Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu

Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Recent, casa de moda Laura Olteanu a lansat Colectia pret a porter de rochii de seara 2011 - 2012. Aceasta colectie este realizata din materiale cu texturi si culori care se remarca printr-un puternic impact vizual.

Valoarea casei de moda Laura Olteanu se bazeaza pe maiestria croielii si pe viziunea sculpturala asupra hainelor. In jurul siluetei, designerul a creat structuri de volane din tull iar rochiile de cocktail sunt un atribut adus feminitatii sofisticate. Cu aceasta colectie, Laura Olteanu a castigat in cadrul festivalului Bucharest Fashion Week 2010 premiul "cel mai bun designer de pret a porter de lux". Citeste un interviu cu designerul Laura Olteanu www.supereva.ro/info.asp?id=2635" target="_blank">aici si acolo vei vedea si albumul cu toate rochiile din recenta ei colectie.

Acum, te invitam sa ne spui la acest topic care rochie iti place (pune linkul) cel mai mult din cea mai recenta colectie cu rochii de seara a Laurei Olteanu , si o poti castiga.

www.desprecopii.com/info.asp?id=2637" target="_blank">aici regulementul concursului.

succes!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

start concurs!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamul spune:

Lo-16 este rochia care imi place cel mai mult,are o culoare deosebita,culoarea mea preferata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:


imi place rochia L0-15.....

link nu se poate pune din pacate ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

LO 25



mamma bis - o fetita si 39s de
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=0" target="_blank">fetita mea chic

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Lo-21,22-e aceeasi cred, profil fata si spate.
e superba...marca 3 in unu:de seara, lejera si a naibii de sexy!.deja ma face sa ma simt si nici macar nu cred c-o s-o imbrac vreodata!
felicitari Laura Olteanu, cu regret si rusine, nu am auzit de tine pana acum...dar imi placi....spor in toate!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput
Mergi la inceput