Puiuti de Randunici 2008! (474)-INGERASULUI ILINCA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Doamne,Miha,cat esti de puternica!!! Esti minunata!!! Pentru mine, cel putin a fost o lectie. M-am trezit de cateva ori azi-noapte si gandul meu s-a indreptat catre tine si catre Dumnezeu, L-am rugat sa te intareasca. Ce bine ca ai putut sa te odihnesti, macar putin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Miha, ma bucur ca ai putut sa te odihnesti, ca nu ai fost singura in camera azi-noapte. Primeste in continuare puterea pe care si gandurile mele bune imi doresc sa ti-o dea. Ma gandesc cu durere si cu speranta la tine. Si te imbratisez strans!

--------------------------------------------
A venit Craciunul! A trecut Craciunul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Miha
Imi pare tare rau
Am aflat si eu ieri seara de la Ariel si nu-mi venea sa cred.
N-am putut sa intru pe forum pt ca m-am temut ca nu voi gasi cuvintele potrivite pt a te alina in aceasta grea suferinta.
Apoi am inteles ca niciun cuvant nu va fi potrivit, dar tu ai nevoie de noi, sa ne simti alaturi, sa te sprijinim ca sa poti trece prin acest moment. Prin si nu peste, pentru ca din pacate este ceva peste care nu se poate trece, doar inveti sa traiesti cu aceasta durere.
Suntem alaturi de tine cu gandurile noastre bune, cu rugaciunile noastre, cu orice ar fi nevoie si desi pare ciudat, sfatul meu e sa nu fii puternica acum, sa plangi, sa tipi, sa-ti strigi suferinta, pentru ca altfel, ea te va ajunge din urma si undeva, candva, pe neasteptate te va lovi cu putere mai mare.
Stiu ca pierderea unui copil e o suferinta individuala, din pacate mult prea des intalnita, insa grupurile de suport s-ar putea sa-ti fie de ajutor. Trebuie sa inveti sa ceri si sa accepti ajutorul, sa te agati de orice mana intinsa pt ca nu va fi usor.
Va fi greu, dar suntem aici pt tine, esti un om minunat, iar alaturi de familia ta te vei simti in siguranta si vei infrunta totul mai usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Un pentru cea mai curajoasa mamica, Miha Ma bucur ca ai dormit, si mai ales ca nu ai fost singura! Dumnezeu sa te aiba in paza, scumpa mea!

Randunici si alte mamici



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

nu stiu cum este.... greu imi pot stapani lacrimile, de fapt, nu le pot stapani, nu stiu cum poti fii asa puternica, dar asculta sfatul lui Cata-tonic si descarca-te, fii egoista si sa nu iti pese de cei din jur, macar un pic, fa ce e mai bine pentru sufletul tau, ai voie sa plangi, ai voie sa fi cum vrei numai sa-ti fie un pic mai bine, da drumul la tot ce simti.............. SUNTEM ALATURI DE TINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Violeta , mai hai pe la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Miha, pai nici sa nu ne contrazici, ca avem dreptate. Jos palaria in fata ta pentru puterea de care dai dovada. Dumnezeu stie ce face, nimic nu e intamplator chiar daca noi nu intelegem.
Te iubim mult scumpa noastra prietena!


Mami si Sanziana www.sos-satelecopiilor.ro/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1" target="_blank">

Copiii au nevoie de ajutor

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Miha, astazi sunt si mai mandra de tine!!!!!
ai citit de a scris Stuart?... poate ar fi bine sa-i urmezi sfatul... poate te va ajuta..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

mihaincearca sa faci tot ce trebuie pentru tine ,pentru Ingerasul tau-in special,sa o vezi ,sa o pupi,sa plangi ,sa faci ce simti tu ca apoi sa nu ramai cu regrete...iti spun aceste cuvinte din partea cumnatei mele care a trait asemenea momente,a ramas cu regretul ca n-a stat mai mult cu cel mic,ca nu l-a plans,nu i-a spus ca va ramane pentru totdeauna in sufletul ei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miradi spune:

Miha esti o mamica curajoasa si o femeie minunata !
D-zeu sa-ti dea multa putere!

Mergi la inceput