Bibi s-a dus la ingeri. :( Condoleante familiei!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna am ramas profund impresionata de cazul vostru ,am si eu un baietel cu probleme si nu stiu cum sa fac sa va ajut pt ca posibilitatile materiale nu imi permit ff mult am licitat ceva de la bazar pt Bibi si nu stiu altfel cum as putea decat cu o sugestie.
Sa incercati la o companie de telefonie mobila sa organizati un televoting pt Bibi si crd ca fiecare de aici de pe forum ar suna si poate si cunoscuti lor asa am metiatiza cazul si poate se gasesc oameni cu posibilitati mai mari si nu stiu poate iese ceva .
Sper sa nu vin cu o propunere stupida dar as vrea din suflet sa va ajut si nu stiu cum .
Dumnezeu sa il ocroteasca pe Bibi si pe parinti lui si sa le dea multa putere sa poata lupta pana la un final fericit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aticia spune:

Multumim Claudia. Si gandurile bune si rugaciunile voastre sunt ajutor nepretuit.
Depunem toate eforturile pentru ca Bibi si povestea noastra sa ajunga la cat mai multi. ProFM Constanta ne`a ajutat cu o campanie organizata de Rotary in ianuarie. Ieri am aparut in Telegraf, un ziar bine cotat in Constanta si in Liderul de opinie. http://www.telegrafonline.ro/1298066400/articol/152905/bebelus_diagnosticat_cu_un_sindrom_extrem_de_rar.html
Saptamana viitoare vom aparea in Jurnalul National.
Sunt convinsa ca intr-un fel sau altul vom strange banii necesari. Ii suntem datori lui Bibi. NU vreau sa-mi fac ganduri negre despre bani pentru ca ne trebuie toata energia si puterea sa trecem peste marea incercare: tratamentul de chimioterapie dinaintea transplantului si apoi tratamentul de acceptare a maduvei de dupa. Vor fi sase luni in care avem nevoie de toata forta necesara sa fim tari pentru Bibi si sa-i insuflam energie pozitiva si asta e cel mai important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Aticia,ii doresc lui Bibi multa sanatate si tot binele din lume iar voua multa putere.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aticia spune:

saru`mana, Gianina!
Sunt extaziata: mai devreme Bibi a stat in picioruse singurel. ptr prima oara. Si ajunge pe sol cand il pun in premergator!

iata si materialul din Liderul de opinie http://lideruldeopinie.ro/40646/supravietuieste-cu-transfuzii-si-bani-multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Felicitari Bibi! Sa dea Dumnezeu sa te faci bine!

Am licitat si eu pentru niste bijuterii, la una chiar s-a incheiat licitatia, dar as vrea sa vad cum se termina si cu celelalte inainte de a trimite banii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Bravo, Bibi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Felcitari,Bibi!Pooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=8" target="_blank"> VOTATI po.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aticia spune:

Multumim pentru incurajari.Ieri am vorbit si cu cineva de la Jurnalul, editia nationala. Va dam de stire cand apare material si acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am trimis $15 pe paypal pentru produse cumparate de pe bazar de la utilizatorul ducky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Aticia sper sa ma astepti cu banii la produsele castigate pana vad ce fac si cu celelalte licitatii la care particip. As vrea sa fac transferul o data si sa trimiti si tu doar un pachet.
Se pare ca e apriga lupta pentru margelele verzi

Mergi la inceput