Copii din '95-'96

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Gata! La examene am luat asa: romana 9,35 ;matematica 9,65.
Media pe 4 ani 9,82. Deci, Andrada intra la mate-info cu 9,66.

Vacanta placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Felicitari absolventilor clasei a VIII-a, viitori liceeni
Andrada, Alex
Andra, cred ca si Robert are rezultate foarte bune
Vacanta frumoasa!

si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Felicitari Andrada!!! A intrat cu medie mare.

Ana, Andra, baietii vostrii ce au facut? Au intrat unde a-ti vrut?

Elliot are spasme de adolscent. Mai nou, imi spune clar si hotarat NU, Nu fac... ce .... "Elliot ajutama cu bla bla bla..." - Nu, nope. Asa ca am devenit si eu mai afurisita decat eram inainte
Rebel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La Robert media a fost mai mica 8.74,speram sa intre unde vrea insa ...Maine facem fisele de optiuni.

Rebeliunea e la ordinea zilei si la noi asa ca rabdare si tutun Anca

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vic spune:

Buna, fetelor!

Scuze de absenta. Am fost prinsa in tot felul de lucrari pentru master, Daniel a avut si el examene... APoi el a fost 6 zile in tabara in Tasmania, copiii si sotul au fost raciti... SOtul inca nu si-a revenit, dar speram sa-i treaca. Nu de alta, dar avea o delegatie la Hobart pe care a tot amanat-o de vreo 2 ori pe motiv de nor de cenusa de la vulcanul din Chile, si ar fi cam nasol sa o mai amane si pe motiv de sanatate. Vom vedea.
La noi e iarna si frig, uneori ploua, la munte e zapada, iar eu imi astept nota la subiectul facut in semestrul 1. Ca notele pe fiecare lucrare oricum nu le am. SPer sa le aflu cand incep semestrul 2, curand, pe 26 iulie.

Felicitari copiilor pentru note, si vacanta placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Cu intarziere urez La Multi Ani lui Cosmin - mami Ingrid-prettysunshine, Ana-mami Katy, Andrei - mami MikiMihaescu si mamicilor Mirela si Mara

Tb, multa sanatate si numai bine! Mara sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos si de-acum incolo sa aveti parte numai de bucurii !

Maria , Andra numai bine fetitei tale, bucurii si impliniri Petrecere frumoasa

Ana-Maria, Mara, Mara-mami corianai sanatate, bucurii, fericire si numai bine Petrecere frumoasa





si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

, Mihaelaaceleasi ganduri bune intorc catre tine.

Spre rusinea mea, nu am mai intrat de un secol pe site, acum cu ocazia unui subiect la umanitare...In tara in care autoritatile nu sunt interesate de proprii cetateni, ne luptam sa razbim pe alte fronturi[eu, in cadrul unei organizatii, in incercarea de a ajuta cat mai multi copii si parintii lor]

Felicitari proaspetilor liceeni: Elliot, Robert, Andrada, Alex!!!

Noi suntem bine, inca suspinam dupa vacanta din Antalya, si tocmai am revenit dintr-un circuit in Austria, Germania, Cehia si Slovacia, ocazie cu care am facut si controlul la clinica din Germania. Suntem ff bine .

Va imbratisez pe toate si va pup apasat
Iar adolescentilor nostri, parinti rabdatori si cat mai multa minte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vic spune:

La multi ani celor ce au sarbatorit aniversari si onomastici.

Voi sinteti in vacanta, noi tot invatam, a inceput trimestrul 3 - de fapt e pe la jumatate. Eu am reinceput cursurile si incep sa aleg variantele de plasament. Si ca sa nu ma plictisesc, m-am transferat pe 9 saptamani sa lucrez in scoli.

Daniel invata, merge parca mai bine decat trimestrul trecut. A luat numai note peste 8, dar mai asteptam niste rezultate. Joia viitoare avem "sedinta cu parintii" la Daniel, adica ne intalnim cu fiecare prof si discutam despre progresul lui Daniel la scoala si ce se poate face sa creasca notele.
Mihai merge bine cu scoala, dar la el nu sint note, deci apreciez dupa ceea ce vad.

Vacanta placuta in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

La noi nu mai e vacanta...ieri au inceput fetele scoala. Eu mai am cateva zile libere si de luni plec si eu la naveta mea saptamanala...uooof!

Va pup pe toate, eu nu am mai scris demult pentru ca scriu pe bloguri :) si nu mai imi ramane timp si nici energie sa reiau in atatea locuri povestile nu am :). Spor la treburi, vacante frumoase mai departe si un inceput de an scolar fructuos la toata lumea!


vorbe de copil...

Hobby

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Succes elevilor, care au inceput deja. Nu mai avem nici noi mult, peste 2 sapt incepe si aici scoala.
Vacanta de vara a fost, ca in ultimii ani, plisctisitoare. Noi,cei mari am muncit ca prostii(adica munca multa bani putini)iar Andrada a lenevit toata vara. Am reusit sa ajungem 5 zile la mare, la Costinesti pt ca sa ni se confirme inca o data(daca mai trebuia) ca tara asta e pierduta forever la orice capitol...
Asa ca, eu una, am avut o vara in care am fost suparata, frustata, sacaita, motivul principal fiind viata de zi cu zi si mai ales lipsa perspectivei...de draci,nu am vrut sa merg nici la intalnirea de 25 de ani de la sf liceului...

tuturor si zile fericite

Mergi la inceput