Mamici/tatici din M.A.I

Mamici/tatici din M.A.I | Autor: My_Lady0091

Link direct la acest mesaj

Buna-ziua dragi mamici si tatici DC.Deschid acest topic in dorinta de a forma un grup de mamici si tatici care lucreaza in cadrul M.A.I.
M-am gandit sa fac acest lucru mai demult dar m-a impiedicat gandul ca nu sunt..dar citind topice peste topice mi-am dat seama ca gresesc, sunt suficienti
Motivul pentru care am considerat necesar si un astfel de topic este ca "in lumea noastra" lucrurile nu stau ca "in civilie"..nici la munca, nici acasa, nici in concediu...cei ce sunt din breasla stiu ce spun!
cred ca ne-ar fi mai usor daca ne-am consulta si am discuta orice fel de informatie!
Sper sa dati curs invitatiei mele...eu va astept aici!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:



Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:



Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

Citat:
M-am gandit sa fac acest lucru mai demult dar m-a impiedicat gandul ca nu sunt..dar citind topice peste topice mi-am dat seama ca gresesc, sunt suficienti


Tu cu siguranta esti unul dintre ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

mda..ma asteptam sa apara si
insa eu raman pe baricade



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Lora nu mi-a placut interventia ta!!!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Ok!
Mirela, imi cer scuze!

Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

si eu imi cer scuze Lorei de raspunsul la postarea ei, l-am sters....
dar imi astept colegii de breasla...daca vor..daca sunt..
stiu ca Politia in Romania e hartie igienica de sters la c..r si aia de prosta calitate..insa nu toti politistii sunt la fel de prosti, incompetenti, comunisti..si cum mai vreti voi...si imi voi sustine parerea intotdeauna.eu am intalnit si oameni de valoare, profesionisti..



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Nu trebuia sa-l stergi, eu nu am avut de ce sa ma supar. Doar ca, uneori, am un umor mai...aparte, care poate parea lipsit de toleranta. Dar cand am vazut subiectul, m-a luat valul si m-am gandit la Soric...scuze pentru faptul ca nu m-am putut abtine. Si cunosc bine politistii, crede-ma, stiu ca sunt de doua feluri, ca oricare dintre noi, de altfel. Si la cat sunt platiti, e si normal sa apara printre ei unii cu sufletul vandut interlopilor...la un moment dat, ai nevoie sa si supravietuiesti. Si nu, nu le caut justificari, mi se pare intolerabil comportamentul lor, al celor care trec peste principii, peste juramant, etc.etc....dar traim intr-o lume imperfecta, nu?

Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Lora si mylady:

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

nimeni??



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput