Gala cei mai iubiti la Desprecopii - 2010

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Desi fac parte din odisee, o sa incep nominalizarile cu fetele de la Randunici, in primul rand Natynic si Ariel, alaturi de incercata Simo. Pentru ca s-au mobilizat extraordinar de bine si de repede si impreuna AU SALVAT O VIATA.

Dintre forumistele cu care m-am intersectat mai putin, le nominalizez pe Sabina pentru sensibilitate, pe Vikinga pentru puterea de adaptare (de fiecare data cand citesc postarile ei mi se pare ca nu exista lucruri imposibile in viata de familie) si pe Denizel, pe care o admir pentru curajul de a refuza jumatatile de masura. Apoi pe noce, al carei blog e o sursa de calm si de inspiratie. Si, nu in ultimul rand, pe Mihaelka.

Am descoperit anul asta gasca de la Umanitare, am numai respect si admiratie pentru mamicile incercate care se lupta pentru puii lor si pentru zana buna, care desface ce am dres noi gresit, Laura25. Tot aici mi s-a lipit de suflet Jasmin012. Tot la bazar, am cunoscut fete cu sufletul mare, dintre le nominalizez pe Kid, Madyrizi, Boticelina.

Si las la urma gasca de mamici de ghiocei, care m-au ajutat enorm oferindu-mi niste repere, niste puncte de comparatie, si din care sper sa nu uit pe nimeni: Novus, Ilinca_M., Denisamada, Anaan, Olishka, Gaza22, Bianca2503, Pisigri si ar mai fi...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

calitatea umana pe care o apreciez cel mai tare e lipsa de ipocrizie. calitate extrem de rara, pentru ca daca nu e in stare pura, risca sa degenereze rapid in defect...
pentru aceasta calitate (desi clar nu e singura!), o admir pe Fomalhauti.

asadar, Fomalhauti, de o gramada de timp iti tot zic in gandul meu ce minune de om esti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Nu ma asteptam sa primesc nici o nominalizare, nicidecum doua . Nu stiu daca merit. Efortul meu e prea mic in comparatie cu al celor de aici de pe forum care ne dau zilnic o lectie de viata (Alex face asta, cu cei 4 anisori ai lui) si ne arata zi de zi ca se poate face ceva. Si in comparatie cu cei pt care fiecare zi inseamna o lupta iar seara pot sa spuna ca au iesit victoriosi si azi.

Jasmin si Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/30849078@N05/" target="_blank">Lucas
www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza
http://blogulluilucas.blogspot.com/
http://elblogdeluquitas.blogspot.es

Limbajul copiilor nu se adreseaza urechilor, ci ochilor si inimii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

buna ziua,

nominalizez si eu pe oanaiacovita de la iepurasi martie aprilie 2010 pentru actiunile in care se implica,pentru tot ce face pentru a mentine atmosfera placuta in odisee, si ii multumim foarte mult pe aceasta cale....o si o imbratisez...

oana te iubim,esti o persoana speciala...




FILMULETE
POZE

mamica carmen de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian13.09.1993

"sunt o femeie de valoare, nimeni nu ma calca in picioare".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Carminabulina
Kid
Valentina_22
Ducky
Essea
Madryzi
Valentina
Katya
Carrie
Mamagiuliei
Ellax
Jasmin012
Alexandrina
Alex_andra .......si toate fetele de la umanitare

Desprecopii-multumim ca ne-ati acceptat cazul la umanitare

Vreau sa le multumesc tuturor ca au fost alaturi de noi si ne-au sustinut mereu si ptr asta aveti tot respectul meu



Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

De ce "Zmeura de aur" e la "subiecte fierbinti" si topicul asta nu?

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

Fiindca nu mai renteaza in ziua de azi sa fii iubit.

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

Mirela si Florin,respectul meu pentru ca ati reusit sa faceti din desprecopii o comunitate frumoasa

Marius,Mediajust,Anda

Laura25
Alexandrina
Kid
Valentina_22
Ducky
Essea
Madryzi
Valentina
Katya
Carrie
Carminabulina
Alex_andra
Mamagiuliei
Ellax
Jasmin012
si toate fetele de la umanitare




Monica70 pentru o batalie cistigata in anul ce a trecut cu boala si pentru ca a tras un semnal de alarma in constientizarea unei aparent banale afectiuni a pielii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Eu tin la foarte multe persoane de pe forum, mi-e greu sa le nominalizez pe toate.
Cea mai buna prietena a mea de pe acest forum este si ramane lorelei_19. De asemenea, foarte dragi imi sunt mamagiuliei si Sibylle. Le simt ff apropiate. Imi sunt fff dragi fetele de la Bucurii de sept-oct 2006, fetele de Rahova si tauroaicele.
Am o admiratie deosebita pentru mamicile implicate la Umanitare pentru tot ceea ce fac. Le urmaresc si eu din umbra.
De asemenea sunt cateva fete pe care le admir enorm si de la care am invatat foarte multe chiar daca ele nu ma cunosc: Aida, camy_pus, monica_dicut, Ayla21, Leditia, Anina_n, Liana30, AncaWish, Miha71, Mariaa, NanaMotoc, pisellino, kay, FELIS. Un brat de pentru fiecare din ele. Sunt sigura ca am omis pe cineva si imi cer scuze pentru asta.
Am voie sa scriu si de cine mi-e dor? Imi lipsesc mult papadie, Iren, Gandacelu... Sper ca sunt bine.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Roxanaz
un suflet, un Om!!

Este sufletul Mamicilor inimoase din Constanta si este Omul care a luminat topicul si inimile noastre in 2010!



Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput