Hainute Aramis + impresii despre produse - 2

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nilufera spune:

Pana la urma face/a facut cineva comanda??

38+ Mami de Theo, 12.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecsandra27 spune:

fetele vad ca nu s-a incumetat nimeni sa centralizeze o noua comanda...asa ca voi incerca eu...cine vrea ceva de la aramis sa imi trimita in prima etapa ce doreste (dupa modelul celor de la aramis: cod, marime, pret, cod optional, marime) si vedem la ce suma ajungem ...eu voi lua produse cam de 140 ron
adresa mea de email este alegeoara@yahoo.com ,Alecsandra Caramitru 0766300965..eu una vreau sa merg la ei la depozit sa vad cum este acolo :)

PS cand treceti codurile sa fiti atente la acele ghilimele, eu una nu am stiut data trecuta si nu am primit tocmai ceea ce mi-am dorit :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

alecsandra, accepti si comenzi din provincie?




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecsandra27 spune:

fetele am grsit adresa de email :) alegeocara@yahoo.com
stiu ca pentru provincie trebuie sa avem in vedere taxa de la posta ...va trebui sa ne uitam in celelate comenzi sa vedem cat este:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

alecsandra, nu indraznesc sa te sun sa te bat la cap, dar daca vrei si nu te deranjez, te sun.
Din cite stiu eu, in mare, taxa postala era parca de 8 lei cu posta romana; eu s-ar putea insa sa prefer curier rapid, pe care il platesc eu la destinatie. Dar asta vedem, in cazul in care ma lipesc si eu la comanda.
As vrea sa stiu cam cind intentionezi sa te duci la depozit...ca sa stiu daca "ramin" la comanda asta de grup sau incerc sa gasesc poate amatoare pe la Clubul scutecelor...
Multumesc !




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

Daca te duci pana in Pasti (adica sa ne intalnim joi seara sa le iau), vreau si eu ceva, nu stiu de cat, sa duc cadou; plec din Buc vineri dupa amiaza, e cam din scurt....astept raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

si eu sunt interesata..cam 100 ron..cand vrei sa te duci?
sunt din bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecsandra27 spune:

imi pare rau dar saptamana asta chiar nu am cum sa ajung.. din ce am auzit pe la fete se cam pierde o zi intrega la depozit si eu joi plec din Bucuresti...
imi propun ca joia viitoare sa fiu la aramis...asta si in functie de comanda ce reusim sa o strangem..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

alecsandra ti-am dat mail..ai mai primit ceva comenzi? mai e valabil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecsandra27 spune:

Cristos a inviat!!
nu am primit nimic pe emAIL :(... alegeocara@yahoo.com este adresa corecta... dar vad ca nu a mai scris nimeni pe aici de comanda ...fiind imediat dupa sarbatori poate ca e putin mai greu acum.... mie inca imi pare rau ca nu mi-am dat seama sa fac asta ianite de Paste, sigur se strangea mai repede lumea!!

Mergi la inceput