Fluturasi de martie-aprilie 2011 (124)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

Capitolul 125

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

miki chestia cu palmele le are si naty desi noi nu am dat in ea never dar ea numai la tasu face si asta cand o enerveaza ii altoieste una pe fata ..mie mi se pare putin cam nervoasa

cu somnul ..si la noi e teroare stam pana la 12noaptea si nu-mi place deloc ora asta de somn-ea era invatata sa doarma la 9-10 insa de cateva luni de cand au iesit maselele totul s-a dat peste cap.

eu insa mai am o pb aceea a mancatului, cred ca 80%din mancarea ei este lapte si asa ma streseaza treaba asta...nu vrea ciorba,felul 2 doar ceva fructe si mai ciuguleste putintel dimineata, efectiv nu stiu ce as putea sa-i dau sa ii placa si sa pape

na ca m-am plans si eu la tine

mami de Naty (10.04.2009) si cuAlex 36+
AMR 3 saptamani!!!



am disparut ca s-a trezit..dupa 30 min..noroc ca am reusit sa-l readorm..sper sa-l tina mai mult acum
cu mancarea nu stiu ce sa zic ca n-am avut problema asta..acum 2 sapt cat a fost racit am inteles si eu ce inseamna sa nu-ti manance copilul..a trait cu o banana /zi sau un covrig/zi..dar l-am lasat in ideea ca o sa-si revina..de vreo 2 zile a inceput sa pape, nu ca inainte..dar incerc si eu sa-l atrag..l-am lasat sa pape carnita cu manuta direct de pe os asa bucatele..si cartofii la fel..si mai incerc si inventez...
dar cat lapte bea pe zi ? poate ar trebui sa nu-i mai dai decat dimineata si seara cca 2580 ml si atat..chiar daca cere..stiu ca e greu, dar paote asa i se face foame si accepta si alte chestii..daca o lasi pe ea sa-si ia singura ? sau sa stea cu voi la masa cand mancati ? poate o tenteaza...

mami de Vlad 09.04.2009 si s32 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

[quote]citat din mesajul lui catank

antguess e mai frumos sotul la tv decit in realitate?? sau cind este linga tine? Eu una nu te cred!Dar daca tu zici...




E la fel de frumos si in realitate dar el zicea ca sigur nu arata bine la tv:) e timid:))



AMR: 10 SAPTAMANI
Mamica mandra a lui Dani 7 ani si cu o Antonia Nicole - luna a 7 a

Mergi la inceput