faci inducere la 39 de s, ca vad ca ai amr o sapt si stiu ca DPN-ul il ai pe 25.

Ally picioarele nu pot ramane foarte subtiri, altfel cine ar sustine burticul

Stefana burta ta chiar nu mi se pare mare la nr de sapt pe care il ai. Tre sa creasca si ea nu, doar ascunde un puiut grasunel. Sa stii ca si eu aveam obsesie ca nu-mi creste burta..la 4 luni nici nu se vedea...abia pe la 5 -6 luni parca a inceput sa se vada ceva.. Acum avem destul sa nu ne mai plangem ca nu se vede

Irinuka ca-mi esti draga tare!

------------------------------------------------------------------------------------------
37+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


AMR - 14 zile!!!!


Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

din nou...ca am gresit
BRAVO RHYNNA!!!
nu am apucat sa citesc din urma,dar mi-a sarit titlul in oki si am vrut sa fiu si eu printre cele care iti ureaza multa sanatate si fericire!! felicitari pt bebe sofia!!!

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 36+

3+ weeks to go

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Stefy ce mai faci? Tot pe baricade la munci?

------------------------------------------------------------------------------------------
37+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


AMR - 14 zile!!!!


Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am ajuns acasa....franta

roxy, pai tu la amr ai trecut 1 saptamana....si eu pana in 19 la provocare mai am 8 zile... iar dnp ul nostru de fapt e 25 febr....,nu?? pai de azi pana in 25 mai sunt exact 2 saptamani, nu????

EDIT: VAD CA ACEASI PB CA SI MINE O ARE SI DORINUTA :)))))


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan
AMR: maxim 8 zile !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

simonelu, roxy, ailed_dota, madutza

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally, vaiii cand de aud ca esti imensa.....burtik,,cred ca nu stii ce inseamna sa fi imensa si si nici nu iti doresc arati minunat!!!

stefana, a crescut burtica...multt....dar nu este exagerata!! probabil a avut acum un puseu de crestere apoi o sa stagneze.

catank, poate acum ai timp si ne mai arati o pozica cu burticu'...

de abia astept sa scoatem galeria pt mada!!! dar mai ales pt prima nastere naturala....cu contractii...ruptul membranei..tot tacamul

stefy asa scurt???


mami de fetita cu codite si baietel nazdravan
AMR: maxim 8 zile !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

Citat:
citat din mesajul lui dorinut@

Stefy ce mai faci? Tot pe baricade la munci?

------------------------------------------------------------------------------------------
37+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


AMR - 14 zile!!!!


Ana-Maria



tot...muncitoare rau..si chiar azi am vb cu sefu' ca m-am decis sa incerc sa muncesc pana la sf lunii(27)...daca a zis dr ca nu nasc in urmatoarele 2 sapt...asa mai castig o sapt la concediu ca sa o petrec cu puiutul....

cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa Christina Gheorghia 36+

3+ weeks to go

Mergi la inceput