Licurici de ian-feb 2009 Curaj Bebelusi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Patricia
Nastere usoara si bb sanatos.

Crisspy,se vede in modul de scriere ca radiezi de fericire cu Razvi langa tine si bb samburel.Ma bucur enorm pt tine.Va imbratisam cu mare drag.

Veronica,felicitari pt sarcina.Sa fie un bb sanatos,orice ar fi.

Si pt ca noi suntem cu vome,nopti nedormite&co,urez anticipat un sincer la multi ani cu sanatate Sabinutei ,Nadiei si lui Carol.Sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii si impliniri alaturi de dragii vostrii parinti.La multi ani!

Porumbita,cred ca anul asta te-am omis,desi culmea,am tot zis ca tin minte tocmai ca esti nascuta in zi cu cumnata mea..Off,mii de scuze si chiar daca cu intarziere iti urez un sincer la multi ani!
Sa fii sanatoasa,iubita,fericita,sa ai multe bucurii in viata,impliniri,noroc si tot ce-ti doresti sa se implineasca.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Ehee, ce frumos sa vad agitatele, data trecuta nu le-am prins ca m-a apucat pe neasteptate. Nu stiu ce sa fac, daca sa imi iau laptopul cu mine...

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 maine e ziua cea mare, in 29 dec



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:






BEBELUSIIIIIII!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:


Hai BEBELUSI!


Poze...

...si iar poze

Iulia & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

La Multi Ani pentru toti cei care si-au serbat ziua numelui ieri!!

Multe felicitari, Veronica, sa fie intr-un ceas bun! Bebe sanatos si o sarcina frumoasa!

Bebelusi, Maine pe vremea asta vei avea micuta in brate!! Multa sanatate lui Vlad!

Ledi, am citit la celalalt subiect ce noapte "frumoasa" ati avut Multa sanatate la toata trupa si sa va odihniti cat mai bine in zilele ce urmeaza!

Nu stiu cine intreba de VBAC (vaginal birth after C-section). Paula, parca tu? (am citit zilele astea, dar zau ca memoria mea s-a cam dus) Si eu asta doresc sa am, m-am refacut foarte repede dupa cezariana, dar totusi o operatie e o operatie. Medicul mi-a zis ca nu ar fi nici un motiv sa nu pot naste natural la bb2, bineinteles voi fi monitorizata cu atentie, iar la primul semn de ... orice probleme voi intra rapid la cezariana, dar majoritatea femeilor care au cezariana la primul bebe aici nasc pe al doilea bebe natural... deci om vedea cand va fi cazul.



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Bebelusi! Mai e putin si-ti tii bebelina in brate!!
Hai Bebelusi!Hai Bebelusi!Hai Bebelusi!
Refacere rapida si bebe sanatos!

Veronica, felicitari! Sarcina usoara!
La multi ani tuturor celor pe cre i-am ratat zilele astea! Sa fiti snatosi si fericiti!

La multi ani daca nu mai apuc sa intru si Sarbatori fericite in continuare! Sa aaveti un an nou cu multa snatate si bucurii!


Mami de Ioana, Filip si 28 S


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Multumesc fetelor mult de tot, ma bucur ca ati bagat agitatele pentru mine, sunt aici si va urmaresc

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 maine e ziua cea mare, in 29 dec



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:


Curaj Patricia

sa dea Domnul sa mearga totul ca pe roate , repede si bine

Fetelor, va trimit muuulteeee flori si imbratisari pentru primirea si urarile facute .

Maine plecam si noi de acasa deci va transmit de pe acum un
La multi ani! cu sanatate, noroc si fericire, sa fie un nou an mai bun si mai bogat.

La multi ani! pentru scumpii licurici ce implinesc anii Sabina, Nadia, Karina si Carol

" target="_blank">http://community.webshots.com/user/veronica75margarint Fotografii noi si vechi
http://lb2f.lilypie.com/NYCKp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor, toti copiii nostrii sunt superbi, dar cand apare Alice, reunesc toata casa sa o vedem pe "aia mica cu par mult". Ne-am socat de cat de mult par are, si ce lung este. Imi place cum e ea rumena in obrajori, as manca la ea toata ziua

Oare fetita mea cum o arata???

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 maine e ziua cea mare, in 29 dec



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Bebelusi oricum acusi afli cum arata fetita, nu mai ai de asteptat decat cateva ore

Mergi la inceput