FIV Dr. ALBU DRAGOS 22 bv Cami

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicole1981 spune:

i-am trimis mesaj doctorului ca nu ma simt bine si mi-a spus sa ma duc maine dimineata sa ma vada- Clara poate ne vedem acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Asa e poate ne intalnim. Ai grija de tine. Pana la urma iti vei face si o beta ca vei avea 11 zile de la ET?
Ai grija de tine. La Mirela hiperstimularea s-a lasat cu 2 bebei, poate o urmezi Doamne ajuta.
Didi bafta maine. La ce ora tb sa fi acolo?
Speranta, Camemar ce fac fetitele vre-un semn ceva?



_
Doamne ne rugam la Tine ca 2011 sa ne aduca un bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Multumesc fetelor pt raspunsuri. Pana la urma am gasit chiar un gel de dus fara parfum, fara alea-alea parabeni la body shop cu vreo 30 de lei. Cred ca e exact ce-mi trebuie, sa-l folosesc si dupa punctie. Dimineata sunt programata la 8.30, dar trebuie sa fim acolo la 7.45, ne vedem acolo?
Clara, potoleste-te, nu te mai gandi aiurea, nu se poate sa fi mers asa bine totul si sa nu reusesti. Hai, un pic de rabdare pana la beta
Apropo de sani, pe mine ma dor de ieri, azi nici n-am putut sa-mi pun sutien
Nico, faci si tu beta maine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna08 spune:

Didi,bafta maine la punctie.
Rica, Doamne ajuta maine la beta(nu este o regula ca daca te dor sanii esti insarcinata-pe mine ma dor de crap de vreo 3 luni si intotdeauna mi-a venit CM).
Speranta,Camemar,Nicole Doamne ajuta si voua.
Babyblue pup si eu!






Orice zi este o mica viata - orice desteptare o mica nastere, orice dimineata o mica tinerete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Inna, sa fie, sunt ff optimista. O sa intru maine sa va spun cum a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo.flo spune:

Se pare ca maine este zi importanta.
Fetele, va tin la toate pumnii, sa veniti cu vesti bune.

Didi, multa bafta - te astept sa ne povestesti.

Rica, pe mine ma dor sanii de mor - parca car doua pietre dupa mine si am o pofta de mancare de as manca si pietre - si nu sunt gravida. Asa ca nu te mai lua dupa semnele astea. Oricum din cate stiu simptomele in sarcina apar mult mai tarziu. Asa ca te rog fii OPTIMISTA. Te astept cu vesti bune.

Nicole multumesc inca o data si sper sa vii si tu maine cu vesti bune.

Speranta, Camemar sa va ajute Domnul sa fie bine

Eu incep sa fac galerie


Babyblue, ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Flo_flo, sa fie, abia astept sa aflu maine ce-am produs!
Clara, asa cum am mai scris intr-u mesaj anterior, si pe mine ma dor sanii de 2 zile de nu mai dorm pe burta, iar de foame si pofte nu-ti mai spun. Azi simteam ca daca nu mananc gogosi si mor, asa ca m-am dus la mall sa-mi iau. Si sigur nu-s gravida, deci... lasa simptomele ca mai e un pic pana maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

iar eu sunt gravida si am sanii mai moi si acum. uneori sunt mai tari. cand mai cresc, dar asta acum.
si atunci cand trebuia sa mi vina ciclul aveam niste sani absolut normali si niciun simptom. greata de abia am si acum. dc nu m-as duce la eco si nu mi-ar creste burta nici n=as stii ca=s gravida.

asa ca rica,lasa simptomele. esti gravida, ai copii in burta,ai grija de ei!

_

Babyblue va pupa pe toti!!
11+
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, sotul cu oligoastenospermie moderata, in decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. Sarcina obtinuta natural.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

deci sa va intre in cap, TOATE sunteti gravide acum!!! va zic sigur asta! asa ca stati calme acolo, ca n-au intrat zilele in sac.

_

Babyblue va pupa pe toti!!
11+
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, sotul cu oligoastenospermie moderata, in decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. Sarcina obtinuta natural.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa1986 spune:

Fetelor va astept cu vesti bune astazi, sunt sigura ca totul o sa iasa exact asa cum v-ati dorit.Fiti optimiste va rog, eu sunt alaturi de voi si va sustin din tot sufletul.
Da Doamne sa fie totul bine si ziua asta sa fie una extrem de fericita pentru cele care isi vor afla rezultatul mult dorit.

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Mergi la inceput