Crese de stat din Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexanrut spune:

buna pretul creselor de stat este intre 8-10 pe zi este greu de gasit locuri eu am pus pe lista baietelul la 2 titan 2 si titan 4 la care este in asteptare caci locurile sunt ocupate deja si sunt disperata caci sunt mama singura si stau cu chirie iar din oct trebuie sa ma intorc la servici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexanrut spune:

buna madius13 te rog ma poti ajuta sa introduc si eu baietelul la aceasta cresa? este pe lista de asteptare si sunt disperate caci sunt mama singura si satau si cu chirie si sint nevoita sa incep serviciul din oct. multumesc ti-as ramine recunoscatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexanrut spune:

buna madius13 te rog ma poti ajuta sa introduc si eu baietelul la aceasta cresa? este pe lista de asteptare si sunt disperate caci sunt mama singura si satau si cu chirie si sint nevoita sa incep serviciul din oct. multumesc ti-as ramine recunoscatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns imaya spune:

Buna. Ma intereseaza si pe mine cresa din Str, Stoian Militaru. Cine, cum imi poate furniza informatii despre ea?
Multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_karina spune:

Buna,

Va rog poate cineva sa ofere informatii referitoare la o cresa din cartierul Giulesti? E in Giulesti dar se pare ca pe acea parte a strazii este sectorul 1, vis a vis fiind sectorul 6. Nu stiu exacvt numele strazii, nici numarul, dar nu mai stiu sa fie alte crese in zona. Stiu doar ca apartine dpdv organizatoric de Leaganul Sf Ecaterina, de la Arcul de Triumf.Stie cineva ce conditii sunt acolo?Incep serviciul la toamna si am luat in calcul si cresa...

P.S. Mimika, nu te-am mai vazut la gemeni de "un car de ani.."Poate mai intri si pe acolo cand poti.Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:

buna ,

Noi mergem la cresa Sinaia si sutem multumiti; am plans o saptamana si apoi ne-am linistit si mergem si la somn. Directoarea este extraordinara psiholog de meserie si tanara, asa ca poti discuta ce vrei cu ea. Acum depinde si la ce educatoarea/ ingrijitoare pici caci este foarte important.
bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 28061982 spune:

Buna
stie cineva informatii despre cresa din emil racovita, sector 4? Am ales sa o inscriu acolo pt a mi s-a parut renovata si aerisita, dar nu stiu nimic despre cum se poarta educatoarele, daca este totul bine. Prietene care au avut copii prin 2005 au fost dezamgite, insa poate s-au schimbat lucrurile de atunci.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

Aveti informatii recente despre cresa nr. 31 de pe strada Sinaia? Este aproape de mine si as vrea sa imi duc baietelul acolo. Cred ca este cam tarziu sa il inscriu dar poate am noroc. Eu incep serviciul in octombrie, inceputul lui noiembrie cel tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_cc spune:

Citat:
citat din mesajul lui carola

Aveti informatii recente despre cresa nr. 31 de pe strada Sinaia? Este aproape de mine si as vrea sa imi duc baietelul acolo. Cred ca este cam tarziu sa il inscriu dar poate am noroc. Eu incep serviciul in octombrie, inceputul lui noiembrie cel tarziu.



"Pentru orice femeie exista un barbat care s-a saturat sa se culce cu ea" Alfie



Buna, ai reusit sa inscrii copilul la cresa nr. 31? ceva informatii proaspete, te rog. mersi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka.raluca spune:

Buna ziua si mii de scuze ca va deranjez prin acest mesaj!

Ma numesc Anka Volintiru si sunt mamica a doi copii frumosi si isteti) - Maria 2 ani si Andrei 4 luni. Tot cautand cu disperare pe intreg internetul informatii detaliate legate de Cresa nr.31, am recurs la aceasta modalitate de comunicare- am gasit mesajul dvs. si mi-am permmis sa va scriu in speranta ca imi veti oferi informatiile cautate, deoarece nu cunosc pe nimeni cu copii la aceasta cresa - toti au copii la privat sau stau cu bunicii- si de la anul va trebui sa il dau pe cel mic la cresa - e cea mai aproape de noi si pe fetita la gradinita.

Bunicii sunt in provincie si nu avem alta solutie decat cresa...

Daca ma puteti ajuta, va raman datoare - adresa mea de mail este anka.raluca@gmail.com

Tarife, inscrierea se face cu pile/sau nu, cu sau fara spaga, conditii, etc.

Va multumim anticipat si ne cerem inca o data scuze pentru deranj.

Cu respect,

Anka Volintiru

Mergi la inceput