Hainute Aramis + impresii despre produse - 2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Gata, am gasit o prietena care are o comanda consistenta si sigur nu vom ajunge sub 500 lei. Incerc sa trimit diseara comanda.
larasarit, asadar nu e nevoie sa iei rochita, daca se intampla ca vreunul din produse sa nu fie in stoc.
alex_andra, boticelina, voi ramaneti in comanda asta, da ?
Am vazut ca la comenzile anterioare s-a impartit costul curierului intre fete proportional cu valoarea comenzii, e ok pt voi sa facem asa si acum ?


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Luy, eu raman in comanda, chiar ma bucur ca facem comanda acum, ca sper ca pana joi, cand e ziua evei sa intru in posesia lucrusoarelor
Taxa curierului este in functie de valoarea comenzii, deci da, fiecare participanta la comanda va plati procentul aferent comenzii personale din intreaga comanda.
In plus, va plati posta, sub 1 kg 2.4 lei, ce e peste un kg, se plateste 1.2 lei per kg.
Abia astept sa ne intalnim
Tu in ce zona stai? Eu stau in colentina.


Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Hainutele mele, le vreau strict de 3 ani si nu vreau alternative

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Buna
M-ar interesa si pe mine o comanda, dar la mine mai dureaza vreo zi doua sa aleg, ca abia acum am gasit topicul.
Ma asteptati - deci sa ma grabesc - sau stau pt urmatorul tren?



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

ok, nu mai trece rochita.
Sunt de acord sa platim asa curierul



de Mamica îndragostita de comoara calare pe testoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Am reusit sa trimit azi comanda, coletul va sosi marti. Valoarea totala a comenzii este de 615 ron, sa speram ca are toate produsele. Vom vedea cat costa rambursul banilor ( transportul produselor e gratuit ) si vom imparti suma respectiva proportional cu valorile comenzilor fiecarei fete.
alex_andra, boticelina, larasarit, va rog trimiteti-mi PM cu nr vostru de telefon, ca sa va pot contacta mai rapid in momentul in care primesc produsele.
pisigri , te rog nu te supara ca nu am mai asteptat comanda ta, sigur se va lansa alta comanda in saptamanile urmatoare. Stiu deja o persoana care doreste acest lucru, daca mai apar 2-3 amatoare se strange suma necesara.

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Maine soseste coletul cu hainute, alex_andra, te rog sa-mi trimiti un PM cu nr tau de telefon, sa stabilim cum facem sa intri in posesia hainutelor miercuri, ai zis ca joi e ziua Evei.
Azi m-a sunat o doamna de la Aramis sa ma intrebe ce face, ca nu avea toate produsele, de la comanda mea de 615 ron ajunsese doar la 498 ron. Mi-a zis si ce coduri au produsele care nu erau pe stoc, dar eram in taxi si nu am reusit sa le notez pe toate. Dupa ce am ajuns acasa am constatat ca una dintre rochitele pe care le voiam eu nu era pe stoc, asa ca am sunat-o pe dna respectiva si am inlocuit-o cu alta, asa ca valoarea finala a produselor va fi de 529 ron. Se pare ca valoarea de ramburs a banilor va fi de 25 ron, cel putin asa mi-a zis dna. Va zic maine ce si cum

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

ce bine
chiar ma gandeam ca nu ai mai apucat sa faci comanda...
ti-am trimis pm cu nr de tel

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

fetelor dar cum cautati produsele? de ex eu, daca vreau pijamalute pt 5 ani cum caut?

EDIT : acum am vazut ca au haine numai pana la 4 ani? ! dar intrebarea ramane totusi : cum caut un produs ( o categorie de produse, mai bine zis : ex pijamalute) anume?

Mami de fetita si de baietel



Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

In dreapta paginii sus ai optiunea Search si poti scrie acolo "5 ani"



de Mamica îndragostita de comoara calare pe testoasa.

Mergi la inceput