Caut bona Bruxell,recomand bona Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Timar12 spune:

Pt libelula:Bona locueste in Vatra Luminoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns universultau spune:

Doresti ajutor calificat ptr copilul tau?Ptr ca ei merita ce e mai bun,ma poti contacta la tel 0765238742 ,ptr mai multe detalii sau pe ignatluci@yahoo.com.Sunt fosta asistenta medicala pe sectia de obstetrica-ginecologie,nou-nascuti,sala de nasteri,am lucrat in acest domeniu(chirurgie)6 ani ,iar de copii ma ocup de peste 15 ani(experienta).Daca cauti ceva mai bun si nu ai gasit,poate ca acum ar fii momentul sa ma suni....!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns universultau spune:

Doresti ajutor calificat ptr copilul tau?Ptr ca ei merita ce e mai bun,ma poti contacta la tel 0765238742 ,ptr mai multe detalii sau pe ignatluci@yahoo.com.Sunt fosta asistenta medicala pe sectia de obstetrica-ginecologie,nou-nascuti,sala de nasteri,am lucrat in acest domeniu(chirurgie)6 ani ,iar de copii ma ocup de peste 15 ani(experienta).Daca cauti ceva mai bun si nu ai gasit,poate ca acum ar fii momentul sa ma suni....!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns universultau spune:

Doresti ajutor calificat ptr copilul tau?Ptr ca ei merita ce e mai bun,ma poti contacta la tel 0765238742 ,ptr mai multe detalii sau pe ignatluci@yahoo.com.Sunt fosta asistenta medicala pe sectia de obstetrica-ginecologie,nou-nascuti,sala de nasteri,am lucrat in acest domeniu(chirurgie)6 ani ,iar de copii ma ocup de peste 15 ani(experienta).Daca cauti ceva mai bun si nu ai gasit,poate ca acum ar fii momentul sa ma suni....!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ager spune:

Buna seara. Sunt Andreea din Bucuresti. Am nevoie de o bona pentru fetita mea care in mai implineste doi ani. Imi trebuie o persoana activa, comunicativa, vesela, deoarece am un copil tare nazdravan. Nu vreau decat sa aiba grija de ea. Nu ma intereseaza sa imi faca menaj sau sa gateasca. Preferabil ar fi sa locuiasca in sectorul patru. Daca cunoasteti pe cineva astept raspuns tot pe forum.

Multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UrsulaGudrun spune:

Buna seara,

Unde anume in sectorul 4 locuiti?

Care ar fi programul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Timar, mai e valabila oferta cu bona pe care ai avut-o tu? eu locuiesc aproape de basarabia, cam la 20-25 de minute de mers pe jos de vatra luminoasa si m-ar interesa recomandarea ta, daca mai este de actualitate.Multumesc


www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=609325" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FiliPici spune:

Compania FiliPici - Bone de Pici va ajuta sa angajati o bona filipineza chiar acum!
De ce bona filipineza?
Bonele filipineze pot fi considerate printre cele mai cautate si mai iubite bone din lume. Ce anume au ele care le face in mod special calificate pentru aceasta slujba, este daruire, harnicia, calificarea in domeniu si nu in ultimul rand loialitatea.
Va asteptam pe site-ul nostru http://www.serviciibone.ro
mail: contact@serviciibone.ro

Mergi la inceput