Dovleceii cresc cu spor! (sept-oct 2009) cap 7

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Buna dimineata asa mai pe la pranz,

Cam sufla vantul pe forumul nostru dar mi se pare si normal sa fie asa. Fiecare copilas are nevoie de noi din ce in ce mai mult si ne solicita mai mult.

Laura imi pare tare rau pt pierderea suferita. Dzeu sa o odihneasca in pace. Bine ca sunteti sanatosi. De-abia astept sa primesti vesti bune de la analizele lui Mihaita.

Ioana, s-a insanatosit calculatorul?

Lali, ai baut ceai? Iti e mai bine? Eu sper din tot sufletul sa ne putem vedea mai la mare la soare asa.

Va spuneam zilele trecute ca trebuie sa schimba usa, ma rog butucul pt ca Rares a ratacit cheile de la casa. Ei bine, duminica am schimbat butucul la usa. Mai e nevoie sa va zic ca azi am gasit cheile? Si culmea, intr-un loc in care cautasem. Dam....asta e viata.

Sambata am fost si pana in Ikea. I-am cumparat lui Rares un fel de balansoar. Din nou, mai e nevoie sa va zic ca nu il intereseaza deloc?

Va doresc si eu o zi minunata si o saptamana si mai si.


Monica mami de Rares dragalas (16.10.2009)
Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

buna,

am reusit sa termin 95 % din treaba pe azi: spalat, piata si mancarica. iar acum hranesc hoarda de mancai.

eu vreau sa-i iau jupanului o masinuta de aici , sper sa nu fie considerata reclama.

laura, condoleante

la restul la bebici si la mamici .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna

Revin ca in fiecare lunca cu intrebarea: voua v-au intrat banii (indemnizatia) luna asta? Ca mie imi intrau de regula pe 16 pe Raiffeisen si azi la ora asta inca nu i-am primit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danuta1979

Buna

Revin ca in fiecare lunca cu intrebarea: voua v-au intrat banii (indemnizatia) luna asta? Ca mie imi intrau de regula pe 16 pe Raiffeisen si azi la ora asta inca nu i-am primit

Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)



Eu primesc banii prin posta romana si mi-au venit la usa pe 13 asa cum vin de obicei.

Monica mami de Rares dragalas (16.10.2009)
Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Ioana, s-a insanatosit calculatorul?


din pacate NU s-a milostivit sotul si mi l-a lasat pe al lui

******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Citat:
citat din mesajul lui Danuta1979

Buna

Revin ca in fiecare lunca cu intrebarea: voua v-au intrat banii (indemnizatia) luna asta? Ca mie imi intrau de regula pe 16 pe Raiffeisen si azi la ora asta inca nu i-am primit

Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)



Eu primesc banii prin posta romana si mi-au venit la usa pe 13 asa cum vin de obicei.

Monica mami de Rares dragalas (16.10.2009)
Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.



acum 10 minute am verificat si nu intrasera. sper ca maine sa fie o zi castigatoare

******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

mey, n-au intrat nici la mine banii. tocmai azi cand ma hotarasem sa achit impozitul pe casa si masina, ca nu m-am invrednicit in ultimii 2 ani . maine poate imi trece keful si iar ratez momentul . e prima luna in care as fi reusit sa iau si eu indemnizatia intreaga, ca pana acum am cheltuit mereu de pe cardul de credit mai mult decat trebuia . shopaholica, nene, ce sa fac?

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

apropo de indemnizatie noi luam intreaga suma? adica ne dau cei 15% pe care ni i-au luat in iunie?

******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

ioana, nu mai vedem noi inapoi cei 15 %. putem sa le punem cruce si sa le dam si acatiste celor care ni i-au luat.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

ioana, nu mai vedem noi inapoi cei 15 %. putem sa le punem cruce si sa le dam si acatiste celor care ni i-au luat.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii



sa le dam cu acatistele in cap eventual

hai, va , somn usor

******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii

Mergi la inceput