Donatii umanitare

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.bety26 spune:

Buna mamaluiana. fetitza mea are un anisor.am nevoie de un carut pt ca ea inca nu merge in picioare si imi este foarte greu cu ea in brate cand plec de acasa.are 9,4 kg si 72 cm. sunt dispusa sa platesc taxele dar sa ajunga dupa data de 24 ca abia pe data de 24 vine alocatia. multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

buna, zilele astea voi merge la posta si cand am timp o sa-l pun, daca nu e mult pana in 10 lei voi plati eu , sa te bucuri de el , daca nu este bun la bb1 sa-l foloseasca bb2. Multa sanatate si trimite-mi pm cu adresa.

Multa sanatate!!!

http://anamaria-teodora.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.bety26 spune:

Am trimis PM cu adresa. multumesc din suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

Bety, mai trimite o data adresa ca nu am primit nici un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.bety26 spune:

imi spune ca dvs nu aveti activat PM -ul dati-mi add pe yahoo la b.bety26 pt a va putea da adresa mea sau incercati sa activati PM-ul "Scuze, mamaluiana nu accepta mesaje private ". multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

Buna, azi a plecat pachetul cu caruciorul si cateva jucarii spre BETY , sa-l folositi sanatosi...cred ca va ajunge pe saptamana viitoare...nu ai nici un ban de pus pt. ca am platit eu tot...este cam mare daca poate sa te ajute cineva 1.2-08 cm.
Multa sanatate si sa va folositi de el!

http://anamaria-teodora.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.bety26 spune:

Multumesc mult. Am primit astazi coletul cu caruciorul si jucariile. caruciorul este perfect pt fetiza mea sta foarte bine in el si imi place ca este si usor. Va multumesc inca o data din suflet. multa sanatate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

Sa-l folositi sanatosi, poate prin vara daca Anamaria va vrea sa manance si ea cu noi la masa o sa pun la umanitare si scaunul de masa. Daca nu ai si ai putina rabdare va ajunge cu siguranta tot la tine.
Multa sanatate!

http://anamaria-teodora.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

De ce doua subiecte despre exact acelasi lucru sunt deschise la exact aceeasi parte a forumului, acesta la subiectele urgente iar subiectul despre ajutoare pentru copii care isi are vechimea de ani de zile este inca la subsol? Eu chiar nu prea inteleg. La cr ne mai chinuim atunci sa cerem respectarea regulilor noastre cand aici se pot desfasura in voie? Multumesc pentru intelegere dar chiar ma deranjeza ca de la motivul Ancai de a oferi ceva pentru un copil cu probleme s-a ajuns exact la ceea ce noi, eu si DanielaC si Freya inainte, ne chinuim sa mentimem in limite normale pe timpul, cheltuiala si implicarea noastra, plus a persoanelor care ofera ajutor ACOLO. Si nu, nu e din gelozie.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daria_ana spune:

Buna fetelor,

Am si eu hainute ramase mici de la pitica mea - are 1 an...daca stiti pe cineva cu o fetita...(cred ca merg multe si la baietel cu execeptia rochitelor )care are nevoie de hainute (am pijamalute groase saci de dormit hainute de iarna ..mai ales pentru 3-6 luni- ca ne-au ramas mici de iarna trecuta) sunt aproape ca si noi mai mult le-am spalat decat le-a purtat pitica va rog sa imi spuneti.


Pe de alta parte mi-as dori foarte mult daca stiti vreun bebelus micut pe langa bucuresti sau campina care cauta si nasa sa il ajut nu numai cu hainute dar sa il si nasesc....

Mergi la inceput