Stimulare ovariana cu ova-mit/clostilbegyt(14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

alinushali...sa ai o nastere usoara...!!!!

ASPIRANTA LA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

alexis felicitari pt finuta ta...si sa ne ajute d-zeu sa tinem si noi in brate cate o minune mica...

ASPIRANTA LA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexis21 spune:

kitty bafta luna viitoare!!!na ce sa zic...capul sus ca totul se rezolva!!!!sigur fiecare dintre noi are un sufletzel macar de la Doamne Doamne si il vom primi atunci cand el considera!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

kitty , dar ce s-a intamplat? sa nu spui ca au venit uratii sau ai bagat teste intr0o disperare?



Cu ajutorul LUI Dumnezeu si A Maicii Domnului sunt 37 s
In curand mami de Maria Raysa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

alinus...au venit uratii..deja sunt z2...dar sunt si luna asta tot pe stimulare...poate o sa fie luna asta si pentru mine...
ce sa zic am fost foarte dezamagita,dar acum mi-am revenit pt ca trebuie sa lupt in continuare...
o sa te tin la curent cu vesti..si ma poti gasi si la aspirante optimiste daca postez mai rar pe aici.
sper doar sa mai intri si pe la noi dupa ce va venii printesica sa ne povestesti cum e sa ai o minune in viata


ASPIRANTA LA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

alexis si tie bafta multa...si luna asta sa ne felicitam pt liniute duble!!!

ASPIRANTA LA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

alexis eu incerc de un an si jumatate...tu?

ASPIRANTA LA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi74 spune:

Buna, sunt o noua aspiranta la bebe, sunt in a treia luna de stimulare, in prima luna m-am ales cu un chist, in a doua luna foliculul se lipise de chist, acum in a treia luna, surpriza, nu se mai vede nimik, am scapat ca printr-o minume de laparoscopie.
Am luat closty+pregnyl+duphaston, in prima luna o pastila de closty, urmatoarea doua si acum trei pastile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarnyina_s spune:

Buna fetelor, sunt noua pe acest forum. Am 33 ani si incerc sa raman insarcinata de 6 ani...si nimik. Am facut toti pasii care se fac in cazul infertilitatii : HSG, hormoni. Acum sunt a doua luna la stimulare ovariana cu ovamit. Luna trecuta am facut tot stimulare si apoi pregnyl. Aveam 2 foliculi pe OD de 15mm in a 11 zi. In a 13 zi am ovulat (am avut toate simptomele) iar in a 15 zi am facut iar eco si mi s-a zis ca am ovulat doar unulu, celalat folicul era inca acolo si crescuse la 20mm. In ziua aceea am facut pregnylul dar nu am mai ovulat....nu am mai avut nici un simptom si nici testele de ovulatie nu mai erau pozitive....e oare normal sa ovulez odata si sa se mai produca la cateva zile alta ovuatie? sau am facut degeaba pregnyl dupa ce am ovulat primul folicul? Mentionez ca am facut iar eco dupa 2 zile de la pregnyl si mi s-a confirmat ca nu am ovulat si imi scazute si endometru de la 9mm la 6.5 mm.
Voi ce credeti? e normal ce mi se intampla?
Va pup si va doresc beblusi la toate.

in asteptarea unei minuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

Fetele ce fac?

Nu da nimeni nici o veste ..... un folicul grasan





Cu ajutorul LUI Dumnezeu si A Maicii Domnului sunt 37 s
In curand mami de Maria Raysa

Mergi la inceput