Alaturi de Siluan! Puiuti de Randunici 2008! (472)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ha, ha, Bitzo, pai Stef zicea: asta e al meu?, Vlad: nuuuu, al meu! A primit si el cateva cadouri, dar a lasat tot pt oul kinder Pana la urma au impartit cadourile, Vlad l-a laat sa se uite prin lego si cartile lui, dar doar putin

Claudia, of, ce povestesti! sanatate multa puiului si sa dea dmnul sa nu fie nimic! Si eu am tremurat rau dupa nastere...dar rau!

Ma striga sa e tai unghiutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihatp

eu... col beton, placenta "tanara", lichid suficient, Ilinca instalata confortabil, nici vorba de nascut. am jonglat un pic cu ideea de "grabire" dar ne-a "taiat-o" repede nenea doctorul. a zis ca parerea lui e s-o lasam sa vina de ziua ei.


...in atare conditiuni iti dau eu tema de gandire....esti sigura ca-i valabila semnatura cu "capricoarna" Ilinca? Daca o fi Varsatoare de-a mea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Ramo, condoleante!

Felicitari, Claudia! Bine ai venit, bebe Damian!

Kitzy, inca putin si iti vei tine si tu bebele in brate!!

Am incercat sa citesc din urma cate ceva... insa nu prea multe.

Va pup pe toate si ma bucur ca v-am regasit in noul an!

-----------------------
A venit Craciunul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.t spune:

naty din partea lor nu am primit nici o explicatie....asta am citit eu pe bilet. ei au crezut ca e din cauza mea sau a travaliului...nu, acasa nu mi-a mai varsat...cel putin nu ca atunci...asa, mai scoate, cand nu a iesit aerul.
icterul a remis, coloratia e ok. nu stiu ce valoare a avut bilirubina dupa fototerapie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.t spune:

Ramo condolenate, fi tare mami, trec toate in viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

naty, n-am nimic cu zodiile, sa fie cum o fi. mai am prieteni varsatori, nimic impotriva zodiei. mai degraba de amuzament am pus asa. dar totusi sper sa nu stea atat, ca DPN-ul e 10. si pana dupa 20 cand se schimba zodia muuuuuuuult mai e

Mamica de berbecut-Luca si 39s cu capricorn Ilinca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

nico, cum ati petrecut pe unde ati umblat?

Mamica de berbecut-Luca si 39s cu capricorn Ilinca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Miha, a fost fain, relaxant, baietii mari au schiat, eu si Matei cu saniuta pe langa pensiune... dormit, jucat, mancat etc. :)

-----------------------
A venit Craciunul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Sa-l laud pe Stef, nu ma pot abtine... in a doua zi de curs a fost concurs, se terminau grupele :). Noi nu am tinut cont de cum se fac grupele lor cand am ales perioada... Si Stef a luat locul 1 (el mai schiase acum 2 ani binisor, acum un an de vreo 3 ori...) (insa si altii din grupa lui mai schiasera :) ). Si in ultima zi au coborat o partie foarte grea... A cazut usor, doar de 2 ori. Si a invatat sa foloseasca si betele!! Sunt mandra de el!

-----------------------
A venit Craciunul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

claudia, felicitari pentru Damian! Frumos nume! brrr, povestea ta m-a facut sa tremur...bine ca e bine...am o prietena al carei bebe a vomitat asa dupa nastere. la el era meconiu...a fost bine apoi.

hai, kitzyyyy!!!! hai cu vestea buna!!!

stelutz , nu stiu ce sfaturi sa-ti dau...luati-o cu vorba buna, poate va zice ea de ce se poarta asa...poate se simte singura, poate e obosita, stresata...poate are ceva sa va zica si nu poate...nu stiu. dar stiu, ca daca unele lucruri raman nerostite, cand izbucnesc si ies toate gramada, nu e bine...
tea slaba??? helloooo!!! nu e deloc slaba! ti-am zis ca dr-a noastra ma terorizase psihic cu asta. ca alex e slaba, ca e slabanoaga, ca e slabaaaaaaa.... daca te linisteste, teo are 13 kg si arata bine. e lung, nu are deloc grasime pe el si eu sunt tare multumita, ca stiu ca mai tarziu as regreta colaceii astia care acum par simpatici.

nico, bine ai revenit! intru si eu pe FB mai incolo sa vad pozele. Am terminat fustita si a iesit delicioasa. Il conving pe M. sa-i faca poze.

fug la terminat treaba.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput