VBA3C

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paulush spune:

O sa-ti pot trimite PM cand iti activezi optiunea. Sau lasa-mi tu un mesaj cu mailul tau, multumesc mult.

asa a fost

mes p’tits riens

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Am citit povestea ta. Superba! Felicitari din inima! Ajuta-le in continuare pe femeile care se pregatesc sa nasca, mai ales in a cauta o locatie pentru nastere care sa nu le rapeasca frumusetea momentelor descrise de tine.


Mami de (28.10.2008)/unnecesarean si de (13.11.2010)/VBAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurad123 spune:

Multumim Ela pentru incurajare si felicitari pentru reusita!

Eu am o cezariana, si ne mai dorim un bebe. La un control de rutina, l-am intrebat pe doctorul Ardelean din SM ce sanse sunt de VBAC dar mi-a raspuns categoric ca nu.
cand voi ramane insarcinata, o sa ma mai interesez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIVASCU spune:

Intre timp am gasit si eu un doctor dispus sa ma lase sa incerc NVDC si ma rog la D-zeu ca totul sa fie bine pana la sfarsit.Speranta mea e in primul rand la Dumnezeu care va face in asa fel incat sa am parte de nasterea visata.Sunt foarte bucuroasa cand citesc despre reusita femeilor care aleg NVDC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinam spune:

Felicitari pentru reusita ! Eu sunt o graviduta din cluj care cauta un dr dispus sa ma asiste la o vbac daca totul decurge normal. Pana acum am gasit un dr din Tg Mures Tiros Ianos , dar e cam departe . Daca cunoaste cineva un dr in cluj as fi f bucuroasa . Sunt f multi dr buni aici , dar sa-i iau pe fiecare in parte sa-i intreb mi se pare cam aiurea. Poate sunt mamici din cluj care au avut parte de o asemenea experienta si vor sa ne spuna .

sorina
mami de Tudor 4 ani , un ingeras ian 2010 (16 sapt), si acum 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_ela spune:

Sorina,

Eu personal nu stiu nici un doctor in Cluj... dar te pot ajuta cu datele de contact ale unei colege educator Lamaze acolo care are mai multa "experienta" in colaborarea cu medicii.
Nora Niculescu - site-ul si datele de contact www.cuibulberzelor.ro
La rubrica CONTACT gasesti tel si adresa de mail.

Mult succes, si sa ne spui cum a fost pana la urma!

Ela

Mergi la inceput