loc pt petreceri 10-12 ani?

loc pt petreceri 10-12 ani? | Autor: Elena

Link direct la acest mesaj

Buna,

Imi spuneti si mie, va rog, ce locuri pentru petreceri copii mai mari sunt in Bucuresti? Fetita mea implineste in ianuarie 11 ani si ma gandeam sa o sarbatoresc in afara casei- ar fi prima data, de altfel.
Noi stim numai acelea pt copii mai mici si m-ar interesa unde isi sarbatoresc ziua de nastere copiii mai mari?

_________________________
spune-mi ceva bun
perlute

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Ozi a serbat 11 ani la Pizza Hut timp de 100minute si a continuat cu film 3D. La Lightcinema au oferte bune de ne-a ajuns 10ron biletul. Din pacate ne-am luat dupa reclama si s-a dovedit o mare ciudatenie filmuletul dar fiind 3D a fost totusi gustat de copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

si fata mea tot la mall si-a serbat implinirea a 11 ani. au fost intai la film
(Alice in Tara Minunilor) apoi au mancat o pizza, au stat de vorba , au ras. a fost prima iesire de acest gen, bineinteles ca am fost si eu, inclusiv la film. si nu am invitat decat fete, mi-a fost frica ca nu-i stapanesc daca sunt si baieti, imi era teama sa nu plece aiurea prin mall. asa fiind doar fete a fost mai simplu.
grati si noi tot la LibertyCenter am fost. cum e oferta aceea de la pizza hut de 100 minute?

pentru aniversarea de 12 ani chiar nu am nici o idee. la ultima petrecere la care a fost fata mea s-a dansat si mai nou am inteles ca s-a jucat "adevar sau provocare" pe pupate (n-am prea stiut cum sa reactionez cand mi-a zis)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Multumesc mult pentru raspunsuri, dragele mele!
Este o idee excelenta sa le scot la film& pizza!
Albinutza, valeu- "pe pupate" .....mi-e si frica cand ma gandesc ca nu mai e mult cand voi auzi si eu d-astea....Eu as fi cerut amanunte ce fel de 'pupate'.

_
spune-mi ceva bun
perlute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Elena, de la o prietena am inteles ca in zona Leu (nu sunt sigura daca nu chiar in Afi) e ceva pt copii mai mari. O idee ar mai fi la patinuar in Afi si apoi sa le dai ceva de mincare acolo..........Eu i-am serbat acum 2 ani ziua Biancai la patinuar is a fost tare dragutz.

Mergi la inceput