Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***305***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Buna dimineata, tufete!

Vestea buna...Rezultatul de la proba cantar...-2 kg. E bine, avand in vedere ca sunt si la perioada.


Vestea proasta...Raspunsul a fost NEGATIV. Sunt intr-o starea si de cautari sa ies cumva din aceasta gaura neagra financiara. NU am o stare optima de discutat.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Floric, imi pare rau :(

Kea, spune-ne, poate te ajuta cu ceva. daca nu...iti trimit si eu o imbratisare !

Ramona, nici o sticla de vibrocil nu are nici un fel de sigiliu. Dar eu nu inteleg de ce si cine ti-ar fura vibrocilu sa il inlocuiasca cu apa. Si da, sticlutele alea curg tare daca nu e bine pus capacul. Eu cred ca a fost o intimplare...

Ela, nasoala faza cu teveul....bine ca nu s-a intimplat nimic !

Anaan, uelcam bec :P. Imi pare rau de sperietura trasa, in cazul asta probabil ca ati dat peste genul de medici de care zicea Chato...

Tricicleta de la decathlon avem si noi, a primit-o Ilinca de la bunica-sa. Nu stiu cit costa, e frumoasa, imi place ca e simpla, dar rotile alea de plastic cred ca fac ca naiba pe asfalt (vad cum fac pe gresie...si aud si vecinii...:D) iar faptul ca nu se poate ghidona decit din ghidon (adica nu si din bara aia pentru impins) o face utilizabila doar de catre copil. Parerea mea!. Oricum, eu am considerat-o o investitie inspirata.
(La Decathlon am vazut o trotineta pentru copii mici, cu 2 roti pe spate, absolut bestiala)

Fireste ca mai aveam ceva de zis si am uitat...




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Neata tufete dragi,

Am si eu o intrebare pentru fertele din Galati/Braila: puteti sa imi recomandati un ortoped bun pentru Bogdanel? Am observat ca uneori nu il tin piciorusele, se impiedica, schioapata. El e numai energie fuge toata casa si uneori cade si am crezut ca din cauza asta, dar as vrea sa il vada un doctor sa nu aibe ceva.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuca

Neata tufete dragi,

Am si eu o intrebare pentru fertele din Galati/Braila: puteti sa imi recomandati un ortoped bun pentru Bogdanel? Am observat ca uneori nu il tin piciorusele, se impiedica, schioapata. El e numai energie fuge toata casa si uneori cade si am crezut ca din cauza asta, dar as vrea sa il vada un doctor sa nu aibe ceva.


de 2 minuni Bianca Ioana si Bogdan Andrei - 20.04.2009


Iuca, eu am mers cu Rares la dr. Dragulescu. Ar trebui sa mai merg la el, la un control. Cand era micut (pe la 3 sapt.) am mers la dr. Ioan (dar din pacate, a decedat anul trecut. Era medic bun pt copii).

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Buna dimineata,Floric, felicitari pt kg date jos.Mai incearca si la alte banci.Dodo, multumim de cafea.Eu azi ma duc la servici sa-mi depun cererea de reintoarcere,sa faceti o spirala sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dimineata dragelor

pun si eu umarul la mamut cu ceva cafea, ca poate ajuta

kea draga - simti ploaia de pupicuri care ajunge acum la tine?

eu am slabit 0.3kg si azi am de sarbatorit o colega

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si noua luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Theo s-a trezit azi la 4.30 si nu a mai avut chef de somn, noroc ca a fost tati dispus sa stea cu el, ca mie imi era super somn.S-a plimbat cu masinutele prin casa si le-a tot parcat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

mireal - facem spirala, cum sa nu

bianca - a-i primit rezultatul la "chestia" pentru care am tinut pumnii aum ceva timp? a fost cu folos?

chatonel - tare imi plac proiectele/visele voastre (parerea mea este ca anul acesta (mai in a 2-a jumatate) e cel mai bun pentru "investitii" de acest gen

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si noua luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

mireal - cred ca te-a simtimt pe tine stresata cu ziua de azi

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si noua luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata tufete!


Merci de cafea


Rezultat la slabeli: minus un kil sapt asta, deci total -4, dat jos 5 cm pe talie, am 68 cm acum, uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Si mai am 3 kile de eliminat Vad ca merge mai greu acum, dar ma asteptam... si nu am graba, rezultatele se vad deja fff bine. Am target sa intru in niste blugi marimea 27 pe care inca nu pot sa ii inchei

Multa sanatate puiutilor care merg pe la medici si multa putere parintilor si spirit critic!

Despre triciclete, noi am incercat una, Izia e inca prea mica si nu ajunge la pedale, ca sa nu zic ca de fapt nici macar nu a interesat-o cind am pus-o sus.

Mergi la inceput