Si ingerii au nevoie de ajutor!-(4)-avem pay-pal

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Dodo, ai primit coletul ?

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy

Dodo, ai primit coletul ?



doar l-am luat de la posta....multumesc mult ....astept sa "dobor " hunii sa le pot posta




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

de foarte putin timp ne-am intors de la controlul oftalmologic de la Bucuresti al lui Bogdan.
Ochisorii lui Bogdi sunt bine(daca se poate spune asa ceva la o cataracta bilaterala),vede bine cu ochelarii,cataracta stagneaza...

ceea ce m-a facut pe mine fericita este faptul ca d-na doctor a ramas frumos impresionata de faptul caci a putut vorbi 100% cu Bogdi(fara interventie mea),ca a stiut sa se faca inteles chiar si "pe alocuri" unde nu pronunta corect iar daca nu stia ceva din cabinet a intrebat ce este si la ce trebuie.A pus un "munte" de intrebari

la sfarsitul verii sau imediat dupa ce incepe scoala trebuie sa mergem din nou sa verificam ochi si ochelarii ca sa incepem scoala cu dreptul




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Bravo, Bogdi !

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Ma bucur pentru voi, ca a fost bine, lui Bogdy vorbaret.



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Luy,Simo multumesc ca va bucurati alaturi de mine....dar voi nu va inchipuiti ca Bogdi vorbeste 100% clar romaneste....NU si ieri s-a inteles cu dr in romana-bogdaneasca.El inca nu spune literele C<G<H<R si inca le poceste rau iar daca-i grabit sau vrea sa se dea "mare" nu inteleg nici eu ce vrea sa spuna.
In schimb vorbeste in propozitii mai scurte ,uneori si mai lungi,povesteste tot timpul cate ceva...si eu mereu intervin si corectez unde-i cazul...si a devenit fff curios.Iar acest lucru in face sa progreseze

all tuturor ce ne sunt alaturi




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

buna
e inceput de saptamana...si sfarsit de luna.Incep cu prima parte...
Donu' e la gradi si-i tare fericit.Ieri l-am intrebat cate fete au in grupa ,ca sa stiu cate martisoare sa luam maine cu noi...raspunsul il stiam de fapt <Una Avlia>(Flavia) Insist mami dar sunt mai multe fetite in grupa <doar una ..e flumoasa.E "mlonda"(blonda)>Da Bogdi dar nu dam si le celelalte fetite martisor?!<Nu,doal Avlia>Prin urmare maine va da martisoare doamnelor si Flaviei...si mi s-a confirmat "avlia" e primul amor.
Din punct de vedere al sanatatii e bine ,doar ceva mucuti nesemnificativi...continua foarte silitor terapiile toate(defapt in atatia ani nu cred ca aspus de 3 ori ca nu vrea sa faca).E foarte ambitios nu doar la terapii ci si in "competitiile" din gradi si de acasa.Vrea mereu sa fie in frunte....iar cand nu-i iese plange .II explic ca nu mereu esti primul in viata...(asta a inteles)dar se straduie sa nu fie ultimul.(acesta este motivul pentru care apare in aproape toate concursurile de pe ca sa invete ce-i o competitie...pana acum nu a castigat niciodata dar inca-i place sa continua sa participe)Aceasta ambitie ne ajuta pe toti foarte mult: pe el la progresare iar pe noi moral....si pentru toate acestea va multumim din suflet,va dorim tot binele din lume .Luna aceasata s-au strans 785lei.(bani folositi la terapii)
Doamne ajuta!Doamne ajuta noua si celor ce ne sunt alaturi cu gandul si fapta!
PS: am corectat greseli (sper pe toate) si completari




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

sa aveti un 1 martie frumos. ce dulce e Bogdi
si sa folositi sanatosi premiul ma bucur enorm de mult pt voi

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Multumim la fel Daria

si adaug 1Martie la gradinita




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

uaa,Dodo,ce ma bucur..Trebuie sa zic,ca nu ma pot abtine,dar Bogdan a facut niste progrese extraordinare..Bravo,felicitari!
Am vazut si pozele,sunt f frumoase,Isa a crescut destul vad..am vazut-o si pe Flavia..Deja au inceput ''iubirile'' de gradinita?
Ma bucur ca sunteti bine,ca Bogdan face progrese mari si totul e ok.Sper sa fie bine si din toamna incolo cand va merge la scoala..pff si ce-a mai trecut timpul,parca acum era mititel..
Va pupam si va dorim toate cele bune.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput