Avem castigatorii la concursul Chic - Klorane Baby

Avem castigatorii la concursul Chic - Klorane Baby | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragii nostri,

Iata ca avem si castigatorii la concursul Chic - Klorane Baby;

Aici veti gasi clasamentul final.
Mentiunea mea este ca absolut toate pozele sunt foarte frumoase si copilasii pe masura - din pacate nu avem decat 10 premii.

www.desprecopii.com/info.asp?id=2471" target="_blank">aici puteti re-citi regulamentul concursului.

Va multumim ca ati participat la acest concurs minunat si multumim sponsorului Klorane Baby pentru premiile atat de bine mirositoare!!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Castigatorii sunt invitati sa trimita pe PM (mesaj privat) - moderatorului Anda08, numele complet, adresa si nr de telefon.
(in maxim 7 zile)


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Foarte, foarte frumoase poze au fost in concursul asta! Felicitari si castigatorilor , si celorlalti participanti!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Felicitari castigatorilor!

Insa mie mi se pare destul de aiurea cum s-a votat, sunt o gramada de poze cu vot 0 de la juriu, poate nu inteleg eu votarea juriului, care si asa a durat mai bine de o saptamana...Eu am crezut ca e serioasa treaba...

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Un vot, va rugam ad.jpg www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=0" target="_blank"> Daria chic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ada, juriul a dat puncte la 10 poze. (ca la Eurovizion) Nu la toate.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

ada, juriul a dat puncte la 10 poze. (ca la Eurovizion) Nu la toate.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


Nici eu nu am inteles criteriile juriului, mai ales ca sunt unele poze pe care juriul cu generozitate le-a notat si care sunt pe aceiasi idee cu altele notate cu 0! Dar poate conteaza si cine e autorul pozei? cel putin mie asta imi inspira unele (doar UNELE) poze notate de juriu.
Oricum, felicitari primilor 10!

RAZVAN IN CONCURS ap.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Pai din cate am observat nu doar 10 poze au vot de la juriu...sunt mai multe...in fine felicitari castigatorilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui giorgia23

Pai din cate am observat nu doar 10 poze au vot de la juriu...sunt mai multe...in fine felicitari castigatorilor

GEO, mami de gogosica ANTONIA MARIA (24.06.2010)

poze Antonia

www.youtube.com/watch?v=oHMvMVhQlUk" target="_blank">Antonia cu biberonul


Fiecare membru al juriului a votat 10 poze. Fiecare persoana a avut preferintele ei. Nu s-au votat de catre toti aceleasi 10 poze.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

ada, juriul a dat puncte la 10 poze. (ca la Eurovizion) Nu la toate.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


Laura eu de aici inteleg ca juriul a votat 10 nu toate...iar de la tine ca fiecare membru al juriului si/a votat favoritul.......inca o data felicitari castigatorilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ah, exprimarea e de vina :)

Juriul a dat puncte la 10 poze - la alegerea lor - nu la unele impuse desigur. Credeam ca se intelege.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

E asa: sunt sa spunem 10 persoane in juriu (nu stiu exact cati au fost). Fiecare din cele 10 persoane a trebuit sa dea un clasament propriu cu 10 poze care i-au placut lui personal cel mai mult. Posibil ca aceeasi poza sa fi primit 1 punct de la un membru al juriului si 10 puncte sau 7 puncte de la alt membru. La fel cum e posibil ca o poza sa nu fi intrat in 'top 10' a nici unui membru din juriu.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput