Goldie Pants - 47

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

vrai tu sa crezi ca la caserie platex? bine mey,fie desi nici io, nici baetii tai nu are o locatie impusa platesc unde si cand ma prinde ei la'nghesuiala
tu nu ai avea cum sa fii decat maxim very happy cu BAD k altfel nu l-ai mai urmari sa vezi cand te striga si mai ales daca
si niminea nu casca uokii la pozili tali decat ca daca ne impedecam de ele nu avem cum sa trecem peste fara sa le videm si daaa, baetii tai are nevoe de cursuri k maximu di maximu care zici sa nu se minimizezek cum ei e asa perfectionisti repide cauta profisoara a mai bad care sa le mentina la standarede high performantile in timp ce tu cauti sa te impedeci cand ti se pare ca auzi strigatu lu BAD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:



iaca pffffffffff ce impedecata am fost de-te paparazzi peste noi
deci da tu ai dreptate sperez ca di poza asta sa nu se impedice niminea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

tot timpu am dreptate mey nush ce insinuesti tu acolo io decat vad ca atata te fericeste kipu lu baetu meu incat l-ai pus in rama pi pareti in asa hai ai ajuns de ti-ai photosopat mutra din propriili pozi
o sa ii intreb pi baetii tai la urmatoru curs ce parere are dexpre asta BAD sigur nu e diloc happy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ba dupe cum se vede coeficientu di moaca a lu bad e la cotile cele mai maxime io la photoshopat nu ma pricepez poti sa intrebi pi cine ce vreai
pfffffffffff iaca am premit si un trecou



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

meeeeeeeeeeeey nu trebe sa te pricepezi tu o face paparazzi k le-ai platit insutit coeficientu de moaca a lu toti baetii mei e la cele mai maxime cote all the time si nu le-a fost greu sa il gaseasca asea pe BAD si sa-l lipeasca pe menunea aia care o numesti poza oricine se uita si de la 100 m vede ca e photoshop
trecoul e drept multumire de la BAD ca ai venit la concertu lui na, macar cu atat sa ramai amintire, daca cu dovezili ai dat rateu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Meeeey....videti ca va dati cu capu* de iesirea lu apartamentu ..daca cumva apartamentu e pi stanca..fix pi geam picati....cine va salvizeaza ??? Bad cu CT cred ca s-au dus la plimbare, ca nu mai au loc de voi sa se manifesteze.....

Bine ca mi-a dat cheile lu ap. nou Mr propretar azi dimi, cand am beut coffee cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeey in afara de concertile private a li lu BADio la alte BAD concerte nu am fost iar trecou iaste raxpunsu la marea dilema a lu BAD rexpectiv "Who's bad?" el insixta k sa il port k ii place mult atunci cand pfffffffff iar vorbex pra mult

asea deci am stabelit ca azi e zioa baba a lu sixtera iona, friday a lu mea, saturday a lu bad sixtera si next marti a lu parpala care parpala sa face bine sa ne dexchida casa noo altufel noi ne cum putem
io va urez di pe acu o zi baba a lu sixtera iona MdM ca cre ca azi diloc nu mai ajung cu fingerile pe acilea
si va las o poza k sa nu vi se face dor de mine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida acest subiect, deoarece ne-am mutat aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=161791

Va multumim

Mergi la inceput