recomandare medic Cluj

recomandare medic Cluj | Autor: danielam1971

Link direct la acest mesaj

buna fetelor,
sunt noua pe forum si am o rugaminte la voi, defapt as avea nevoie de o recomandare care doctor e mai bun la cluj micu sau stamatian. am 40 de ani fara copii si dupa ani buni de asteptare trebuie sa fac pasul asta, l-am tot amanat iar in urma unei biopsii facuta de doc. stamatian am fost diagnosticata cu hiperplazie endometru simplu verdict fiv.
pe cine a-ti recomanda din ei doi
merci
merci mult am deschis pm cand ai vreme te rog sa nu uiti de mine poate discutam mai multe
dana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Micu!

Dar ar fi mai bine sa iti activezi PM ca sa putem vb in privat pentru mai multe detalii.


''Uneori, cand ai impresia ca totul s-a sfarsit,viata iti ofera de fapt un nou inceput. Totul e sa stii sa-l recunosti'' Richard Paul Evans


Fiv1-hiperstimulare, Fiv2-nereusit(2007),1sarcina obtinut natural-oprit din evolutie la 3sapt si 3 zile gestational (2010)
MTHFR A1298C heterozigot, cardiolipina pozitiv, PAI1(675 4G/4G) homozigot, mutatia V34L pozitiv-genotip heterozigot
Tratament: femibion 1/zi,folowise 1/zi,acid folic 5mg/zi,magneB6 2/zi,aspirincardio 100mg/zi(sau aspenter75),glucophage 1500mg/zi,Clexane 2x0,4/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielam1971 spune:

merci mult am deschis pm daca ai vreme te rog da-mi ceva informatii
daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna daniela!
Iti doresc sa ai copii cat mai repede!
Nu-ti fa probleme de varsta desi dupa 35 de ani pot aparea mai multe malforatii la copii,dar si soacra l-a facut pe sotul la 44 de ani si a fost cand s-a nascut perfect sanatos si in deplinatatea facultatilor mintale.
Si eu il recomand pe micu,stamatian cred ca e si super ocupat.
Mie ginecoloaga mea la care umblam pe atunci mi l-a recomandat pe micu,mi-a zis ca lui micu ii reusesc fertilizarile ca unui doctor f.bun din occident,macar ca aia au laboratoare mult mai bune.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielam1971 spune:

merci am sa merg la el si sper sa ma ajute D-zeu
daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Daniela depinde pentru ce ai nevoie depsitarea infetilitatii, inseminare, fiv....
Daca e vb de inseminare cu o usoara stimualre unde se necesita doar prepararea spermei,este ok Clujul si dr ca : Micu, Surcel, Budnariu, Florescu Fulga aceasta din urma lucreaza daor la clinica privata Gynia.
Daca problema este mai serioasa, eu in locul tau as alege strainatatea, gen Austria, atat din pct de vedere al medicilor cat si a laboratoarelor.



''Uneori, cand ai impresia ca totul s-a sfarsit,viata iti ofera de fapt un nou inceput. Totul e sa stii sa-l recunosti'' Richard Paul Evans


Fiv1-hiperstimulare, Fiv2-nereusit(2007),1sarcina obtinut natural-oprit din evolutie la 3sapt si 3 zile gestational (2010)
MTHFR A1298C heterozigot, cardiolipina pozitiv, PAI1(675 4G/4G) homozigot, mutatia V34L pozitiv-genotip heterozigot
Tratament: femibion 1/zi,folowise 1/zi,acid folic 5mg/zi,magneB6 2/zi,aspirincardio 100mg/zi(sau aspenter75),glucophage 1500mg/zi,Clexane 2x0,4/zi

Mergi la inceput