Fluturasi de martie-aprilie 2011 (105)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Fetelor eu aseara am avut dureri ca la ciclu, mai ales pe stanga, parca ma durea ' ovarul', am luat no-spa dar tot nu m-a lasat de tot..ma lua, ma lasa si simteam si burtica tare. Sa ma panichez oare, o fi normal?

------------------------------------------------------------------------------------------
29+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dorinut@

Fetelor eu aseara am avut dureri ca la ciclu, mai ales pe stanga, parca ma durea ' ovarul', am luat no-spa dar tot nu m-a lasat de tot..ma lua, ma lasa si simteam si burtica tare. Sa ma panichez oare, o fi normal?

------------------------------------------------------------------------------------------
29+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


Ana-Maria


dorinut, in funcite de ce am facut peste zi, si eu mai am dureri si se intareste burtica..dar a doua zi ma lasa..eu zic ca daca nu persista timp indelungat inca nu sunt probleme..daca vezi ca te tine si a doua zi sau se repeta des atunci ar fi o problema

mami de Vlad 09.04.2009 si s30 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miki, multumesc de raspuns.

anaxena minunata burtica!!!! de aproape se vede ca a crescut..... iar buburuza mica e frumoasa foc!!!!!


mami de fetita cu codite 3+ si baietel nazdravan 31

AMR 9 sapt!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

dorinut si eu am avut aseara dureri ca la ciclu. le-am lasat in pace. intr-un final au trecut. cred ca sunt tot un fel de contractii...mai ales ca se duceau durerile si spre spate, fund....


mami de fetita cu codite 3+ si baietel nazdravan 31

AMR 9 sapt!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

simona, ca mi-am adus aminte..eu cred ca am sarit de +10 kg asa ca te-am luat..bine, sincer nici nu prea imi vine sa ma mai cantaresc, mai ales ca de cateva zile nu mai pot sa-mi scot inelele de pe degete, sigur iar retin apa si se umfla..desi nu am exagerat deloc cu sarea..
dar tinand cont ca burtica a avut o evolutie maaare in ultima saptamana nu pot sa ma supar pe cantar creste ceva de groaza, parca s-a dublat

mami de Vlad 09.04.2009 si s30 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Miki e ciudat ca ieri n-am facut mai nimic, doar dimineata putin, in rest am stat doar in pat. Azi vad ca nu am nimic..uff ma panichez si nici nu am bagajul terminat

Anaxena dulce piscotiza ta , si ti-a mai crescut burtica cu cuculet in ea

Alina06 tu te umfli in sensul ca te balonezi sau te umfli la incheieturi. Daca e cu balonare, eu pana la 24s cred ca ma balonam de la orice .

Yasmy deci si tie ti se intampla..maine cand ma duc la eco, il intreb pe dr...



------------------------------------------------------------------------------------------
29+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dorinut@

Miki e ciudat ca ieri n-am facut mai nimic, doar dimineata putin, in rest am stat doar in pat. Azi vad ca nu am nimic..uff ma panichez si nici nu am bagajul terminat

Anaxena dulce piscotiza ta , si ti-a mai crescut burtica cu cuculet in ea

Alina06 tu te umfli in sensul ca te balonezi sau te umfli la incheieturi. Daca e cu balonare, eu pana la 24s cred ca ma balonam de la orice

------------------------------------------------------------------------------------------
29+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


Ana-Maria


dorinut, nici sa nu te gandesti la bagaj.. mai avem timp destul..

mami de Vlad 09.04.2009 si s30 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Miki mai avem..dar cand vad la bubureze ca multe au nascut la 36s..ma cam panichez

------------------------------------------------------------------------------------------
29+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel
Doamne Doamne te rugam sa-l tii pe bebe in burtica la mami pana la termen


Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Ama, La Multi Ani!, sa fii fericita si sanatoasa si pregatita pt cel mai frumos moment din viata, sa-ti tii bebelina in brate

mami de Vlad 09.04.2009 si s30 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miki tu te joci cu curiozitatea noastra de "mujeres" gravide???? pa daca tot ne spui ce mare e burtica hai si pune o pozica sa o vedem si noi..... plsss...

eu mai vreau sa stea bb macar o luna in burtica apoi poate sa vina daca vrea... oricum sper sa NU depasesc 39.


mami de fetita cu codite 3+ si baietel nazdravan 31

AMR 9 sapt!!!!!!!!

Mergi la inceput