Alaturi de Siluan! Puiuti de Randunici 2008 (470)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Cami, succes Alexandrei!
Cu siguranta va fi bine!
V-am admirat pozele de fe FB! Sunteti niste frumosi!

Nico, asa e, era o liniste in casa cand am ajuns....si cum mai erau cadouri sub brad am crezut ca nu se trezisera...cand colo, fiecare isi luase doar cadoul preferat( Seb Thomasul si Ilinca plastilina) si mestereau in camera lor.
oricum, au mai primit o gramada de cadouri si de la musafiri.

Trebuie sa cumpar baterii pentru roata olarului...in concediul asta ma fac artist popular!

V-am admirat si pe voi pe FB. Exact cum sta Matei intins si se uita la trenuri asa face si Sebi. Te cred ca ti-e greu departe de casa si de rude...eu cu toata oboseala mea asa de mult m-am bucurat ca am reusit sa ii adun pe toti la mine in casa!

Naty, cum sunteti? A primit Iulia trenul?

Miha, spor la inducere!

Eu am o lene in mine....as vrea sa dorm 24 de ore fara intrerupere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, SOVI! SA FII SENINA SI FERICITA!

cami, bafta lui ALEX! sigur se va descurca excelent! si...multumesc pt nominalizare. numai impreuna am reusit

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Zanelor, va multumesc din suflet pentru urari! sa vi se intoarca inzecit!
Ce de multe ori mi-ati urat la multi ani!.. parca ne stim de o viata..

Noi ne-am distrat frumos ieri cu familionul, e delir de cand au mai crescut astia micii si interactioneaza intre ei "ca verii". A venit mosul acolo, a plouat cu cadouri, picii faceau troc, am ametit! frumos de tot!

Cami, ce rol important are Alex! abia astept sa vad poze de la voi!

Va pup pe toate!

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

La multi ani Sovi!
Sa fi sanatoasa, fericita si iubita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La Multi Ani Corina Sovietica, sa fii fericita toata viata impreuna cu frumosii aia mici! Si sa fie pacea si energia pozitiva si veselia cu tine mereu!
PS Fetele gospodinele si cele care mai au in familie unchi d-astia care dau mese cu multi invitati, va rog sa-mi spuneti si mie cum se poate reusi la chestii d-astea de sunt gazdele si gata la timp, si bucatele toate bune si voia buna la locul ei si gazda pieptanata si saritoare si cu zambetul pe buze [sos] Ca mie , sa va spun drept, cred ca-mi lipseste gena aia ...ma rapun sarbatorile astea cu musafiri la masa
Si acum ca m-am si vaitat sa zic si La Multi Ani Cristianelor si Cristianilor mici si mari si sa zic ca am tinut pumnii stransi pentru actrita noastra, sper ca i-a iesit rolul impecabil ca nu i-a fost mica raspunderea Oricum, s-a facut o domnisoara cu acte in regula, am vazut eu pe FB

Simona,mamica de Teo (17 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

la multi ani Sovi!
sa fii sanatoasa si la fel de naturala cum esti acum!
te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Mimo, si eu vreau explicatii in legatura ce ce ai asternut tu in galben, ca eu am avut musafiri si zici ca am dat la sapa o zi, si tot nu a iesit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

La multi ani senini, draga Sovi! numai de bucurii sa ai parte!!

si noi am petrecut neasteptat de frumos ieri, am inceput cu despachetat de cadoutze, copil ff incantat de setul cu tractoare din Cars, un puzzle fain cu Clubul lui Mickey si excavatorul Caterpillar cu telecomanda primit de la sormea, apoi a venit fratele iubului cu gajica din dotare, am mancat de am pocnit,apoi, la ceas de seara, am plecat in Centrul vechi, ne-am strans gasca, am avut onoarea si de surpriza emisiunii: Alina si Relu si am tras un destrabal de zile mari, ne-am distrat fff tare, am dansat,ne-am pozat, am ras sa lesinam, si am aterizat acasa la 4,30! maivreaumaivreaumaivreau!!

acum, suntem singurei acasa(Mate e la ai mei, maine lucram, bleah...), parca mai cu 'plinul facut' si mai linistit/fericiti/relaxati putin, ne uitam la Dexter si ne bagam la nani devreme


papapa!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:


La Multi Ani Corina draga!!! Sa fii sanatoasa si fericita si cu toate dorintele implinite!

Vad ca lumea se distreaza, iese in oras, papa bun, primeste cadouri, musafiri, bravo! Eu nici nu stiu cand au trecut zilele astea... maine din nou la lucru


Mami si Sanziana www.sos-satelecopiilor.ro/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1" target="_blank">

Copiii au nevoie de ajutor

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Fii-mea cred ca acum vrea sa recupereze toate lunile alea in care nu a prea vorbit
Frate, daca asa o sa vorbeasca si peste 20 de ani, imi e taaaare mila de barbat-su
Nu stiu cum de nu face febra musculara la limba si la buze! Nu tace o secunda!!! Ea intreaba, ea raspunde, vorbeste cu jucariile (a primit de la Mos figurinele de la Mickey, si toata ziua le tine in brate si converseaza cu ele). Ieri o tinea pe Minnie in fata ecranului tv si ii zicea "uite Minnie, asta e Mickey" le facea cunostiinta
Imi povesteste tot ce face, imi da raportul pentru fiecare miscare, daca ma intreaba ceva, fereasca Sfantu' sa nu-i raspund...
Cel mai tare e cand sunt in masina cu ea - comenteaza, vocifereaza, aprostofeaza, descrie tot ce vede... Vai mama mea!

Acu' 5 minute am rugat-o sa ma lase si pe mine sa beau in liniste un pahar de vin si sa ma uit pe o revista. Cica bea mami vin, Iana tace; merge canta la pian Asa ca fug la cateva minute de liniste ca muzica am!


Mami si Sanziana www.sos-satelecopiilor.ro/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1" target="_blank">

Copiii au nevoie de ajutor

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput