Ghiocei de Martie-Aprilie***300***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Fetele, zau ca nu ma asteptam la atatea opinii. Care mai de care mai sustinatoare...doar eu sa VREAU.

Acum ma aflu in situatia Gianinei fata de acel profesor (medic) macar de rusine va trebui sa ma apuc de regim.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curea spune:

Ma bag si eu in discutie Floric, eu zic ca motivul care sa te ambitioneze trebuie sa fie unul puternic. Sa te gandesti ceva de genul asta asa am abordat si eu " cine este mai tare?? ciorbita sau vointa ta de a nu manca si a te uita la poza aceea cum aratai candva?" Stiu este tare greu cand in casa tre sa gatesti pt sot si copil mancare gustoasa si tu trebuie sa mananci altceva!! Faza este ca tre sa iti demonstrezi tie ca POTI SA AI VOINTA SA TE ABTII!
cum au mai zis fetel repet si eu tre sa bei apa minim 2 litri si atunci cand iti este foame si nu ai le indemana mancarea permisa baga apa..stiu nu tine de foame dar umple stomacul.
Existau pe vremuri tabloase mici pe piata cu o tigare mica si un ciocanel cu un mesaj in caz de urgenta maxima!! asa imi imaginam eu faza cu mancarea si ma ambitionam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

floricule - stiu ca noi acum vorbim de slabit si alte alea dar... asa as manca ficatei cu usturoi

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si noua luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

floricule - stiu ca noi acum vorbim de slabit si alte alea dar... asa as manca ficatei cu usturoi

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si noua luni




Tu iti permiti, balerina nr. 2! Nu le mai atzitza pe altele, rautate! :P

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
19 luni
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Mai fetelor, nu stiu cit de tare ati convins-o pe Floric, da io miine imi programez zi de lactate . Nu bag mina-n foc ca o sa pot sa tin pe zile, la mine e si belea mare ca de multe ori ca sa manince fiica-mea tre sa ma vada pe mine bagind la ghiozdan, sa i se faca pofta sau sa aiba ce exemplu sa urmeze, dar dam noi la pace cumva.
Va zic rezultatele peste o saptamina, da daca n-am, stiu si pe cine bat



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

floricule - stiu ca noi acum vorbim de slabit si alte alea dar... asa as manca ficatei cu usturoi

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si noua luni




Tu iti permiti, balerina nr. 2! Nu le mai atzitza pe altele, rautate! :P

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
19 luni
Manole forever



ilincuto sa stii ca nu-mi permit deloc
pot doar sa-mi fac de cap cand-si-cand
in rest... sunt intr-o continua cura de slabire


SI-S ASA DE POFTICIOASAAAA
(eu am avut momente cand pofteam pana si la apa minerala - asta asa, ca sa va faceti o idee)

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si noua luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigriVa zic rezultatele peste o saptamina, da daca n-am, stiu si pe cine bat If you can't say something nice, then don't say nothing at all"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jacksonhttp://pisigri.blogspot.com/Mami de Ilinca (5.03.2009)
Pe mine, ha?In cazul asta, ochii mari la etichete, sa fie semidegresate lactatele, daca nu chiar cu 0% grasimi Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

A, lamuriti-ma cum si cind se bea cafeaua :) ca eu o beau cu oleaca de zahar macar, daca lapte nu se poate.



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Va zic rezultatele peste o saptamina, da daca n-am, stiu si pe cine bat



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


Pe mine, ha?
In cazul asta, ochii mari la etichete, sa fie semidegresate lactatele, daca nu chiar cu 0% grasimi


Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)



Mai, sincera sa fiu nu pe tine te aveam in vizor, da' mi-am dat seama ca esti cea mai "la indemina" dintre "disociate". Da cu 0% mi-ai dat in cap chiar...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Eu am zis ca la mine te-ai gandit ca am sarit aici sus si tare ca-s la lactate de doua zile. Sa stii ca eu nu ma uit deloc la grasimi, acum beau lapte cu 1.5%, iar aseara am mancat Tnuva Cottage cheese (o tampenie, dar cu 5%)Eu beau cafeaua fara zahar cu lapte. Ca doar sunt al zi de lactate, nu?Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput