Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danuka29 spune:

Buna ziua,
Foarte frumoase rochii sunt in colectia Pret A Porter - rochii de seara 2011-2012 a Laurei Olteanu.
Preferata mea din acesta colectia este produsul cu codul LO-24.
Rochia este superba foarte frumoasa, delicata pentru o seara romantica

http://www.supereva.ro/vedetesupereva/upload/Colectia%20pret%20a%20porter%20-%20rochii%20de%20seara%202011%20-%202012%20Laura%20Olteanu/LO-24.jpg

Multa bafta tuturor si Sarbatori Fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kandra spune:

Imi place foarte mult LO-12.jpg pentru ca este neagra, simpluta
scurta si foarte draguta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns margineana spune:

Aceasta rochita este superba ..mi-ar placea mult sa o am LO-13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHAI-MM spune:

Rochia care consider ca este cea mai frumoasa din intreaga colectie este cea care are codul LO-24.jpg (din pacate nu reusesc sa copiez link-ul).Apreciez aceasta rochie pentru ca este clasica,deci nu se demodeaza niciodata.In plus cred ca i-ar sta minunat fiicei mele imbracate cu ea,deoarece are o silueta de vis (desi a nascut in urma cu abia un an o minunata fetita care ne face viata mult mai frumoasa intregii familii) si in plus se muleaza perfect pe stilul sau vestimentar.Cred ca at fi extrem de surprinsa si in acelasi timp ar fi incantata sa primeasca in dar o asemenea rochie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

http://www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?bid=&folder=Colectia+pret+a+porter+-+rochii+de+seara+2011+-+2012+Laura+Olteanu

Lo-15 !!!
Este foarte eleganta

Mihaela,mami de ingeras Cosminiq
Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" (Mark Twain)



http://bazar.desprecopii.com/browse.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanar02 spune:

LO 18 jpg, cea rosie, este superba.
O rochie rosie va atrage intotdeauna privirile, va emana senzualitate si va starni pasiune. Nu vei putea trece neoservata si cu siguranta vei face ca inima barbatilor sa bata cu putere. Potrivit cercetatorilor culoarea rosu stimuleaza emotiile, dorintele sexuale si doza de adrenalina ceea ce le ofera un imbold barbatilor in a aborda o femeie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadieee spune:

L 19 e superba :X
imi place foarte foarte mult!

felicitari pentru colectie!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crez spune:

Dragii mei,
Cu toate ne dorim sa fim cat mai atrctive,cat mai elegante,mai ales la o petrecere fastuoasa,astfel incat sa ne simtim bine chiar noi,sa emanam fericire,dar si partenerii nostrisa se simta mandrii cu noi,si de ce nu?sa atragem si alte priviri de admiratie sau de invidie.
Ofemeie este feminina cand poarta o rochie nu o pereche de jeans,asta este logic,cu toate ca in ultimi anii moda nonconformista a imprumutat in garderopa femeii haine specific barbatesti:camasi,jeans,multe altele.
Un lucru diferit este cand vezi la o petrecere o fata care este imbracata lejer,o pereche de pantofiori,o pereche de jeans,si o bluzita,si alt lucru diferit este cand vezi o femeie cu o pereche de pantofiori cu toc o rochie frumoasa pana la genunchi si o poseta
Se spune ca hainele influenteaza starea de spirit,daca te simti bine cum esti imbracata,te simti frumoasa,atunci si cei dinjurul tau te vor percepe la fel,te simti ca o zeitza,mult mai sigura pe tine,simti ca poti face orice,poti reusi alte lucruri care altadata nu le reuseai,pana si culorile influenteaza starea de bine roz insemnand romantism,rosu pasiune,o persoana vesela,verde o persoana plina de viata,galben o persoana geloasa,alb o persoana cu sufletul pur,angelica,dar nici negrul nu este chiar asa de sumbru,el fiind la fel de clasic,inca ramane o actualitate.
Inca de cand mama imi citea de mica,povestea Cenusaresei,mereu am visat sa am si eu o rochie frumoasa,un print care sa ma iubeasca,o iubire ca in povesti.
Auzim la tv de noile colectii de rochii lansate de creatori de moda,vede parada de moda,vedem si in reviste,se vorbesc de marile doamne pline de bani,li se i-au interviuri spunand cate rochii au mai adaugat la colectia lor,dar nu stam si ne gandim cate persoane cu o situatie financiara modesta isi permit acele rochii,marile domne ale societatii dau banii peo rochie cat ar da un om care doarme intr-o scara de bloc pe o casa,marile doamne sunt plictisite de multitudinea rochiilor,pentru ele nu este ceva iesit din comun,de la rochii trebuie sa treaca la ceva si mai iesit din comun ,deoarece daca faza cu rochiile sa expirat trebuie mereu sa iasa cu ceva nou in evidenta.
Parca ar fi o lege,si acele rochii ar fi special create numai pentru persoanele bogate..
Cred ca cu toti stiti povestea Cenusaresei..
O sa va spun si povestea mea...
Era o fata,o fata cuminte,ofata bolnava,trista,care cauta fericirea peste tot,se lupta zi de zi cu viata si visa la o viata ca in povesti chiar daca printul dintai a rezultat sa fie balaurul cel rau...visa si ea la o rochie frumoasa,o data,macar odata sa se duca si ea la o petrecere,caci numai fusese pana atunci,si se poarte accea rochie frumoasa,in ciuda bolii ei,o seara,o singura seara sa fie si ea fericita.
http://www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?bid=&folder=Colectia+pret+a+porter+-+rochii+de+seara+2011+-+2012+Laura+Olteanu
Rochia visurilor mele este LO-18

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetha spune:

LO-2 este preferata mea...felicitari laura olteanu

Mergi la inceput