Broscute testoase

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Wow, biata de ea!
Stiam ca pot sta fara hrana cateva luni (nu ani) insa nu cand sunt mititele.

http://tabloute.blogspot.com/
Bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Andra, 2 ani????? inseamna ca e pet-ul perfect pt noi.glumesc, dar oricum, ma intereseaza acest aspect, caci are toate sansele sa ramana flamanda cateva zile la rand (hai, sa nu zic luni sau ani)


mie mi se par foarte dragute, plus ca sunt linistite(avem nevoie de odihna), o sa ma mai informez.oricum, pana prin martie la noi in zona nu sunt sanse sa gasesc de cumparat.


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

A trecut ceva timp.am fost cu brotacul la doctor,i-a facut o injectie si e mai bine dar mai avem de merd la control si saptamana viitoare.
De mancat nu mananca absolut nimik dar e destul de vioaie fata de acum ceva saptamani in urma.Acum am o alta intrebare:ce sa fac ,miroase groaznic de la ele?Eu nu mai suport,miroase intoata casa.Va intreb acum pe voi care aveti experienta,ce trebuie sa fac?

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=184228478262827&set=a.102314603120882.5234.100000270295067&ref=nf
am cumparat lampa si incalzitor,am sa cumpar si termometru.sincer cred ca au nevoie de un acvariu si un filtru ceva pentru apa.sau daca ma puteti sfatui va rog din suflet s-o faceti pentru ca miroase groaznic.Asa e normal?imi sunt dragi dar cand deschid usa la apartament imi vine sa fac cale intoarsa.Iar Alex le schimba apa de 2 ori/zi.Unde gresesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Multe minuni se intampla,una din ele a fost asta .Cand m-au sunat baietii sa-mi spuna ca au gait-o pe Brosky nu puteam articula intrebarea E vie?,mi-o imaginam clar,moarta.

Monica mirosul groaznic provine de la mancare,ori o hraniti in exces si mancarea se disipeaza in apa si o impute,ori ii dati bucati de carne deshidratata sau peste si atunci iar se impute.Eu ii dau lui Brosky o data pe zi sa manance viermi uscati sau batonase din acelea verde inchis.Apa o schimb o data la doua saptamani si a mea nici nu are filtru,i-am pus putina apa in acvariu si o piatra mare pe care se poate suii cand se satura de inotat.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput