Burtici, mamici&tatici din Bacau-lista e deschisa!

Burtici, mamici&tatici din Bacau-lista e deschisa! | Autor: My_Lady0091

Link direct la acest mesaj

SUNTEM:
Mamicile si burticile din Bacau
SCURT ISTORIC:***despre noi***(click)

*Alina(My Lady)(27 februarie 1985) de Marie Rebecca Ayanna -DN:29 noiembrie 2009
*Ramona(6 martie 1975)de Stefan-DN:27 aprilie 2009
*Anna(29 martie 1980)de Ioana-Maria-DN- 11 iulie 2008
*Karmen(3 aprilie 1979)de Roberta-Ioana-DN: 3 iunie 2009
*Mada(2 iunie)de Eva Maria-DN:14 august 2009
*Maria-Mihaela(13 iunie 1982)de Andi Matei-DN: 21 octombrie 2009 si Amalia-Cristiana-DN: 14 octombrie 2004
*Marilena(Gusta)-(15 iunie 1981)de Mara Augusta-DN: 31 mai 2005
*Alina(31 octombrie 1975)de David Luca 12 februarie 2009 si Alexandru Claudiu 14 august 1997
*Andreea (Patrisuca) (4 mai 1986) de Patricia 31 august 2009

....si lista inca e deschisa pentru toate mamicile din BACAU



[b]Blackmoon Lady&lipishtocul

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

....gagici, bine ati venit in casa noua, cred ca era vremea sa ne mutam...
sooooo..sa ne cinstim, in vitrutea evenimentului!
siiiiiiii..asteptam noi mamici& burtici pe la noi...
siiiiii..promisiunea ca veti scrie mai des...voi mai lucra la noua pagina..fiti fara grija



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ramoooooooo???
miha??????

nobody?????



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

ramoooooooo???
miha??????

nobody?????



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Aci sunt pe baricade... amu` fac o cioarba cu carnita ce am luato amandoua... Stefan a picat lat dupa cei 3 km.parcursi azi , uite asa face muschiuleti si devenim campion peste ani (vrabia malai viseaza).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

buna ciorbica...noi am facut repede o salata verde cu rosii, praz, sunca praga, ulei masline si un pic de zeama lamaiesi am mancat amandoua, i-a plcaut la "maimutele" mea
apoi pe seara a facut niste supa glauste cu piept gaina de tara, tocana legume cu carne curcan si paste cu branza la cuptor si oua de tara!
azi fugim in parc iar pe la 11pana la 13,14

oare celelalte fete...unde-s?



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Ramo, ne vedem la 12 in parc, mai am cate ceva de terminat prin casa..un vas, o rufa etc!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Ramo, ne vedem la 12 in parc, mai am cate ceva de terminat prin casa..un vas, o rufa etc!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Alina, maine dupa ce-l iau pe stefan de la gradinita merg la Leonardo sa ii caut papucei... poate vii si tu ca e un magazin langa Casa de Cultura .
Asa ca ne vedem in parc in jur de 12

Bacaoancelor , pe unde umblati ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Ramo, ne vedem la 12 in parc, mai am cate ceva de terminat prin casa..un vas, o rufa etc!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Alina, maine dupa ce-l iau pe stefan de la gradinita merg la Leonardo sa ii caut papucei... poate vii si tu ca e un magazin langa Casa de Cultura .
Asa ca ne vedem in parc in jur de 12

Bacaoancelor , pe unde umblati ?



ok



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

acilea dupa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

oooooooo, deci Stefanutu' merge la gradi...are mama baiat mareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee si pt mami.
si printesucile Alina si strumfita ei cu ochi albastri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Daaa, il duc pe Stefan la o gradinita particulara aci pe strada mea, dar numai o ora-doua pe zi, deci platesc la ora pentru ca m-a primit patronu` dupa ceva insistente (nu cred ca o sa-l duc din toamna pt.ca e scumpel, asa ca va merge la stat daca imi gasesc job)... ii place foarte mult mai ales cand ma duc sa-l iau acasa, nu se mai lasa plecat...

Mergi la inceput