Copii din '95-'96

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Buna, tuturor!

mhldvrc, multumesc frumos pentru urari!

In avans, iti transmit atat tie, cat si lui Mihai urari de La multi ani! cu ocazia zilei onomastice! Mult succes la scoala! Multa bafta si tie! Si astept vesti si despre Ty!


Mi-e dor de voi toate! Va pup si numai bineee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

agho pentru Andrei!!!! Scuze ca nu am fost pe faza de ziua lui, daca citesti pe blog ai sa intelegi. Am uitat pana si de ziua celei mai bune prietene a mele....

la toate, imi pare rau dar nu am timp sa va iau pe rand. Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Mihaela, Mihai, Gabriela si Gabriel

Mihaela_s, Mikimihaescu, Mihaela77o, Mikki2 si Mihai - mami Vic , multa sanatate si numai bine Petrecere frumoasa

Mihaela si agho multumesc


si

Mihaela deTatiana si Mihai


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Multumesc Mihaela! Iti intorc urarile atat pentru tine cat si pentru Mihai.

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vic spune:

Multumesc de urari! La multi ani tuturor celor ce si-au aniversat onomastica ieri.

Eu am mai terminat un an de cursuri, la anul am de facut practica (la IVF) si incep si o cerctare legata de "compliance training" la copiii cu autism.
Pana atunci, familie, servici... astept concediul. Vin ai mei 3 luni in vizita, deci vom fi ocupati.

Daniel e pe ultima suta de metri a clasei a 11a, cea mai grea, 6 zile cu examene. Acum invata, repeta, face practice exams sau examene din anii trecuti.

Multa sanatate si succes copiilor la scoala. Si mamicilo studioase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Ana, sa fii sanatoasa si norocoasa Agho sa-ti traiasca fata si sa va aduca numai bucurii

Ty e foarte bine, tocmai am terminat de vorbit cu ea, pe skype, altfel nu eram la ora asta pe aici A avut listening la japoneza si eram curioasa ce a facut. E destul de tarziu , dar a avut de terminat un eseu(la un artefact) pe care trebuie sa-l predea luni.
Mihai la fel, se descurca la scola foarte bine si merge incontinuare la speo. Mai nou s-a apucat sa invete sa cante la chitara.
Despre mine mare lucru nu am ce zice. Sa zicem ca acum sunt bine, am niste probleme de sanatate si din cauza asta n-am mai scris pe aici.

si

Mihaela deTatiana si Mihai


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Ana sa traiesti fericita si sanatoasa. Agho aici in vazul lumii, altundeva nu mai am timp...

mihaela, sanatate multa!

Numai bine la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Ana-Maria , iti doresc multa sanatate, fericire, bucurii si impliniri, iar dorintele tale sa devina realitate La multi ani! Petrecere frumoasa alaturi de cei dragi

si

Mihaela deTatiana si Mihai


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Diana sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita si sanatoasa La Multi Ani! Mihaela sa-ti traiasca fata si sa va aduca numai bucurii Petrecere frumoasa

si

Mihaela deTatiana si Mihai


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Multumim mult Mihaela!

Mergi la inceput