*LMA - Ghiocei de martie aprilie 2006 !* (2)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

sa va traiasca!
si sa va bucurati de amandoua comorile!

mult inainte!

Copilului mic da-i radacini, celui mare– aripi sa zboare
sanziana de pestisori flavia [19.03.2006] si felix [26.02.2011]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Felicitari Carmen si vrem pozici cu famlia completa!Dnp-ul meu e 10 decembrie...iar luna asta pe 12 am amniocenteza....Rudy pune ba ca vrea frate ba sora,se razgandeste si de 2-3 ori pe zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

multumesc fetelor
Delia ati aflat e fetita sau baietel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Din cauza examenelor partiale de saptamana asta am amanat amnio pentru 19,deci martea viitoare.Nu are importanta daca e bebe baiat sau fata,la fel de mult iubit si dorit va fi,singura mea cerinta e sa fie sanatos.Oricum noi nu ne oprim la 2...deci si daca e baiat...perseveram pana vine si o fetita.Uite la familia Beckham...al 4-lea bebe nascut zilele astea e fetita dupa 3 baieti...deci perseverenta da roade

Carmen,pozici cu scumpa ta mica...unde putem vedea?Cum te descurci,cum doarme minunea noaptea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

Carmen, sa va traiasca fetita si va aduca numai bucurii!
poze?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Salutare, salutare !Delia, vine o fetita sau un baietel?Felicitari mamicilor care au avut curajul de a o lua de la capat cu sarcina, nastere si scutece. Eu raman in tabara celor pentru care o data a fost suficient.Alex e mare: 115 cm si 26 de kg, vorbeste, vorbeste si iar vorbeste, e pasionat de masini, calculator, numere, desen ... Ne pregatim de gradinita si speram ca anul acesta vom avea mai putin de tras cu racelile si tusea persistenta (a avut o bronsita asmatiforma, a luat singulair 10 luni, am intrerupt de 6 luni medicamwntul si acum e bine).DianaD & Alexandru 12 04 2006www.ghid-az.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Mi s-a facut dor de voi. N-am fost pe aici de-o vesnicie….
Noi? Bine, Oana creste si tot creste…. Nu-mi vine sa cred ca la anul merge la scoala! Am fost in vacanta 2 saptamani la mare, nu-mi vine sa cred ca s-a terminat deja si am venit inapoi. A fost splendid!!! M-as fi mutat acolo. Am sa pun poze, dar cred ca le pun pe FB
In rest? Rutina, ce sa zic. Da’ o rutina din aia intensiva :-)
Ah da, in plus am inceput sa desenez si sa fac design pt haine si felicitari. Pagina mea e aici: katrinell.de

Va pup!!!
Wow, DELIA, esti gravida!!!!!!!!! FELICITARI!!!!!!!!!!
Carmenpit – FELICITARI pt fetitza frumoasa!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

wow, credeam ca nu mai gasesc subiectul...

Catrinel, bine ai revenit!
nu mai stiam nimic de voi!
si Marc merge la anul la scoala,e inscis deja, iar Robe incepe gradi, nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul si ce copii mari avem !

Delia ce face burtica, e roz sau albastra?
noutati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Catrinel, a fost ceva in neregula cu bebe...si ne-am decis sa renuntam la sarcina.Incercam din nou in iarna sau primavara.Am avut o perioada grea....dar mi-am dat seama ca la 31 de ani nu am voie sa ma plang...caci am timpul de partea mea,doamne multam.
Rudy a inceput si el scoala,are teme......ce mai,am copil mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna seara doamnele!!! Nu am mai intrat pe aici de foarte mult timp si am postat de 2 ori va gasesc cateodata asa de greu dar nici nu prea apuc. Alex creste si el asa in ritmul permis de boala lui. Mergem la gradinita si este foarte fericit ceea ce ma bucura, este intre copii si deja are o prietena, zice ca o iubeste si sa vina la el acasa. E baiat mare!!!!! Acum ne pregatim sa plecam la bucuresti la spital iar pt 2 sapt. Sper sa intru mai des.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput