Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns euclau spune:

imi place foarte mult rochia LO-12 este absolut superba,senzuala si mi s ar potrivi de minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ianiskiki spune:

Imi place rochia cu numarul LO-13.Este superba.O colectie minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beladona spune:

Lo-17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beladona spune:

LO-17 este rochie superba pe care mi-o doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikyyy24 spune:

Am stat cateva zeci de minute uitandu-ma la toata colectia de rochii.. Pana la urma am reusit sa aleg una din atatea :x Rochia LO-17 este preferata mea , dar si de restul ma doare sufletul :( In luna februarie este ziua iubitului meu si as vrea sa ii fac o surpriza imbracand aceasta rochie creata de tine, Laura Olteanu ! Iti multumesc inca odata ca ne incanti de fiecare data privirea cu apartitiile tale care mai de care mai uimitoare ! E o colectie mai mult decat reusita ,cred ca orice femeia si-ar dori o rochie asa de frumoasa !!! Sper sa am o mica sansa la aceea rochie superba ,sincer mi-a ramas gandul la ea :x e uimitoare !!! Multumesc inca odata ca ne faci zilele mai frumoase cu creatiile tale ! Multumesc mult :*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma_petre spune:

LO-11 este preferata mea...simplitate, finete, distinctie si sex-appeal cat cuprinde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

LO-11, intr-adevar, foarte finuta...toate sunt superbe de fapt, dar asta imi place cel mai mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kandra spune:

http://www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?bid=&folder=Colectia+pret+a+porter+-+rochii+de+seara+2011+-+2012+Laura+Olteanu Pentru ca este o creatie comoda, nonculoare ce va fi intotdeauna in trend, iar lungimea ei pana deasupra genunchiului ii da un aer elegant si decent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

http://www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?bid=&folder=Colectia+pret+a+porter+-+rochii+de+seara+2011+-+2012+Laura+Olteanu
preferata mea este Lo-16, are o culoare superba, s-ar potrivi perfect tenului meu creol

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu000 spune:

Rochia LO-3 este preferata mea.

Mergi la inceput