Gala cei mai iubiti la Desprecopii - 2010

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

O nominalizez pe Laura25, pentru actiunea "3 sate" , pentru ca s-a implicat in ajutorarea atat a micutului Robi cat si a celorlalti puiuti de la umanitare, pentru aplanarea si rezolvarea unor discutii de la umanitare si nu in ultimul rand pentru ca mi-a sarit in ajutor de fiecare data cand am avut nevoie.(n-o cunosc personal)
Laura, esti o persoana deosebita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Eu as avea o lista mare,mare..
mamagiuliei pt sufletul ei mare,o prietena de suflet
Roxanaz-mereu aproape,pe tot parcursul acestui an
mamicile de la licurici-ian febr 2009
fetele de la bazarul umanitar-
mamicile de la gasca de constanta
mamicile mai-iunie 2010,in special lui nana
asociatia MAME
marius pt implicarea in diverse actiuni umanitare.
ralcat
carolinah
catalina2307
moni_or
Admin pt toata munca depusa acest an la bazar.
Cate o floare si pt toate fetele care mereu ne incurajeaza si ne sustin la sub lui David.

Imi cer scuze daca am omis pe cineva....



POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

multumesc, fetelor, nu ma asteptam sa fiu nominalizata la gala, ci mai degraba la zmeurica (ceea ce s-a si intamplat ), ca doar imi cunosc stilul.

de nominalizat imi nominalizez doar lista de prieteni - mai bine zis de prietene, fiindca asta a fost motivul pentru care le-am adaugat acolo, admiratia pe care-o am pentru modul in care gandesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Recunosc ca nu ma asteptam sa fiu nominalizata, va multumesc . Dar am si eu cateva persoane care imi sunt mai aproape de suflet decat altii si carora tare as vrea sa le multumesc.
- Leditia, Dodo-pui, Sabina.p de la voi invat in fiecare zi cat de mare este puterea de sacrificiu a unei mame
-Mamagiuliei, ai un suflet la fel de frumos ca si copilul tau. Esti o mama minunata si o prietena asisderea.
-Laura25, Papanash, Alinuk, Danielac si restul mamicilor din zona de ajutor umanitar, pentru tot ce faceti, pentru ce insemnati in viata celor pe care ii ajutati.
-Marius pentru modul in care te implici in diverse actiuni si pentru sufletul tau bun.
- Viviana, Vikinga, Mediajust, si nu numai, pentru placerea cu care va citesc de multe ori postarile.
- si mai ales Aida, nu-i zi sa nu ma gandesc la tine, la Erik si mai ales la Emma. Te iubesc Aida, esti o persoana minunata.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

O stiti pe adelyna? Eu nu o stiam. Am intrebat la "parintii intreaba..." unde pot gasi o crema. Speram sa gasesc o farmacie, un magazin virtual. A aparut adelyna: "Ti-o aduc eu.". M-am gandit ca probabil ne-am intersectat undeva pe forum, da' eu am memoria scurta rau, asa ca nu am intrebat. Adelyna mi-a adus crema, i-am multumit si i-am spus ca folosesc crema si pentru cea mica si pentru unul din baieti. A zis "A, ai doi copii..." Eram un user oarecare pentru Adelyna, nu ne intersectasem probabil niciodata pe forum. Eram doar un user care avea nevoie de o crema pe care ea o putea cumpara si aduce. Multumesc, Adelyna.

Imi place sa citesc ceea ce scriu Vikinga si Inaioana.

Acum, cand vorbim de cei care ne plac pe forum, nu pot sa nu-mi amintesc de cele care mi-au placut de-a lungul timpului, de care m-am atasat si care au plecat. Elise cred ca a fost prima care a plecat, apoi Olgutza. Mai recent Conchita si Happy in TO. Daca cineva mai este in legatura cu oricare dintre ele sa le spuna ca exista pe forum cel putin o persoana care le regreta. Si a plecat si Guestus, nu-i asa? Mie imi era simpatic.

Si nu vreau sa o uit pe Kariguld fiindca vom face impreuna o croaziera in jurul lumii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Multumesc pt nominalizari. Ma bucur ca am reusit sa fac ceva bun anul asta, dar cu siguranta nu as fi putut face aproape nimic fara ajutorul tuturor fetelor care au intins o mana trimitand haine, jucarii, incaltaminte sau banutzi. Si nici fara ajutorul sotului meu care nu numai ca m-a suportat, dar m-a si ajutat f, mult carand cutii de la posta, ducandu-ma apoi cu masina in sate de fiecare data cand l-am rugat.

Eu intotdeauna citesc cu placere pe nelia, viviana, Fomalhauti, ladyJ, vikinga, buflea, Ruxij

Un buchet mare de flori merita toti userii implicati in actiunile umanitare, nominalizand special pe alexandrina, kid si madyrizi care s-au implicat mult in toata activitatea de la bazar, alocand f, mult din timpul lor liber bunului mers a actiunilor de acolo. mamagiuliei, Leditia si Dodo-pui , mame extraordinare, care in ciuda propriilor necazuri si probleme sunt mereu primele care intind o mana de ajutor altora.

alinuk pt tot ce a facut in acest an

Admin si desprecopii care au facut in continuare posibil sa existe aceasta comunitate minunata.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Un mare MULTUMIM si FELICITARI merita fetele de la Bazar, toate, de la un capat la celalalt, fara nominalizari, ca sa nu cumva sa uit pe cineva!
Gradinaresele, pentru ca iubesc frumosul si-l promoveaza!
Fetele de la monti, pentru perseverenta si determinare, ma motivati si pe mine!
ladyj si buflea

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Acum am aflat de gala voastra. As vrea sa nominalizez si eu cateva persoane
Laura 25 pentru tot ce face la bazar si actiunile in care e implicata
Madyrizi pentru tot ajutorul pe care ni l-a acordat de cate ori am avut nevoie Multumim Mady esti o prietena minunata
Sabina.p pentru ca este o prietena adevarata
Monvas pentru tot ajutorul acordat imi pare bine ca te-am cunoscut si personal esti o prietena minunata

jasmin 012 pentru tot ajutorul acordat esti o prietena minunata
Miflore pentru ca este o persoana minunata
Tota fetele ca sunt alturi de Alex fara voi nu am putea face nimic. Sunteti minunate sunteti extraordinare toate meritati cate un mare buchet de flori. Veti fi permanent in gandurile noastre. nu va pot nominaliza pe toate sunteti foarte multe dar ne gandim la voi la toate zi de zi

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Uitasem sa o mentionez si pe XIO care reuseste sa ramana calma si sa nu jigneasca in ciuda "razboaielor" catorva useri cu ea. Imi place si entuziasmul ei si faptul ca ramane fidela principiilor si ideilor sale, chiar daca se lupta cu morile de vand uneori.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fomalhauti

Si nu vreau sa o uit pe Kariguld fiindca vom face impreuna o croaziera in jurul lumii...


sa stii ca ma gandeam saptamanile trecute la tine si la croaziera noastra. o sa fac planuri din vreme, nu vreau sa ratam ocazia!

**********
capcaunul - ptr obiectivitate si realism
Marius- ptr pragmatism, are intotdeauna cuvantul potrivit
nelia- ptr echilibru si experientele frumoase din familia ei
Happy in To- emana atata maturitate si reusita in viata
Fomalhauti- ptr extrem de mult bun simt si intelepciune

fetele de la umanitare, toate, fara exceptii- ma inclin cu respect in fata lor, munca lor este impresionanta si admir dedicarea cu care o fac

si mamele de la copii speciali. adevarate exemple de viata ptr noi!

si nu in ultimul rand pe Xio, care imi aminteste mereu de mine in ale mele tinereti!

cum am uitat oare, pe Mediajust nici nu stiu exact de cand am indragit-o!


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA
Speranta si incredere pentru David


_M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput