LMA Luana!! Ghiocei de Martie-Aprilie***301***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Chato- hai la noi la cina!
Am si somon salbatic SI legume (carofi, morcovi si brocolosi). Toate la cuptor facute ca l-am incins pt prajitura cu morcov pentru Alex ( ca sa aiab si el ceva "dulce" fara lapte in continut).
Simona-am uiat sa-ti pov cand ai zis de "zumba"... Eu sunt indragostita de miscarile alea, dar cum naiba era sa ma mai unduiesc la sedinta de dupa Mos Nik cand ma indopasera astia pana la refuz cu turta dulce...Nu mai zic ca am intrat cand deja incepusera si erau in plina forta intr-o melodie a Shakirai. Cu piciorele mergea treaba, dar cum ridicam mainile sau incercam sa misc colaceii, ma simteam ca un elefant...Greu!

ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)



da di ce nu spusesi mai devreme, nu mai pierdeam timpul cu cumparaturile si gatitul :))
spor la dansul din buric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Gina, cum sa nu fii pe nici o lista. Esti pe prima lista...pag 18. cap. 300. Imediat dupa mine. Cum sa nu fii...cand stiu ca esti adepta regimului pe zile ca si mine.

Oli, tu erai asa sa fie sa nu fie...dar oricum figurai pe lista de asteptare. Foarte bine ca ai inceput.

Simt ca facem stat in stat cu regimul nostru. Ar trebui sa ne mutam la monti nu la bebelucesti cu noile noastre pasiuni si preocupari.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

las floric, abia ce animam topicul pe-aci cu slabelile noastre :)

io mincai pestele, noroc cu zeama de lamiie, ca altfel nu intra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

oli, felicitari chitibusului, care stie cum sa faca ca sa aiba timp de joaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Floric, eu sint pe lista de slabit dar nu pe lista cu disociatu' pentru ca nu-i de mine; io-s cam ca si tine, imi place SI mincarea gatita; n-as putea -si, sincer, nici n-as vrea- sa consum la o masa carne goala; cred ca as avea vesnic frustrari si as fi vesnic flaminda.

Sorry ca am azis asta.
Nu mai stiu cine zicea ca fiecare tre' sa "abordeze" un regim care i se potriveste. Sint TOTAL de acord cu asta si va doresc bafta tuturor! Sper ca in 3 luni sa ne fi debarasat fiecare de cit mai multe kile!

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Gina, cum sa nu fii pe nici o lista. Esti pe prima lista...pag 18. cap. 300. Imediat dupa mine. Cum sa nu fii...cand stiu ca esti adepta regimului pe zile ca si mine.

Oli, tu erai asa sa fie sa nu fie...dar oricum figurai pe lista de asteptare. Foarte bine ca ai inceput.

Simt ca facem stat in stat cu regimul nostru. Ar trebui sa ne mutam la monti nu la bebelucesti cu noile noastre pasiuni si preocupari.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

In mesajele mele, Gina era Gina 2008, iar Ina era INApreda...

Dar ce sa mai tura vura, cu lista sau fara lista...sa tinem care ce o tine important e sa ne iasa bine la toate. Ca or fi 20 kg de dat jos sau 200 de grame ar conteaza, ca finalul sa fie imbucurator

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Feteleor, am innebunit cititnd despre chinul vostru cu kg., imi trebuiesc kg.dar vreau sa scap de burtaaa... stiu, stiu sa pun mana pe pilates etc. dar de vre=o luna am o durere la coccis, am stat intr-o pozitie nasoala in fotoliu si ma tem ca s-a produs o ruptura sau ceva...

Ina- era un program pe net (nu=i mai stiu numele), iti atasai o poza si alegeai frizura si cularea de par dorita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Daca tot ne-am pus pe slabit, ma duc cu mintea si mai incolo si am ginduri...estivale; m-am apucat sa caut chirie Se mai gindeste cineva la vacanta de pe acum?

Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna, fetele!

Andiaroro: m-am prapadit de ras cu Zumba, pai eu mananc la pranz si ma duc la ora 5, sa nu am burta plina, ca-mi inchipui ca e nasol cu burta plina, dar si cand plec de acolo, sunt terminata de foame

In seara asta am stat doua ore, vai de capul meu in ce hal am obosit si e destul de solicitant, am transpirat de ziceai ca am facut baie la cap.

Floric: eu iti recomand, sa intrii sa vezi niste videoclipuri pe youtube sa vezi despre ce e vorba. Depinde si de instructor, eu de la 5 am facut cu o tipa care e mai mult cu aerobicul si de la 6 cu un tip care e cu dansul, face o super atmosfera si azi am vazut fete de toate categoriile.

Mi-ati dat si mie o stare cu dieta, de nu-mi vine sa manac mai nimic care stiu ca ingrasa, ma mustra constiinta

Noapte buna, fara foame

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Am uitat s-o felicit pe Chiti Si sa ma laud si eu cu puiul meu care a venit azi fericit tot numai cu FB


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput