Nasici de 2011

Nasici de 2011 | Autor: mihaela1984

Link direct la acest mesaj

haideti sa povestim... ca banuiesc ca tot vom avea ce :)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela1984 spune:

Nu se inscrie nimeni????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

Ma inscriu eu, voi fi nasica in septembrie in bucuresti, cu ocazia asta intreb si eu daca poate oferi cineva o parere despre restaurantul caredy luxury ballroom

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Salutare!
In septembrie o sa fiu si eu nasa la o nunta si eram curioasa cam cit mai dau nasii la o nunta obisnuita,nu de fite in Ro?
Daca sunt doua perechi de nasi,se da mai putin oare?

www.flickr.com/photos/9613794@N05/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

Ah, mi-am mai amintit ceva, ati auzit cumva de vreo decizie a Mitropoliei de a impune o taxa unica pt cununia la biserica in valoare de 1000 RON?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Tocmai alaltaieri am vazut un reportaj in care purtatorul de cuvant al Mitropoliei declara ca Mitropolia NU impune nici un fel de taxa pt botez sau cununie.

Si eu o sa fiu nasa in august septembrie la nunta de argint a unor veri.De data asta joc in deplasare,la Cluj

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Salutare.
Si eu o sa fiu nasa de cununie in iulie, in Baia Mare. Nici eu nu prea stiu cat se pune la o nunta, normala, nu de fite, in provincie. Si sunt 4 perechi de nasi, asta cred ca e bine, nu avem de cheltuit asa mult .

Si ce rochii se poarta ? Ca aici e alta moda.....si nu as vrea sa apar eu rupta din context Poate imi trimiteti vreun site sau aveti poze.......As aprecia tare mult.



www.curcubeucuochialbastri.blogspot.com/" target="_blank">curcubeu cu ochi albastri - blog
Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:


Irlandeza am pus cate o poza cu fiecare tinuta de nasa pe care am avut-o.Sper sa te inspire.


rochie cununie

rochie botez

tinuta botez

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Andra , frumoase trinute. Mi-a placut mult rochia de la cununie. E cumparata? Sau facuta la comanda? E super. Si tu arati tare tanara. Si cu 3 copii ? Wow.



www.curcubeucuochialbastri.blogspot.com/" target="_blank">curcubeu cu ochi albastri - blog
Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ma inscriu si eu.
in august voi fi nasica:)



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CADIA spune:

Salutare nasicilor!!!!

Si eu voi fi nasa in septembrie undeva in Bran Moeciu. Nici eu nu stiu cat se da ca dar de nunta.Probabil vreo 2000-3000 ron, nu??Astept pareri

Intre timp trebuie sa umblu la silueta ca abia am nascut si am pus ceva pe mine.

Mergi la inceput