Opinii Gradinita La Pitici

Opinii Gradinita La Pitici | Autor: Jude

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor!

Am gasit pe net aceasta gradinita, pare o institutie noua, insa nimeni cu a comentat nimic in legatura cu aceasta.

Am sunat acum aproximativ 1 luna la ei, in ideea in care m-am gandit ca frumos ar fi sa-mi anunt o potentiala vizita, mi s-a cerut numarul de telefon si voi fi contactata atunci cad se vor face vizionari. Mi s-a parut usor deplasata abordarea, dar am sperat ca se va intampla ceva in sensul asta. Pana acum insa, nimic.

Astept orice informatie despre aceasta gradinita, pentru care, evident, va multumesc mult.

Jude

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roger_paul spune:

buna seara.
eu am mers in aceasta seara la aceasta gradinita(de fapt pentru cresa am fost)si totul a fost ok.din toamna ducem comoara noastra la aceasta cresa .am vb.la telefon cu directoarea astazi la pranz si am stabilit o vizionare a locatiei chiar astazi dupa ora 18 (adica dupa ce se termina programul),merita sa mai dai un tel si sa te duci sa vezi despre ce este vorba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutzu spune:

Si pana la urma acolo va merge bebe? Sau te-ai razgandit?
Si pe mine m-ar tenta gradi asta, in special datorita meniului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardna11111 spune:

NU RECOMAND!!!! lipsa de igiena totala, educatoare irascibila cu copii, nu se ocupa mai deloc de ei, dorm pe unde apuca (copilul prietenei mele dormea pe jos, pe parchet direct!!!! )

Mergi la inceput