Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tiza spune:

LO-11...SUPERMEGAGIGATERA SUPERBA .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaby_mimi18 spune:

Lo-15.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Renne spune:

LO-7 este pur si simplu minunata! Evident, toate sunt, insa aceasta m-a atras cel mai mult. Este mulata pe corp, ceea ce ma bucur pentru ca da o nota de feminitate si mai mare si apoi mai ar fi faptul ca este de culoare mov. Apreciez negrul ca si culoare pentru rochia din seara dintre ani, insa o pata de culoare ca aceasta ar fi extraordinar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyrozy spune:

Superbe rochii, toate sunt frumoase, de nedescris. Cred ca toate ne-am dori sa avem cel putin una dintre aceste minunate rochii. M-am decis foarte greu deoarece toate imi plac, dar am ramas la rochia clasica neagra ce nu se demodeaza niciodata, ramane mereu in top. Rochia aleasa de mine este: LO-22.jpg , este foarte frumoasa, iar modelul avantajeaza pe oricine, in special pe noi mammicile care am ramas cu putina burtica de la nastere puiutilor nostrii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca4you spune:

Lo-15.jpg
este o rochie finuta care cred ca mi s-ar potrivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ady76sor spune:

LO-3.jpg super rochie si culoare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tiza spune:

LO-13 ... orice mamica s-ar simti sexy in asa ceva ...chiar daca nr 13 este cu ghinion ...am un feeling asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_dascal spune:

Preferata mea este http://www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=Colectia%20pret%20a%20porter%20-%20rochii%20de%20seara%202011%20-%202012%20Laura%20Olteanu&page=1 , LO - 24. Este foarte "feminina" si cred ca orice femeie s-ar simti extraordinara in ea..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danapetrescu spune:

Sunt foarte frumoase toate rochiile, imi place LO3, O culoare splendida.

Bafta multa

Mergi la inceput