Floricelele de Liliac mai_iun 2010 (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

am uitat ce era mai important SANATATE muuulta la toate floricelele, sa nu va imbolnaviti deloc daca se poate!!!!

Artu, Ioana, insanatosire grabnica!

am reusit si cu filmuletu.....mare bataie de cap cu tagul ala de utube....nush de ce nu scriu astia cum se foloseste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui corinasmile


Probabil v-ati prins deja ca sunt varza, iar..

Dupa ce ca s-a trezit de 4 ori azi noapte, a stat treaza de la 2:45 pana la 4:10

Ce revelion?! Daca ajung treaza la ora 9 seara, eu sunt multumita.
Singura mea grija in noaptea asta e sa nu ne trezeasca focurile de artificii

Virgi, pupam ca sa uitati cat mai repede de necaz.

Vivela - si puteri!

Ioana(Artu) - sanatate multa-multa va doresc!

Fetelor, care sunteti mai odihnite si optimiste, scrieti ceva de bine, ca simt ca privarea asta de somn incepe sa ma deprime usor-usor - am nevoie sa citesc ceva care sa ma binedispuna..




Corina, mami de Maria (14.06.2010)

Zic eu,zic eu
Suntem cele mai norocoase mamici de copilasi sanatosi,dragalasi si nazdravani.Peste..hmmm...40 de ani asa,cand vom sta singurei si vom croseta ne va fi dor de perioada asta alerta si lipsita de plictiseala!!!
Asa ca,multimim Doamne Doamne ca avem bebei fara probleme si ajuta-ne sa imbatranim linistiti



Cristina, mamica lui Seby,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
7 lunite frumoase

povestea stelutei de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Chiar daca sunt deja obosita si nu cred ca ma prinde noul an treaza, nu se poate fara sa va scriu sincer si simplu cele mai calde urari:

Va doresc ca in noul an sa fiti sanatosi, sa fiti voiosi, bucurosi, impliniti alaturi de cei dragi voua...

La multi ani !!!!

Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

Fie ca noul an care se apropie cu pasi repezi sa va aduca multa sanatate, bucurii si tot ceea ce va doriti!
Sa fie un an mai bun, sa avem copilasii sanatosi si sa ne bucuram alaturi de nazbatiile lor!!
La multi ani dragele mele mamici si scumpii nostri bebelusi!! Sa cresteti mari, sanatosi si voiosi!!



ALE fericita de printesa Karinutza Scorpiutza (01.06.2010)
multumesc Doamne pentru aceasta minune sanatoasa!

Are mama o fetita frumusica foc, are mama o fetita cat un ghemotoc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Ziua buna in Ajun de An Nou!

Am intrat sa va transmit si gandurile noastre cele mai bune pentru 2011, sa ne ajute Domnul sa avem un an bun, cu sanatate, cu noroc, cu multe bucurii si reusite pentru noi si toti cei dragi noua!

Eu o sa lipsesc o perioada de pe-aici, nu stiu nici daca voi reusi sa va citesc pana pe la sfarsitul lui ianuarie, sper insa sa ne regasim cu bine in 2011! Multi cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzicab spune:

Vrem si noi (adica Anca si Maya) sa va transmitem, dragi mamici si floricele de liliac, urarea noastra calda pentru un An Nou mai bun decat cel pe care il incheiem azi.
Sa ne regasim cu bine in 2011!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

www.nuntadecor.ro/imagini/artificii_nunta_furnizori.jpg" target="_blank">La multi aniAnul 2010 a fost unul minunat ce ne-a daruit copilasi sanatosi,frumosi,nazdavani,cu ochisori sclipitori si zambet cristalin.Fiecare din noi are cel mai frumos si perfect copil.
Va multumesc pentru tot ce m-ati invatat anul acesta,pentru fiecare sfat pe care mi l-ati dat,pentru fiecare neintelegere pe care am avut-o,pentru fiecare incurajare,pentru fiecare suparare sau bucurie pe care am impartasit-o.
Ma bucur mult ca ne-am "cunoscut" si
Va doresc ca anul 2011 sa va aduca multaaa sanatate,sa nu cunoasteti ingrijorarea,tristetea sau oboseala.Sa fie un an de 2000 de ori mai bun ca toate pe care le-ati trait,si sa fiti mamici si sotii fericite si implinite tot restul vietii!!Si pentru ca sunt prima sarbatorita din an,va servesc de pe acum cu:www.rabbel.com/images/about/torten.jpg" target="_blank">tort si www.discovercorporatetravel.ro/admin/uploads/4806poza1sampanie.jpg" target="_blank">sampanie



Cristina, mamica lui Seby,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
7 lunite frumoase

povestea stelutei de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

LA MULTI ANI CRIS!!!!!

haideti fetelor sa tragem o chiuiala asa de sfarsit de an cum se face la noi la romani , sa petrecem si sa fie voie buna


ALE fericita de printesa Karinutza Scorpiutza (01.06.2010)
multumesc Doamne pentru aceasta minune sanatoasa!

Are mama o fetita frumusica foc, are mama o fetita cat un ghemotoc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

Dragelor, va doresc din suflet un an nou minunat, cu sanatate, noroc si impliniri, in care sa ne fie copiii sanatosi si sa ne bucuram de fiecare privire, fiecare vorba, fiecare gest al lor, sa ne retraim copilaria lipsita de griji prin ochii lor nevinovati!

Monica, mami de Luca Andrei (17.07.2008) si Alexandru Matei (19.05.2010)
Doamne, ai grija de minunile mele!


Know you what it is to be a child? It is to be something very different from the man of to-day. It is to have a spirit yet streaming from the waters of baptism; it is to believe in love, to believe in loveliness, to believe in belief; it is to be so little that the elves can reach to whisper in your ear; it is to turn pumpkins into coaches, and mice into horses, lowness into loftiness, and nothing into everything, for each child has its fairy godmother in its own soul. (Francis Thompson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronicach spune:

Mamici sa aveti un an nou minunat cu prunci sanatosi
acum un an, pe vremea asta, ne mangaiam cu drag burticile si speram ca totul sa fie bine
astazi avem copilasii langa noi sanatosi, frumosi si cumintei
sa le dea Dumnezeu multa sanatate caci daca ei sunt bine si noi vom fi fericite
la multi ani!!!

mamica fericita de cuminte Matei Sebastian 10.05.2010 bebe

Mergi la inceput