Goldie Pants - 47

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Iscbmcmfdtlesi va dorim o primavara frumoasa

Ce frumos ningeee fix de primavara e fulgii astia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neatza









la noi iaste primavara

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

nu vru martisoru sa se arate



www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata de martisor fetileeeeeeeeeee
meeeeeeeey bad sixtero tu plateste datoria lu fromosu meu dirty boyu ca io si cu BAD nemik bad nu facem din datorie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

sixterilor nu va mai axcundeti dupe visini bagati fingerile acilea si ziceti cand e na-baba voaxtra k sa stie toate lumile cini e a mai bad
na-baba mea iaste cand altadata decat fridaayyyyyyyyyy

I'm feeling naughty,
I'm feeling good,
I'm feeling pretty,
And got no plans,
And got no job,
And got no meaning

But I get my friends and all the time, and I want to party

ia sa zica sixtera lu bad sixtera acilea k le zice bineeeeee



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamneeeeeee mooooooor de ras iaca ce faceam anu trecu cam tot pi vremea asta


Citat:
mey voi stiti de obiceiu ala cu zilili de la inceputu lunuii martie? cand fiecare are cate o zi? si asa cum e ziua e si caracteru' lu persoana ???
bagati fingerili aci si ziceti care cand mai iaste sa nu punem iar paparazzi pa urmili voastre a mea par egzample e joi si nu are cum sa fie decat insorita ca sa stie ca e doar un soare si io sunt floarea luide fapt io am pozat pentru invitatiili la bal




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetileeeeeeeeee
io stiu ca baba lu fiecare ar trebui sa fie in ziua lu nasterea lu lui adek k cum ar veni a mea baba va fi saturday happy happy saturday

Citat:
meeeeeeeey bad sixtero tu plateste datoria lu fromosu meu dirty boyu ca io si cu BAD nemik bad nu facem din datorie

haidi mey sis mj k BADu meu nu e la keremu tau oricat ti-ai dori si nemik nu ai cum sa-i faci ramai duar cu dorinta di aia tata ziua te gatesti si umpli paretii acilea cu pozilili de nici baetii tai nu stii ce cursuri mai face si pe unde si apoi....k sa stii si tu cum e cu datoriili poate pa viitor iti trebueste.... ai de le incaseaza e maxim happy nu a de plateste ah, nici nu-i nevoe sa-i intrebi pi baetii tai daca mai vre sa incaseze datorii precis stii raspunsu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

duamneeeeeee mooooooor de ras iaca ce faceam anu trecu cam tot pi vremea asta
Citat:
mey voi stiti de obiceiu ala cu zilili de la inceputu lunuii martie? cand fiecare are cate o zi? si asa cum e ziua e si caracteru' lu persoana ???
bagati fingerili aci si ziceti care cand mai iaste sa nu punem iar paparazzi pa urmili voastre a mea par egzample e joi si nu are cum sa fie decat insorita ca sa stie ca e doar un soare si io sunt floarea luide fapt io am pozat pentru invitatiili la bal


da di ce mori de ras mey? duamnee, asa de rasu lumii eram?
io stiu ca nu caracteru il indica zioa-baba ci cum ii va fi anu la uom

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey sisterili ia bagati orekili acilea si ziceti daca nu samana la refren melodia noo a lu lady gaga cu cea a madonnei



mie mi se pare ca maxim a copiat-o gaga pi madonna dixpre madonna nu zic pe cine incearca sa imiteze da va prindeti singure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ioooooo??? nu am zis k bad e la keremu meu da' io poci k sa fiu la al lui cand ma xtriga si tu iasti okupata la casierie k sa platesti datoriili nu-sh cum e treaba cu happy la incasatori sau la platitoare da iti zic maxim fix precis k cand nu e datorii la miljloc ambii amaduoi partenerii adek si io si BAD iastem maxim happy pffffffff duamneeeeeeeee nemik nu trebe sa mai zic

si baetii mey nu are nevoie de cursuri ei iaste maximi de maximi si io ma fac formoasa duar pentru ei cine mai caska uokii pi pareti la pozile mele nu are decat

Mergi la inceput